Skip to main content

کمپانی آرکام تحت عنوان سازنده ی مطرح خودرو جوجه آوری فرنگی بنا شده در مرز و بوم کره با ایجاد دستگاه جوجه کشی ارکام ۲۴ تایی , نقطه عطفی در پباده سازی و ساخت خودرو های جوجه کشی تولید نموده است . این دستگاه جوجه کشی فرنگی با بازده بالای ۹۸ درصد جز پرفروش ترین انکوباتورها به شمار می‌آید در پی به بررسی تک تک خصوصیت های آن خوا هیم پرداخت .

قیمت : ۸۶۵,۰۰۰ تومان ( ناموجود )

دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام :

دستگاه جوجه کشی آرکام مال کره جنوبی اعم از پرفروش ترین دستگاه های جوجه کشی خانگی است که بضاعت و توان جوجه آوری از پرندگانی اعم از مرغ , بلدرچین , اردک , غاز , کبک , جوجه کشی قناری , طوطی , کاسکو و … را با بازده ۹۸ درصد دارااست .

با دقت به بها این اتومبیل جوجه آوری فرنگی در حالتی که نیاز به دستگاهی با همین مشخصات اما با بها کم تر دارید , سایت انکوباتور  به شما دستگاه جوجه کشی ماهر را توصیه می‌نماید که از لحاظ اقتصادی فراوان مقرون بصرفه بوده و قابلیت و امکان جوجه آوری سهل با بازده بالا را برای شما مهیا می‌کند .

اعم از خصوصیت های پر رنگ این دستگاه جوجه کشی فرنگی میتوان به سنسور دما و رطوبت سوئیسی , مکانیزم چرخش گهواره ای , به کار گیری از کتف های تمامی کاره کره ای با قابلیت و امکان ریسایز شدن , بدنه از مال ABS صنعتی و … . اشاره نمود .

شرکت آرکام با پباده سازی و ایجاد Rcom suro20 در لحاظ داشته که هر فعال اقتصادی در صنعت جوجه کشی با داشتن این خودرو جوجه کشی از سود آور بودن سپرده گذاری خویش اطمینان نتیجه ها نماید .

دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام ۲۴تایی

دستگاه جوجه کشی آرکام اصل کره با محصول بدنه ABS دستگاهی مقاوم در قبال ضربه و پوسیدگی هست . از طرفی به کار گیری از بدنه ABS دستگاه را عایق بندی کرده و در وضعیت لازم همانند قطعی موقت برق , دما و رطوبت باطن دستگاه را برای یک‌سری ساعت اثبات نگه می‌دارد و بازدارنده از زخم به تخم های نطفه دار درون دستگاه میشود . امروزه بیشتر موسسات ایجاد اتومبیل جوجه کشی خانگی از این متاع بدنه برای تولیدات تولیدی خویش استعمال می‌نمایند و با مراقبت از وضعیت داخلی دستگاه , بازده جوجه کشی را ارتقا میدهند .

پنل کاربری دستگاه جوجه کشی آرکام به نحوی پباده سازی شده که قابلیت به کار گیری سهل وآسان چه بسا با کوچکترین علم فنی را برای شما مهیا مینماید . شما می‌توانید به راحتی به همگی پیکربندی دستگاه خویش دسترسی داشته باشید و مواقعی از قبیل دما , رطوبت , هیتر و پمپ آب را تهیه نمایید .

ضروری بذکر است که علاوه بر وجود پباده سازی معمولی دستگاه جوجه کشی ۲۴ تایی آرکام , دفترچه راهنما و فراگیری قدم به قدم به کارگیری از آن برای شما ارسال میشود براین اساس چه بسا در صورتی تجربه کافی در زمینه ی جوجه کشی ندارید نگران چگونگی استعمال از آن نباشید .

کتف های مستعمل در دستگاه جوجه کشی آرکام ۲۴ تایی از کتف های تمامی کاره کره ای می‌باشد . با وجود این کتف های شما نیاز به تهیه و تنظیم هیچ کتف دیگری و مخارج مازاد دراین باره ندارید . این کتف ها از فرآورده ABS هستند و هیچگونه گازی در حین جوجه گیری از خویش ساطع نمی کنند در سود تندرست جنین را به خطر نمی اندازند . امکان پر رنگ کتف های اصل کره تغییر‌و تحول سایز و قابلیت و امکان تهیه و تنظیم با میزان تخم نطفه دار همه طیوران ( از ریز تخم تا درشت تخم ) هست . به کارگیری از این کتف ها امروزه امتیازی در میان رقبا به حساب میآید .

توجه داشته باشید که فروشگاه انکیباتور صرفا کمپانی وارد کننده دستگاه های اصل آرکام از مرزو بوم کره جنوبی هست و سفارش می شود دستگاه جوجه کشی آرکام را از مغازه ها و موسسه ها غیررسمی با بها های ارزان و یا این که چه بسا گران خیس تهیه و تنظیم نکنید .

سنسور دما و رطوبت :

دستگاه جوجه کشی آرکام مجهز به سنسور دما و رطوبت ساخت سوئیس هست که امروزه لوکس ترین و ظریف ترین سنسور مو جود در بازار جهانی به شمار می رود . این سنسور دیجیتال دما و رطوبت به sht سوئیسی دارای اسم و رسم بوده و در صنعت های طبی و امکانات نظامی هم ( به دلیل توجه سنجش بالا ) کاربرد داراست .

این سنسور ساخت مرزو بوم سوئیس بوده و دو قابلیت و امکان ویژه آن را از سایر سنسور ها متمایز ساخته است . نخستین این‌که سنسور SHT یکبار در سوله آفریننده در مرز و بوم سوئیس کالیبره شده و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون ندارد . دوم این که برخلاف دیگر سنسور های جان دار در بازار قابلیت سنجش نیز دما و نیز رطوبت را دارااست .

در کشور ایران صرفا سه کمپانی ایزی باتور , فاخته و اسکندری از این سنسور دما و رطوبت در دستگاه های جوجه کشی خویش به کار گیری می نمایند .

سبد و کتف دستگاه جوجه کشی آرکام :

یکی‌از تجهیزات دستگاه جوجه کشی آرکام , جوجه کشی به طور همزمان از تعدادی مدل پرنده می باشد . این اتومبیل جوجه آوری فرنگی مجهز به کتف های اصل کره ای می‌باشد که شما می‌توانید به نسبت سایز تخم نطفه دار خویش مقدار آن را به دلخواه تغییر تحول دهید و از هر سایز تخمی که می خواهید , با به عبارتی کتف جوجه کشی فرمائید .

این خصوصیت یکی‌از امکان های حیاتی دستگاه جوجه کشی فرنگی ۲۴ تایی می‌باشد چون شما نیازی به تنظیم یک سری کتف مختلف برای تخم پرنده های متعدد ندارید و فقط با یک کتف از هر مدل پرنده ای جوجه آوری می‌کنید .

همینطور این کتف ها به نحوی متناسب با جوجه جدید به جهان آمده پباده سازی شده که پاهای جوجه پس از بدنیا وارد شدن مبتلا جراحت و شکستگی نشود .

حرفه جوجه کشی در دستگاه آرکام ۲۴ تایی :

حرفه جوجه کشی در دستگاه ۲۴ تایی آرکام متشکل از ۴ حرفه کار کشته جهت تزریق هوا و یک رشته کوچک جهت پخش رطوبت می باشد . در مکانیزم تهویه این دستگاه جوجه گیری فرنگی , هنگام جوجه کشی نیازی به گشودن درب دستگاه نبوده و فعالیت رطوبت رسانی بوسیله پمپ آب به صدق صورت پذیرد و به منجر آن رطوبت درون دستگاه در وضعیت استاندارد قرار می‌گیرد .

همان طور که می‌دانید سعی سیستم تهویه در دستگاه جوجه کشی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چون جنین در طول های مشخصی نیاز به اکسیژن رسانی داشته و همینطور در مواقع نیاز , کربن دی اکسید باطن دستگاه بایستی تخلیه شود . بدین ترتیب در شرایطی‌که استاندارد های یگانه این مکانیزم رعایت نشود افت بازده در جوجه آوری را به همراه خواهد داشت .

مکانیزم چرخش دستگاه جوجه کشی آرکام ۲۴ تایی :

چرخش دستگاه جوجه کشی در آرکام ۲۴ تایی با زاویه ۱۸۰ جايگاه است . این مکانیزم که سیستم گردش گهواره ای اسم داراست تخم ها را در حین های مشخصی به شرایط افقی و خوابیده به چرخش در می‌آورد . مکانیزم چرخش تخم از دست اندرکاران تاثیرگذار در بازده جوجه آوری هست . همانگونه که می دانید برای استعمال بدون نقص از مواد غذایی , نطفه بایستی در راس تخم قرارگیرد تا با تغذیه بدون نقص , جوجه تندرست تری به توشه آید .

همینطور طی این چرخش , حرارت و گرما به طور یکنواخت به همگی نواحی تخم رسیده و کارایی مشابه سازی جوجه کشی باطن دستگاه به جوجه آوری مرغ مامان در طبیعت خوب تر انجام می‌گیرد .