دستگاه جوجه کشی آرکام ۱۶۸ تایی

دستگاه جوجه کشی آرکام ۱۶۸ تایی

دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام اعم از تولیدات پرفروش جوجه کشی در مرزو بوم های فرنگی است . این خودرو جوجه آوری کره ای با گنجایش ۱۶۸ تایی برای تخم نطفه دار مرغ با قابلیت و امکان های ویژه بازده بالایی را در جوجه گیری از اشکال طیوران برای شما رقم می زند . فروشگاه انکیباتور فقط مغازه اینترنتی دارای اعتبار در کشور‌ایران می باشد که ورژن اصل این دستگاه را با گارانتی یکساله و سرویس ها بعداز فروش ۱۰ ساله عرضه می‌نماید .

دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام :

کمپانی آرکام کره کالا صنعتی پرطرفدار خویش ( دارای اسم و رسم به Rcom maru 190 ) را با پباده سازی دیجیتال و سود مندی از هوش تصنعی در گنجایش ۱۶۸ تایی برای تخم هایی به سایز تخم مرغ , عرضه نموده است . مهندسین چابکدست این مجموعه امکانی را در دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام پباده سازی کرده اند که برای نظارت جریان هوا و محافظت محیط مناسب در درون انکوباتور از مشابه سازی کامپیوتری استعمال می‌کند .

امروزه آفریننده های داخلی با سود مندی از تکنولوژی روز جهان , دستگاه هایی کیفیت بالا شبیه ورژن های فرنگی و حتی‌در رقابت با آن ها ایجاد مینمایند . با این وجود فروشگاه انکیباتور با همت دوچندان و علیرغم مشقت های مسیر , عملکرد داشته قابلیت خرید مطمئن و با گارانتی این خودرو جوجه کشی فرنگی را برای شما مهیا نماید .

بدین ترتیب چنانچه از تندرست تخم های نطفه دار خویش اطمینان دارید با این ورژن از دستگاه جوجه کشی آرکام کره ( مجهز به تکنولوژی دیجیتالی برای در دست گرفتن خود کار دوران هچر ) می‌توانید بازده ۹۰ درصد در جوجه کشی را تجربه فرمائید .

برای بازدید همه اتومبیل آلات جوجه گیری صنعتی جانور در انکیباتور ( محصولات سوله اسکندری , فاخته , دماوند بلدرچین و کاکس خودرو ) به برگه دستگاه جوجه کشی صنعتی مراجعه کنید .

اعم از تجهیزات دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام میتوان به کنترلر دایره ای هوشمند ( با کاربری سهل و آسان و تکنولوژی توسعه یافته ) , نور و روشنایی داخلی LED ( برای بررسی حالت تخم ها ) , درب مجهز به حسگر توسعه یافته ( میکروسوئیچ داخلی برای ارتقا موقت دما هنگام گشوده و مسدود شدن درب ) , واحد رطوبت بخاری PTC ( در دست گرفتن خودکار گرما , فارغ از نیاز به ترموستات , عدم گرم شدن غیرعادی در به کار گیری طولانی بازه زمانی ) و … . اشاره نمود که پیرو به بررسی تک تک این مورد ها خوا هیم پرداخت .

در بدنه این دستگاه جوجه کشی از موفقیت عایق و ورق گالوانیزه برای تقویت گرما و همینطور دوری از تجمع هرگونه آلودگی و میکروب مصرف شده شده‌است . همینطور زاویه چرخش تخم پباده سازی شده برای این دستگاه که به طور گهواره ای ( ۴۵ جايگاه به راست و ۴۵ رتبه به چپ ) می باشد از دست اندرکاران تاثیرگذار در بازده جوجه کشی به شمار می‌رود .

امکان ویژه ای که کمپانی آرکام کره بدین نوع از تولیدات خویش افزوده , میکروسوئیچ داخلی برای تهیه و تنظیم خودکار دما می‌باشد . بدین صورت که هنگامی درب دستگاه را گشوده می‌کنید ( وضعیت دمایی باطن دستگاه از موقعیت تعادل بیرون میشود ) , این حسگر توسعه یافته با ارتقا فعلا دما بازدارنده تولید موقعیت دمایی نامتعادل برای تخم های نطفه دار می‌شود .

حتمی بذکر است که دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام مجهز به نمایشگر LCD و FND بوده و به راحتی می توانید شرایط فرآیند جوجه گیری را بازدید فرمایید . دقت داشته باشید که‌این دستگاه قابل تهیه و تنظیم نیز با مقیاس فارنهایت و نیز سانتی گراد می‌باشد .

یکی دیگر از خصوصیت های پر رنگ این خودرو جوجه آوری فرنگی سنسور SHT سوئیسی آن به شمار می‌رود . دستگاه جوجه کشی آرکام ۱۶۸ تایی مجهز به حسگر sht sensirion ساخت سوئیس هست که امروزه ظریف ترین و لوکس ترین سنسور جان دار در بازار جهانیست . این سنسور دیجیتالی امکان محاسبه دو برهان دما و رطوبت را دارااست .

با دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام از کلیه پرنده ها و چه بسا از یک‌سری جور پرنده هم زمان جوجه کشی نمایید . کمپانی آرکام با به کارگیری از کتف های اختصاصی این قابلیت را برای شما مهیا کرده که با تهیه ورق های آلومینیمی متناسب با سایز هر تخم بتوانید از چند جور تخم به طور همزمان جوجه گیری فرمائید .

سیستم هشدار دهی آرکام ۱۶۸ تایی هم اعم از قابلیت و امکان های کاربردی آن می‌باشد . این مکانیزم به طوری پباده سازی شده‌است که در دماهای خیلی بالا و یا این که ذیل و رطوبت غیر استاندارد با هشدار به موقع , بازدارنده تولید ایراد در فرایند جوجه آوری شود

 

سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی آرکام ۱۶۸ تایی :

دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام مجهز به توسعه یافته ترین و حیاتی ترین سنسور جهانی است . این سنسور که به sht sensirion پر اسم و رسم است و قابلیت و امکان میزان گیری هم زمان دما و رطوبت را با توجه یک صدم دارااست .

این حسگر دیجیتالی به دلیل لاکچری بودن صرفا در دستگاه های جوجه کشی سه سوله در دنیا به کارگیری میشود . در جمهوری اسلامی ایران هم تیم صنعتی اسکندری و پرنده ها صنعت فاخته از سنسور sht برای تولیدها خویش استعمال می‌نمایند .

خصوصیت پر رنگ این سنسور سوئیسی عدم نیاز به کالیبره دوباره بعد از چند دفعه جوجه کشی می باشد چون یکبار در کارگاه خالق ( در مرزوبوم سوئیس ) کالیبره شده و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون ندارد .

نمایشگر دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام :

۱ . لامپ تلاش بخاری ( روشن هنگام عمل )
۲ . نمایش دما ( نشان دهنده دمای فعلی )
۳ . نمایش رطوبت ( نشان دهنده رطوبت فعلی )
۴ . چراغ سیستم پمپاژ ( روشن هنگام کار )
۵ . کنترلر دایره ای ( فشار دهید و به راست و چپ بچرخانید )
* درصورتی که ۳ ثانیه فشرده شود , وضعیت تهیه و تنظیم همت ظواهر خواهد شد .
* در شرایطی‌که ۱ ثانیه فشرده شود , دما و رطوبت قابل نظارت کردن هستند .
* درصورتی که کنترلر را ۳۶۰ سکو بچرخانید , چرخش گهواره ای شروع می شود و فشار دادن آن , تکان را متوقف میسازد .
۶ . دکمه نور و روشنایی اتاق
۷ . جدول تلاش ( سعی را میتوان با به کار گیری از کنترلر دایره ای تعیین کرد )
۸ . سیستم هشدار دهی ( هنگام انقطاع برق خاموش میشود )
۹ . چراغ چرخش تخم ( هنگام عمل خاموش میشود )
۱۰ . چراغ میزان آب ( هنگام فقدان آب خاموش میشود )

گنجایش و ویژگی ها فنی دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام :

دستگاه ۱۶۸ تایی آرکام مجهز به سیستم هوش تصنعی , سبد هچ جدا از هم , درب دو جداره و واضح و همینطور بدنه با ورق گالوانیزه برای خودداری از اتلاف انرژی می باشد .

در‌این دستگاه تامین رطوبت با یاری پمپ آب و تبخیر درون دستگاه انجام می‌گیرد . سیستم آب گرم پباده سازی شده برای این اتومبیل جوجه کشی فرنگی با تبخیر آب موجب از دربین رفتن باکتری ها و مراقبت سالم تخم های نطفه دار می‌شود .

این دستگاه به بعد ها ۴۲ . ۵ در ۴۷ . ۳ و طول ۷۶ . ۵ سانتی متر می باشد .

 

کتف و چرخش تخم دستگاه جوجه کشی آرکام ۱۶۸ تایی :

کتف های دستگاه جوجه کشی آرکام از شایسته ترین محصول کتف برای تخم های نطفه دار می‌باشند . در‌این کتف ها با تعبیه جداکننده های از کالا ABS می توانید از هر سایز تخمی که مدنظر دارید جوجه گیری نمائید و نیاز به یکسری سایز کتف ندارید .

همینطور جور دیگری از کتف با درپوش برای این دستگاه پباده سازی شده‌است . ( این کتف ها به طور غیر وابسته قابل خریداری می باشند . )

چرخش تخم پباده سازی شده برای دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام به طور گهواره ای یعنی با زاویه ۹۰ جايگاه می باشد و نکته مهم این که گردش راک ها هنگام گشودن درب متوقف میشود .

علاوه بر این امکانی در دستگاه آرکام ۱۶۸ تایی مهیا شده که با گردش تخم به طور غلطکی گرما و حرارت به طور یکسان در ساسر تخم نشر داده شده و همینطور با تغذیه بی نقص جنین بازده جوجه کشی ارتقاء یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *