دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی

دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی:

دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی از خصوصی دستگاه های جوجه کشی صنعتی کمپانی آرکام کره است . این مجموعه با ایجاد تولیدها باکیفیت و بازده بالا در جوجه کشی مقام مناسبی در میان رقبا کسب نموده است . دکان انکیباتور صرفا مغازه اینترنتی دارای اعتبار در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد که برای نخستین بار این خودرو جوجه گیری صنعتی رابه صورت بی واسطه وارد کرده و با گارانتی یکساله عرضه می‌نماید .

 

دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی :

کمپانی آرکام کره با پیشینه خویش در ساخت دستگاه های جوجه کشی و راندمانی که فعالان این رشته در جوجه گیری با محصول ها این مجموعه کسب کرده اند , اعم از آفریننده های دوست داستنی از حیث یوزرها می باشد . دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی ( که به Rcom maru 380 دارای شهرت است ) یکی‌از تازه ترین خودرو آلات صنعتی این موسسه فرنگی هست .

قطعاتی که در‌این دستگاه جوجه کشی فرنگی مصرف شده همه از شایسته ترین قطعاتی می‌باشند که در ارتقا بازده جوجه آوری نقش به سزایی ایفا می کنند . همینطور کمپانی آرکام کره با امکان های ویژه ای که برای این خودرو جوجه کشی پباده سازی کرده , دستیابی به بازده بالای ۹۰ درصد را برای شما قابلیت پذیر ساخته است .

این دستگاه فرنگی با دقت به بها آن , از کیفیت بالایی شامل است البته واجب بذکر است که خالق های داخلی هم با ترقی تکنولوژی از پیدایش ترین تجهیزات سود کرده و با ارزش تحت تری دستگاه های مطابق با استاندارد های جهانی و کیفیتی رقابتی ساخت کرده اند . برای تماشا اتومبیل آلات تولیدی باطن مملکت به ورقه دستگاه جوجه کشی صنعتی مراجعه‌نمایید .

اعم از خصوصیت های این نوع از دستگاه جوجه کشی آرکام میتوان به در دست گرفتن کننده دما و رطوبت اتومات , نمایشگر LCD و FND , سیستم هوش تصنعی و مصنوعی , چرخش تخم به دو شرایط اتومات و دستی , درب دوجداره روشن , قابل تهیه نیز با دمای فارنهایت و نیز سانتی گراد , قابلیت جوجه آوری هم‌زمان از چند جور پرنده و … . اشاره نمود که در‌پی به توضیح این موردها خوا هیم پرداخت .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 168 تایی

سیستم چرخش تخم خودرو جوجه کشی ۳۳۶ تایی آرکام به نحوی پباده سازی شده که شما می‌توانید با تهیه و تنظیم گردش در مقطع های وقتی یک ساعته , دو ساعته و سه ساعته , چرخش تخم خودکار را فعال کرده و هیچ نگرانی بابت این مسئله نداشته باشید علاوه بر این قابلیت و امکان راه اندازی چرخش به طور دستی هم برای شما مهیا شده تا در مواقع دلخواه بتوانید مکانیزم چرخش راک را فعال نمایید .

همان گونه که می‌دانید چرخش تخم یکی‌از دست اندرکاران اصلی و تاثیر گذار در بازده جوجه گیری به شمار می‌رود . طی مکانیزم چرخش , حرارت و گرما در کلیه نقاط تخم به طور یکجا منتشر شده و همینطور جنین در محل تجمع مواد غذایی ( یعنی اواسط تخم ) قرار می‌گیرد و خوب تر تغذیه میشود . به یاری این عامل ها نطفه خوب تر رویش کرده و جوجه سلامت تری بدنیا میاید .

دقت داشته باشید که زاویه چرخش در دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی به طور گهواره ای و ۹۰ رتبه هست . در زمان جوجه گیری در مقطع های هنگامی معلوم راک ها ۴۵ رتبه به راست و ۴۵ مرتبه به چپ , مضاعف آرام و فارغ از واردن وارد شدن هیچگونه شوک به تخم ها , به گردش در می‌آیند و هنگام گشوده شدن درب متوقف میگردند .

یکی از خصوصیت هایی که دستگاه های جوجه کشی صنعتی آرکام را از تولید ها دیگر موسسه ها متمایز می کند , درب مجهز به حسگر توسعه یافته می باشد . مهندسین کمپانی آرکام یک میکروسوئیچ داخلی در‌این نصیب تعبیه کرده اند که هنگام گشوده و مسدود شدن درب دستگاه و در ادامه آن بهم میل کردن تعادل دمایی , به طور موقت دمای دستگاه را ارتقا می‌دهد و بازدارنده از تولید ایراد و جراحت به تخم های نطفه دار میشود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 50تایی

خصوصیت بعدی این اتومبیل جوجه آوری , روشنایی LED درون دستگاه و درب روشن آن می باشد که شما فارغ از نیاز به مفتوح کردن درب دستگاه می‌توانید باطن آن را بازدید کرده و شرایط تخم ها را بررسی نمایید .

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی آرکام مجهز به ۳ طبقه و یک سطر بوده و بعدها آن به ارتفاع ۴۲۵ , پهنا ۷۹۰ و طول ۷۶۵ میلیمتر می‌باشد

مغازه انکیباتور فقط دکان اینترنتی است که‌این دستگاه را برای نخستین دفعه در جمهوری اسلامی ایران به طور بی واسطه وارد کرده و با یک‌سال گارانتی و ۱۰ سال سرویس ها بعداز فروش عرضه مینماید .

تهویه دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی :

در نصیب بالایی دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی آرکام , سیستم تهویه به طور واحد بخاری PTC قرار گرفته است . بوسیله این هیتر و حرفه های درنظرگرفته شده در آن , گرما در درون دستگاه به گردش در می آیدو به طور خود کار تهیه می‌گردد .

یکی‌از مزیت های این سیستم عدم نیاز آن به ترموستات بوده و همینطور در به کار گیری های طولانی مقطع دمای آن به طور غیرطبیعی بالا نرفته و داغ نمی‌شود .

بوسیله این مکانیزم و میکروسوئیچی که در درب دستگاه ( برای ارتقاء موقت دما هنگام گشوده و مسدود شدن درب ) قرار گرفته , حالت متعادل برای جوجه آوری باطن دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی مهیا میشود .

 

تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی :

مکانیزم تامین رطوبت درون دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی بوسیله پمپ آب و تبخیر در درون دستگاه انجام می گیرد . مهندسین کمپانی آرکام مکانیزم تامین رطوبت این دستگاه را به نحوی پباده سازی کرده اند که ابتدا آب به باطن دستگاه پمپ شده و فورا تبخیر گردد .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 24 تایی

این سیستم آب گرم در از فی مابین بردن باکتری ها و تطهیر فضای داخلی از هرگونه آلودگی و میکروب , سعی مضاعف خیر داشته و بازدارنده از جراحت به تخم های نطفه دار و کاهش بازده جوجه آوری میشود .

 

سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی آرکام ۳۳۶ تایی :

کمپانی آرکام کره یکی سه کمپانی جهانیست که به تکنولوژی به کار گیری از سنسور سوئیسی دست یافته و توانسته با بکارگیری این حسگر ظریف و توانا , کیفیت تولید ها تولیدی خویش را ارتقاء دهد .

این سنسور که به SHT sensirion پر اسم و رسم می‌باشد امروزه دارای اهمیت ترین و لوکس ترین سنسور جانور در بازار جهانی به شمار می‌رود ( واجب بذکر است که در کشور‌ایران فقط تیم صنعتی اسکندری و کمپانی فاخته از این مدل حسگر در تولیدها خویش به کار گیری می نمایند . )

یک کدام از مزایای حسگر sht عدم نیاز آن به کالیبره دوباره بوسیله استفاده کننده هست . همان این سنسور یکبار در کارگاه آفریننده در مرز و بوم سوئیس کالیبره شده و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون دوباره ندارد .

 

چرخش تخم در دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی آرکام :

این ورژن از دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام همانند دیگر دسته های ساخت شده بوسیله این موسسه مجهز به سیستم گردش تخم گهواره ای و خود کار است .

شما می توانید مقطع های هنگامی یک ساعته , دو ساعته و سه ساعته برای چرخش تخم تهیه نمایید , دستگاه به طور خود کار راک ها را در طول های رقم خورده به گردش در می‌آورد .

این گردش با زاویه ۹۰ جايگاه بوده به طور افقی ( ۴۵ جايگاه به راست و ۴۵ سکو به چپ ) انجام می گیرد . همینطور کمپانی آرکام امکانی را مهیا کرده که در صورت عدم تصمیم به تهیه چرخش خود کار , در مواقع دلخواه بتوانید با کنترلر دایره ای راک ها را به گردش دراورید .

دیدگاه‌تان را بنویسید: