دستگاه جوجه کشی ایزی جیک

این مجموعه یکی از مجموعه‌های تولیدکننده و عرضه کننده دستگاه‌های جوجه کشی در بازار ایران است. شرکت ایزی جیک با تکیه بر دانش و علم مدیران با تجربه و با استفاده از نبوغ بهترین پرسنل و فعالیت پیوسته در زمینه‌های صادرات و عرضه کالا در بازارهای ناشناخته و کشورهای همسایه نقش مهمی ایفا کرده است.

ایزی جیک با اعلام اینکه اولین برند ثبت شده بین الملی  جوجه کشی در کشور می‌باشد با رعایت استانداردهای روز دنیا و مونتاژ عالی که تجریه سال‌ها فعالیت و ساعت‌ها مطالعه می‌باشد.

خدمات رسانی به مشتریان ایزی جیک

شرکت ایزی جیک در زمینه خدمات رسانی به مشتریان بسیار فعال بوده و رضایت مشتریان خود را از مهم‌ترین وظایف این شرکت می خواند و تمام تلاش و سعی خود را می‌کند تا کالاهایی با کیفیت خوب روانه بازار کند. ایزی جیک با بهره بردن از سیستم تخفیف  ، هدیه ، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و... فعالیتی عالی برای جلب رضایت مشتریان خود انجام می‌دهد. همچنین این شرکت با بیان اینکه با داشتن سیستم مرجوعی به مشتریان  خود این امکان را می‌دهد که مشتری در عرض یک ماه اگر از محصول خریداری شده ناراضی بود می‌تواند کالا را برگشت دهد و پول خود را تحویل بگیرد.

همچنین این شرکت اعلام می‌کند که دارای سیستم پشتیبانی قوی بوده و در زمان‌های بعد از فروش کالا پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده می باشد.

وجه تمایز ایزی جیک:

دیدگاه ایزی جیک ، همواره دیدگاه مشتری مدارانه داشته به همین دلیل این شرکت در محصولات و خدمات خود بی  نقص کار کرده و خدمات پس از فروش وسیع و با سرعت دارد. این شرکت همواره محصولات خود را با اجناس با کیفیت طراحی کرده و با بهره بردن از سیستم ها مدرن روز در احقاق شعار کالای با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی بوده و است.

شرکت ایزی جیک اعلام  می‌دارد که این شرکت دارای فروش و عرضه گسترده بوده و محصولات خریداری شده را در  همه جای ایران به دست خریدان خود می‌رساند.

دستگاه جوجه کشی ۴۲ عددی مدل جنسیس ساخت کره

دستگاه جوجه کشی ۴۲ عددی مدل جنسیس ساخت کره ایزی جیک

دستگاه جوجه کشی ۴۲ عددی مدل جنسیس ساخت کره ایزی جیک

دستگاه جوجه کشی ۴۲ عددی مدل جنسیس ساخت کره ایزی جیک

 
image_pdfimage_print