دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

Image

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

گروه بلدرچین دماوند که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده است در ابتدا با جمعی از متخصصان و اساتید در پرورش بلدرچین مشغول بودند و بعد از موفقیت در این زمینه با بزرگ تر کردن گروه خود توانستند از سال 1383 در زمینه‌های صنعتی و علمی فعالیت خود را گسترش دهند و وارد زمینه‌های صنعتی و دستگاه‌های پرورش بلدرچین شده و مطالعات جامعی انجام دادند که نهایتا در سال 1388 این گروه صنعتی توانست به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه‌ی دستگاه‌های جوجه کشی آغاز کند.

این گروه اعلام می‌دارد که توانستند پس از چندین سال مطالعه و فعالیت موثر  به دانش تولید تجهیزات با کیفیت پرورش بلدرچین دست یابند که می‌توان از آن‌ ها موارد زیر را نام برد.

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، دستگاه‌های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

این گروه از عمده دلایل شروع فعالیت‌های خود را اینگونه بیان می‌کند که با پیشرفت علم پرورش بلدرچین و جهانی ساختن این مهم خواستار این شدیم که یک پل ارتباطی باشیم بین مزرعه دارهای پرورش دهنده بلدرچین و دانشگاه‌های متخصص تا با کمترین زحمت بهترین نتیجه را کسب کنیم.

گروه صنعتی بلدرچین دماوند با استفاده از کادری مجرب که از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر درباره پرورش و نگهداری بلدرچین ، همکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری سعی کرده است که بهترین و جدید علم روز را در دستگاه‌های خود به کار ببند.

همچنین بلدرچین دماوند خود را بهترین تولید کننده ماشین‌های جوجه کشی در ایران و کشورهای همجوار می‌نامد و ادعا می کند که تمامی دستگاه‌های تولیدی این گروه صنعتی به دلیل رعایت تمامی نکات استاندارد ، اعم از طراحی صنعتی  مدرن دستگاه جوجه کشی ، مقاومت دستگاه در برابر نوسانات و خدمات پس از فروش گسترده و قدرتمند در کشور ، خود را از جمله بهترین کارخانه‌ها در زمینه تولید دستگاه های جوجه کشی می‌نامد.

همچنین بلدرچین دماوند با خوشحالی اعلام می‌دارد که با تولید دستگاه‌های با کیفیت باعث ایجاد اشتغال در کشور بوده و نان آور بسیاری از خانواده‌ها شده است.

دستگاه اتوماتیک مدل dq170sh بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک مدل dq170sh بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک مدل dq100sh بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک مدل dq100sh بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک مدل dq150SH بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک مدل dq150SH بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک DQ200-sh بلدرچین دماوند

دستگاه اتوماتیک DQ200-sh بلدرچین دماوند

 
 
image_pdfimage_print