دستگاه جوجه کشی برینسآ Brinsea

Image

نظر ما در مورد دستگاه جوجه کشی BrinSea برین سآ

بدون شک برین سآ یکی از برترین ها در حوضه ساخت دستگاه جوجه کشی میباشد و دستگاه های تولیدی او بسیار با کیفیت و البته دقیق هست ، ما این کارخانه را بیشتر از مابقی کارخانه ها در حال رشد اعلام میکنیم چراکه آنها در این راستا تلاش های بسیاری کرده و هر روز تکنولوژی های جدید را تست و بررسی میکنند تا اینکه موارد تایید شده را به دستگاه جوجه کشی خود می افزایند و همین باعث شده است تا هم اکنون این کارخانه یکی از برترین های جهان در زمینه تولیدات دستگاه جوجه کشی گردد. این فقط نظرات ما بود و شاید کم و کاستی هم داشته باشد اما شما میتوانید اطلاعات درج شده در وب سایت رسمی این کارخانه را در زیر مطالعه فرمایید که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

Brinsea®  در سال 1976 توسط مهندسین با علاقه به پرورش پرندگان در بریتانیا یا همان انگلستان تاسیس شد و نام برینسآ را به خود گرفت. علاقه این مهندسین به پرورش پرندگان و نوآوری در این زمینه باعث شد تا بتوانند به سرعت پیشرفت کنند. این کارخانه از سال 2003 اولین دستگاه جوج کشی خود را تولید کرد و دستگاه های جوجه کشی برینسآ را به ثبت رسانید. عموماً در این کارخانه یافتن راه های 100 درصد عملی و انعطاف پذیری در طراحی دستگاه ها را پیش رو گرفته است ، کارخانه برین سآ بر این اصل پایبند است که ما نمیخواهیم چرخ را از نو اختراع کنیم بلکه میخواهیم آن را بهبود ببخشیم. به گفته کارخانه سازنده آنها میتوانند بهترین کیفیت و راندمان را به شما بدهند.

یکی از شعار های معروف کارخانه دستگاه جوجه کشی brinsea این سات که ما سادگی کلیدی را داریم یعنی در عین سادگی بهترین کارایی را ایجاد کرده ایم. با ظهور دنیای دیجیتال بسیاری از افراد با کاربرد های ساده مانند بوق ها و یا صداهای دیگر که در دستگاه جوجه کشی تعبیه شده است گول میخورند اما نظر ما این است که باید در عین سادگی بهترین کارایی را ارائه نماییم و همین کار را نیز انجام میدهیم. کارخانه brinsea ضمانت کمترین میزان مصرف انرژی را در بین تمامی دستگاه های جوجه کشی داده است چراکه این محصول از عایق بندی بسیار مناسب بهره برده است که دمایی یکنواخت را در داخل کابین محیا نموده است. دستگاه های جوجه کشی این کارخانه ترکیبی از جنس پلاستیک درجه یک ، فولاد ضد زنگ و دیگر مواد قابل شستشو ساخته شده است تا کاملاً امکان شستشو در آنها وجود داشته باشد. همچنین برای جلوگیری از نفوذ میکرب ها و باکتری ها در دستگاه جوجه کشی در طی روند تولید از تکنولوژی Biomaster نیز استفاده شده است. در سری جدید دستگاه های جوجه کشی برین سآ سیستم کنترل دیجیتالی و پیشرفته تعبیه شده است و تمامی موارد به صورت کاملاً اتوماتیک با کمک سیستم دیجیتالی صورت میپذیرد. ما سعی کرده ایم تا از آخرین تکنولوژی در ساخت دستگاه های جوجه کشی خودمان استفاده کنیم و چنانچه هر تکنولوژی جدیدتری که در بازار ارائه گردد ما سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن آن را بر روی دستگاه های جوجه کشی Brinsea تعبیه کنیم.

برینسآ دارای امکانات و تجهیزات داخلی برای ساخت و قالب ریزی دستگاه های جوجه کشی خود میباشد و برای اینکار نیازی به غیر ندارد ، از نظر صاحبان کارخانه برینسآ برای اینکه نهایت کیفیت در دستگاه های جوجه کشی برینسآ نماین شود بایستی تمامی اعمال ساخت دستگاه زیر نظر خود کارخانه و درون خود کارخانه انجام شود. از انجایی که brinsea دارای استاندارد ISO9001 برای مدیریت کیفیت میباشد که در طی روند تولید دستگاه به صورت کامل بارها و بارها مورد تست و بررسی قرار میگیرد. همچنین این کارخانه دارای بخش طراحی و توسعه بسیار قوی بوده که به صورت دائم برای بروزرسانی و پیشرفت دستگاه های جوجه کشی خود در حال تلاش هستند.  کارخانه برینسآ از تمامی هواداران و مشتریان خود میخواهد تا تمامی نیاز های خود و یا حتی ایرادات دستگاه جوجه کشی برین سآ را بیان کنند از طریق ایمیل تا این کارخانه برای بهبود این شرایط بکوشد و قدم هایی را برای پیشرفت دادن هرچه بیشتر دستگاه بردارد.

image_pdfimage_print