دستگاه پرکن طیور

دستگاه پرکن طیور و پرندگان

پرکن طیور دستگاهی میباشد که قادر به جداسازی کامل لاشه از کرک و پر میباشد ، یعنی اینکه پرنده را تحویل میگیرد و بدون هیچ گونه آسیبی تمامی پرها را از بدن آن پرنده جدا مینماید و در نهایت یک لاشه بدون حتی یک پر را تحویل شما میدهد.

انواع پرکن ها به دسته های زیر تقسیم میشوند:

پرکن بلدرچین ، کبک و قرقاول

پرکن بوقلمون اردک و غاز

پرکن مرغ


پرکن مرغ

دستگاه پرکنی از مرغ که توسط گروه صنعتی اسکندری تولید میگردد از جمله برترین پرکن های موجود در بازار ایران برای پرنده مرغ میباشد که به صورت تخصصی برای این پرنده طراحی شده است. پرکن مرغ این توانایی را دارد که یک مرغ را با تمامی کرک و پر تحویل گرفته و ظرف چند دقیقه بدون حتی یک پر تحویل شما دهد بله این قابلیت منحصر به فرد پرکن های تولیدی گروه صنعتی اسکندری میباشد که میتواند بدون هیچ آسیبی به لاشه و پوست مرغ آن را پرکنی نماید.

اگر یک دستگاه پرکن بر اساس اصول طراحی و تولید شده باشد ، لاشه را بایستی بدون کوچکترین زخمی پرکنی نماید به نوعی که هیچ آسیبی به استخوان بندی آن پرنده و یا پوست و گوشت آن پرنده وارد نیاید. دستگاه پرکن مرغ گروه صنعتی اسکندری با رعایت کامل استاندارد طراحی و تولید شده است. در زیر به برخی از نکاتی که در طراحی و تولید این محصول رعایت شده است اشاره خواهیم کرد.

دستگاه پرکن مرغ تولیدی گروه صنعتی اسکندری دارای بدنه ای از جنس گالوانیزه گرم روسی با پوشش رنگ کوره ای میباشد که امکان زنگ زدگی در محصول را به صفر رسانده است

image_pdfimage_print