Skip to main content

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپر مینیاتور  سومین نسل از دستگاه های خانگی و صنعتی است که قابلیت های بیشتری نسبت به تمام دستگاه هایی که در داخل ایران ساخته می شود، دارد چرا که از متدی خاص در طراحی و ساخت این دستگاه جوجه کشی استفاده شده است.شکی نیست که دستگاه جوجه کشی  سوپر مینیاتور۳۳۶ تایی با طراحی،  راندمان بسیار بالا در جوجه کشی از تخم های نطفه دار،   قیمت فوق العاده مناسب و با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربر می گذارد، می توان نتیجه گرفت که بیشتر نیازهای آنها را در پیشبرد اهداف شان تامین می کند. دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپرمینیاتور از چهار طبقه تشکیل شده است که سه طبقه آن شامل ستر است و یک طبقه از آن مربوط به هچر  از تخم های نطفه دار است و با توجه به فضای داخلی دستگاه می توان ۶ عدد از شانه های جوجه کشی  را در آن جاسازی کرد.

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی اسکندری

تکنولوژی برتر و متفاوتی که در دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی وجود دارد و به خاطر استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت از قبیل سنسورهای دیجیتالی هوشمند  SHT Sensirion ، شانه های همه کاره، بردهای هوشمند صوتی که در هر دوره می توان آنها را به روز رسانی کرد، بدنه پی وی سی و …  که خوشبختانه توانسته است با این قابلیت ها، رضایت بیشتر مصرف کنندگان و خریداران را به خود جلب کند.

علت این که گروه صنعتی اندیشه سبز از سنسورهای دیجیتالیSHT در برد دستگاه های جوجه کشی خود استفاده می کند به خاطر این است که قدرت اندازه گیری این سنسورهای هوشمند در تنظیم دما و رطوبت به اندازه ایی دقیق است که به ۰٫۰۰۰۰۱ درجه می رسد و در کارخانه سنسورین سوئیس ساخته می شود. وجود شانه های همه کاره در این دستگاه نیاز مصرف کنندگان را برای خرید هر شانه ایی با سایزهای متفاوت رفع می کند در واقع با استفاده از این شانه ها می توان از انواع تخم های نطفه دار با هر سایز و اندازه ایی  جوجه کشی کرد. مهمتر از همه اینها جنس بدنه دستگاه های جوجه کشی است که نقش بسیار مهمی در تامین و نگهداری گرما و هدر نرفتن منابع انرژی دارد. آلیاژهای پوششی این بدنه طوری است که می توان گفت نه تنها ضد ضربه است بلکه مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و دما دارد  و چون از رنگ کوره ایی  برای رنگ کردن آن بهره برده اند خاصیت ضد زنگ خوردگی و پوسیدگی دارد. مهمتر از همه این که تمام قطعات بدنه این دستگاه قابل تفکیک و شستشوست یعنی بعد از هر دوره جوجه گیری به راحتی از بردهای الکتریکی جدا می شوند و می توان آنها را ضد عفونی کرد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپر مینیاتوربه چه صورت است؟

ظرفیت این دستگاه های جوجه کشی بخاطر وجود شانه های سایزیک قابل بهره گیری از هر تخم نطفه دار با اندازه های متفاوت است چرا که:

 اگر تخم های ریزی برای جوجه گیری داشته باشید( بلدرچین، کبوتر، کبک و بیشتر پرنده های زینتی ریز جثه) تا دو برابر ظرفیت این دستگاه یعنی ۷۶۸ عدد تخم را می توانید قرار دهید.

اگر تخم ها از اندازه متوسطی برخوردارند مثل مرغ، بوقلمون و … به همان تعداد ظرفیت دستگاه یعنی ۳۳۶ عدد تخم 

و تخم هایی که سایزهای ِآنها کمی بزرگتر و درشت است مثل تخم اردک و غاز و غیره تا کمتر از یک دوم ظرفیت دستگاه یعنی ۱۵۰ عدد می توان در شانه های سایزیک جابه جا کرد.

 دستگاه  جوجه کشی ۳۳۶ تایی ویژگی های عمومی دارد که با سایر دستگاه های جوجه  کشی مشترک است از قبیل:

برقی که برای بهره وری از آن قابل استفاده است برابر با مصرف برق خانگی است یعنی ۲۲۰ ولت.

دفترچه راهنما برای آموزش و نحوه کار با دستگاه

این دستگاه در ابعادی با طول و عرض ۸۱*۶۹ و ار تفاع ۸۱ سانتی متری ساخته شده است.

بدنه دستگاه از جنس پی وی سی است.

بررسی دقیق دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی به صورت اختصاصی :
اگر بخواهیم در باره ویژگی های این دستگاه جوجه کشی صحبت کنیم باید به مواردی اشاره کنیم که آن را به یک محصول رقابتی در بین برندهای معتبر جهانی من جمله ارکام تبدیل کرده است از جمله:

 • سیستم انتخاب پرنده برای جوجه کشی

فرض کنید شما جزو همان مصرف کنندگانی هستید که برای اولین بار وارد حرفه جوجه گیری از پرندگان اهلی و یا زینتی شده اید . به غیر از اطلاعات کلی هیچ تجربه ایی در رابطه با استفاده از این دستگاه را نداشته اید دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپر مینیاتور مجهز به سیستم انتخاب پرنده است یعنی اگر کاربر تخم نطفه دار هر پرنده ایی را در داخل دستگاه می گذارد ، فقط با فشار دادن دکمه پرنده مورد نظر راهنمایی های سیستم صوتی، اطلاعات لازم و اولیه را را در رابطه با نحوه کارکرد دستگاه، نحوه چیدن تخمها در شانه ها، تنظیمات دمایی و رطوبتی مورد نیاز برای تخم های نطفه دار و   … را به شما با زبان سلیس فارسی آموزش می دهد. اگر قصد دارید از سایر تخم های نطفه دار که متعلق به پرندگان نایاب است باید توانایی این را داشته باشید که بتوانید از دستگاه به صورت حرفه ای جوجه کشی کنید به این صورت که اطلاعات مربوطه به دما و رطوبت  و روزهایی که باید برای تبدیل شدن به جوجه سپری کند را  در جدول جوجه کشی پرنده ها پیدا کنید و به صورت دستی تنظیمات را وارد کنید . مطمئن باشید که سیستم سخنگوی دستگاه راهنمایی های مورد نیاز را در اختیارتان می گذارد.

 • سیستم روزشمار دقیق

سیستم روز شمار جوجه کشی در واقع یادآوری  تاریخ روزهایی است که تخم های نطفه دار را داخل دستگاه جوجه کشی قرار داده اید یعنی در هر حالتی آن را فراموش کرده باشید  و ندانید که جوجه ها چه زمانی سر از تخم بیرون می آورند ، سیستم روزشمار دستگاه کاملا دقیق آن را به یادتان می آورد.

 • سیستم کنترل از راه دور

مجهز بودن دستگاه به سیستم کنترل از راه دور به هر کاربری اجازه می دهد که به صورت فیزیکی در محل جوجه کشی حضور نداشته باشد و تنها با یک تلفن همراه تمامی عملیات جوجه کشی را تحت کنترل خود داشته باشد  و  اطلاعات مورد نیاز در باره پارامترهای دمایی و رطوبتی و یا روزهای باقی مانده به هچر را به دست بیاورد. نا گفته نماند که این سیستم در صورت درخواست شما مصرف کنندگان عزیز بر روی دستگاه جوجه کشی نصب می شود.

 • سیستم تامین رطوبت التراسونیک

رطوبتی که برای تخم های نطفه دار مورد نیاز است ممکن است با گذاشتن یه ظرف کوچک آب تامین شود ولی هرگز نمی تواند خواسته شما را را برای بدست آوردن دوره های جوجه کشی موفق تامین کند چرا که باید کاملا به صورت اصولی سازماندهی شود ولی گروه صنعتی اندیشه سبز از یک سیستم کاملا حرفه ایی برای این منظور استفاده کرده است و آن بهره گیری از پدهای سلولزی الترا سونیک برای تامین رطوبت مورد نیاز تخم های نطفه دار است.

 • فناوری هوش مصنوعی

بزرگترین تحول در طراحی و ساخت دستگاه های ۳۳۶ تایی سوپر مینیاتور اندیشه سبز  بهره گیری از هوش مصنوعی برای تنظمات دمایی در هر شرایط آب و هوایی است که در ساخت دستگاه های جوجه کشی همانند برندهای معتبری چون ارکام، این امر به خوبی رعایت شده است.

 • اینورتر برق

در نظر داشته باشید که به هر دلیلی ممکن است با قطعلی برق مواجه شوید . کم و زیاد  مدت زمانی که برق قطع مهم نیست،چیزی که اهمیت دارد این است که تخم های نطفه دار نباید دما و رطوبت مورد نیاز خود را برای ادامه حیات از دست بدهند. گروه صنعتی اندیشه سبز در دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی پورت های را تعبیه کرده است که به راحتی  می تواند  جریان DC را به جریان AC تبدیل میکند و انرژی مورد نیاز را از منابعی چون موتورهای برق یا باطری های  ماشین ها تامین کند که البته به صورت جداگانه باید خریداری شود.

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپرمینیاتور جزو ماشین‌های جوجه کشی صنعتی و بزرگ می‌باشد. دستگاه‌ های جوجه کشی صنعتی اغلب در مرغداری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی این دستگاه بسیار دقیق و کاربردی بوده و تمامی نیازهای مورد نیاز برای جوجه کشی را رفع می‌کند. دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاور دارای ظرفیت ۳۳۶ تخم مرغ با سایز نرمال  را دارد. البته شما می‌توانید با این مدل سوپرمینیاتور به خاطر شانه‌های کاربردی که دارد از تعداد زیادی تخم مرغ‌های کوچک جوجه کشی نمایید. سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی سیستم تمام اتوماتیک داشته ، این سیستم  استفاده از این دستگاه را برای افراد کم تجربه که هیچگونه تجربه جوجه کشی تا زمان حال نداشتند را آسان می‌کند.

از مزیت‌های مهم دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی می تواینم به قابلیت‌های زیر اشاره کنیم :

 • سیستم انتخاب پرنده جوجه کشی
 • سیستم روز شما جوجه کشی
 • سیستم تأمین رطوبت التراسونیک
 • سیستم کنترل از راه دور جوجه کشی
 • فناوری هوش مصنوعی

سیستم انتخاب پرنده جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی اسکندری استفاده بسیار آسانی دارد. ، این دستگاه با بهره گیری از سیستم لنتخاب پرنده به کاربر احساس واقعی و زیبای جوجه کشی را می‌بخشد. سیستم انتخاب پرنده این توانایی را به دستگاه می‌بخشد که ، کاربر با انتخاب یک دکمه به دستگاه اعلام کند که بقیه پروسه جوجه کشی را به صورت تمام اتوماتیک طی کند. این سیستم توانایی جوجه کشی اتوماتیک از ۶ پرنده مخلف را دارد که به شرح زیر است :

مرغ – کبک – بوقلمون – بلدرچین – غاز و ادرک

این پرندگان رایج‌ترین پرندگان جوجه کشی در ایران می‌باشد.

سیستم روز شمار جوجه کشی

فهمیدن تعداد روزهای سپری شده و تعداد روزهای باقی مانده تا اتمام جوجه کشی بسیار پراهمیت می‌باشد. دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپرمینیاتور با دارا بودن یک باکس الکترونیک در بالای دستگاه  این امکان را به شما می‌دهد که که تعداد روزهای سپری شده را مشاهده کند. شما با استفاده از این المان می‌توانید روز دقیق خروج جوجه از تخم را بدانید. البته تمامی المان‌های کنترلی این دستگاه جوجه کشی روی این باکس تعبیه شده است.

سیستم تأمین رطوبت التراسونیک

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی سوپرمینیاتور از رطوبت ساز التراسونیک برای تأمین روطوبت ماشین‌های جوجه کشی بهره برده است. رطوبت ساز التراسونیک دارای قدرت رطوبت سازی قوی و استاندارد می‌باشد. از این رطوبت ساز بیشتر در دستگاه‌های جوجه کشی بزرگ و صنعتی استفاده می‌شود. رطوبت دهی این دستگاه رطوبت ساز بسیار دقیق و استاندارد بوده و مخصوص جوجه کشی می‌باشد.

سیستم کنترل از راه دور جوجه کشی

این ویژگی بسیار کارا و مهم می‌باشد ، نقطه تمایز این دستگاه جوجه کشی از بقیه ماشین‌های جوجه کشی می‌تواند در این قابلت باشد. کنترل از راه دور ، یک مزیت عالی می‌باشد. شما می‌توانید در هر لحظه و هر موقعیتی که هستید دستگاه جوجه کشی خود را تحت نظر بگیرید. این سیستم ویژه یک امتیاز بزرگ بحساب می‌آید و مدت زمان زیادی از وقت شما را خالی می‌کند و احساس اطمینان خاطر به شما می‌بخشد.

 فناوری هوش مصنوعی

بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی در دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی باز مزیت دیگری می‌باشد. هوش مصنوعی که امروزه برای بهینه کردن و هوشمندسازی در صنعت استفاده می‌شود. از پیشرفته و بروز بودن آن صنعت حکایت می‌کند. هدف استفاده گروه صنعتی اسکندری از هوش مصنوعی در ماشین‌های جوجه کشی خود به دلایل زیر می‌باشد. به دلیل تفاوت دمایی در ایران که جنوب ، آب هوای گرم و حاره‌ای و شمال ایران آب هوای سرد و مرطوب را دارد. دستگاه جوجه کشی با قرار گرفتن در هرموقعیت و دمایی می‌تواند خود را با شرایط آب هوایی آن مکان تطبیق دهد.