دستگاه جوجه کشی آرکام Rcom

عشق و زندگی با آرکام آغاز میشود

کارخانه اتولکس در سال 1991 با شعار جهانی زیبا بر اساس خلاقیت ایحاد شده است تکنولوژیی که طبیعت و انسان در آن میتواند با هم همسو باشد. این کارخانه سعی کرده است تا محصولات خودش را در 54 کنفرانس معرفی نماید ، در سراسر جهان Rcom یکی از برند هایی میباشد که میتواند اثباتی بر رشد بی نظیر کره باشد. این کارخانه همانطور که همه شما میدانید دستگاه های فوق پیشرفته آرکام را طراحی و تولید کرده است که امروزه یکی از برترین ها در این زمینه محسوب میگردد.

امروزه در سطح جهان هر کشی که بخواهد از پرنده ای به صورت تخصصی و یا اینکه از نژاد های خاص و یا حتی از پرنده های زینتی و گران قیمت جوجه کشی نماید بایستی از دستگاه جوجه کشی Rcom استفاده کند چراکه این محصول حرف اول را در این زمینه میزند و این توانایی را دارد که از هر پرنده ای جوجه کشی نماید. از آنجایی که آتولکس قبل از تولید دستگاه جوجه کشی آرکام دستگاه های انکوباتور انسانی طراحی کرده است تکنولوژی لازم برای ساخت یک دستگاه جوجه کشی تمام عیار را به راحتی دارا میباشد. اگر شما میخواهید یک جوجه کشی بدون دردسر با راندمانی بسیار بالا داشته باشید میتوانید از دستگاه های جوجه کشی ساخت RCOM استفاده فرمایید که نهایت راندمان را به شما ارائه مینماید.

سیستم کنترل دما و رطوبت به صورت کاملاً اتوماتیک با استفاده از تکنولوژی منطق فازی صورت میپذیرد که بهترین و دقیقترین سیستم کنترل دما و رطوبت میباشد ، همچنین سیستم تامین رطوبت نیز در این دستگاه با استفاده از پمپ آب در دستگاه های جوجه کشی خانگی و التراسونیک در دستگاه های جوجه کشی صنعتی صورت میپذیرد. دیگر سیستم های تعبیه شده در این دستگاه از جمله سیستم های چرخش و... به بهترین نحو انجام شده است. عموماً از این دستگاه جوجه کشی کره ای در جوجه کشی از پرنده هایی مانند طوطی ، کاسکو ، مرغ عشق و... استفاده میگردد که نیاز به دقت فوق العاده ای دارند. در زیر تمامی محصولات تولیدی کارخانه autolex را که با نام آرکام تولید و روانه بازار میگردد را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که میتوانید توضیحات مربوط به هر کدام را مشاهده فرمایید.

image_pdfimage_print