Skip to main content

دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت اسکندری که ایزی باتور ۵ میباشد . قابلیت جوجه کشی از ۱۲ عدد تخم نطفه دار را دارا میباشد که البته این تعداد برای پرنده های دیگر کاملاً متفاوت میباشد.

ما در این بخش فقط به برخی از قابلیت های پر رنگ این محصول اشاره خواهیم کرد که باعث برتری این دستگاه جوجه کشی نسبت به مابقی دستگاه های جوجه کشی شده است.

از جمله قابلیت ها و شاید بتوان گفت برترین های این محصول میتوانیم به سیستم چرخش محصول اشاره نماییم که به صورت ۳۶۰ درجه بوده و جدید ترین سیستم چرخش تخم دقیقاً مطابق با الگوریتم های مرغ مادر میباشد.

در این سیستم تخم نطفه دار به صورت خوابیده و ۳۶۰ درجه مورد چرخش قرار میگیرد که هم فشار کمتری را به موتور وارد می آورد و هم اینکه دقیقترین سیستم چرخش در بین دستگاه های جوجه کشی ارزان را ارائه مینماید.

این سیستم چرخش حدود ۵ الی ۱۳ درصد بسته به شرایط بر روی راندمان جوجه کشی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

بهره گیری از سنسور SHT Sensorin

مورد دیگری که برترین این دستگاه جوجه کشی نسبت به دیگر دستگاه های جوجه کشی تثبیت مینماید سنسور فوق حساس این دستگاه جوجه کشی میباشد ، سنسور دستگاه از نوع حسگر های SHT محصول کشور سوئیس میباشد.

که بسیار دقیق بوده و فقط توسط کارخانه های مشهور جهان همانند آرکام مورد استفاده قرار میگیرد. مزیت این سنسور دقت بیش از اندازه آن و البته عدم نیاز به کالیبراسیون دوباره در آن می باشد

یعنی دیگر نیازی به تنظیم دوباره سنسور نخواهد بود و سنسور این قابلیت را دارد تا به صورت خودکار کالیبراسیون خود را حفظ نماید.

مورد سوم بدون شک بدنه دستگاه و قطعات با کیفیت استفاده شده در ساخت محصول میباشد.

دارای بدنه عایق و محکم

بدنه دستگاه جوجه کشی ارزان Easy Bator 5 از جنس کریستال نشکن میباشد که از استحکام بسیار بالایی در مقابل ضربه و دیگر عوامل طبیعی دارد.

شما میتوانید همچنین بر روی بدنه دستگاه نوعی پوشش مخصوص برای جلوگیری از ورود طیف خاصی از اشعه های خورشیدی تعبیه شده است

که میتواند تخم های نطفه دار را در برابر اشعه های مضر خورشیدی و نور مستقیم حفط نماید.

همچنین قطعات مورد استفاده در این محصول از جمله بهترین ها میباشند که اگر بخواهیم مثالی بزنیم میتوانیم به موتور مخصوص جوجه کشی تعبیه شده

بر روی دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی آماتور اشاره نماییم که از چرخدنده های بیشتری نسبت به دیگر موتورهای جوجه کشی برخوردار است و یا میتوانیم به جنس مورد استفاده در موتور اشاره کنیم که از نوع فولاد آبدیده میباشد و امکان شکستگی چرخدنده ها را به شدت کاهش میدهد.

سیستم جوجه کشی در این محصول به صورت حرفه ای میباشد به همین دلیل شما میتوانید از هر پرنده ای با هر نژادی به راحتی جوجه کشی کنید. اگر بخواهیم دستگاه جوجه کشی ایزی باتور پنج را خلاصه کنیم میتوانیم

به این صورت بگوییم : ” دستگاه جوجه کشی ارزان و باکیفیت ”

این محصول به معنای واقعی کیفیت و راندمان در جوجه کشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد شما میتوانید با استفاده از این دستگاه جوجه کشی به راحتی در خانه خود لذت جوجه کشی را همراه با خانواده خود تجربه کنید.

امکاناتی که دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت اسکندری در اختیار شما قرار خواهد داد و رضایتی که از این محصول خواهید داشت در مقابل قیمت آن بسیار ناچیز میباشد.

با ما تماس بگیرید

اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی ارزان اما با کیفیت میباشید دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی میتوانید

با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰در ارتباط باشید

همچنی به جهت خرید محصول نیز میتوانید به وب سایت ایران جوجه از طریق لینک زیر مراجعه فرمایید.