دستگاه جوجه کشی آرکام ۵۰تایی

دستگاه جوجه کشی آرکام ۵۰تایی

اگر در پی دستگاه با بازده بالای ۹۸ درصد می‌باشید ما به شما دستگاه های جوجه کشی خصوصی آرکام مرزو بوم کره ( با گارانتی ) را توصیه می کنیم . دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام ارتقاء یافته آرکام ۲۴ تایی می‌باشد که با ظرفیتی فراتر و بازده بی سابقه بوسیله این سوله عرضه شده‌است . به‌این مفهوم که در شرایطی که از تندرست تخم های نطفه دار باطن دستگاه اطمینان دارید معطل بازده ۱۰۰ % از این اتومبیل جوجه آوری باشید .

 

دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام :

دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام به دلیل بازده بی سابقه , توانسته لحاظ اشخاص ماهر فعال در صنعت جوجه کشی را به خویش جلب نماید و همواره بخشی از تولید ها لبریز فروش این سوله کره ای باشد ولی اعتنا داشته باشید که به دلیل بها نسبتا بالای این دستگاه , وارد کنندگانی که قصد سود جویی از مشتریان را دارا هستند , ورژن تقلبی این دستگاه جوجه کشی فرنگی را با قیمتی ارزان خیس ارائه میکنند و خسارات جبران ناپذیری را به استفاده کننده اجبار می کنند .

فروشگاه انکوباتور بصورت انحصاری وارد کننده تولیدات کمپانی آرکام اصل کره ( با گارانتی ) می‌باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر فارغ از هیچ واسطه ای اتومبیل جوجه کشی فرنگی آرکام را تنظیم نمایید .

گنجایش دستگاه Rcom Pro 50 برای پرندگانی با تخم کوچک ( سایز تخم بلدرچین ) ۱۱۶ عدد , برای پرندگانی با تخم میانگین ( جوجه کشی مرغ ) ۴۸ عدد و برای پرندگانی با تخم درشت ( سایز تخم غاز ) ۲۴ عدد هست .

بها دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام ۵۰ تایی

این ورژن از دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام با کاربری سهل , برای جوجه آوری از همگی پرنده ها و ماکیان ( بخصوص پرنده ها زینتی ) پباده سازی شده‌است به طوری که شما بتوانید سوای نگرانی از تخم نطفه دار طیوران گران قیمتی زیرا مرغ عشق و علاقه , طوطی , کاسکو , قناری و دیگر پرنده ها جوجه کشی نمایید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی فاخته M210

دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام , اعم از دستگاه های جوجه کشی خانگی باکیفیت شناخته شده در کشور ایران هست که با پباده سازی بینظیر خویش اعم از قابلیت گردش گهواره ای تخم ها , مال بدنه ABS , مجهز به سنسور دما و رطوبت SHT sensirion ساخت سوئیس , به کارگیری از کتف های منحصربه‌فرد و … . قابلیت دستیابی به بازده بالای ۹۸ درصد را برای شما مهیا می کند .

سایت انکوباتور قابلیت خرید مطمئن این ورژن فرنگی را با گارانتی برای شما آماده نموده است . به همراه دستگاه آرکام ۵۰ تایی , کارت گارانتی دستگاه هم برای شما ارسال میشود که‌این اتومبیل جوجه کشی را ۱۲ ماه گارانتی بی قید و شرط کرده و مشتمل بر ۱۰ سال سرویس ها بعداز فروش میشود .

کمپانی کره ای آرکام هم نظیر کمپانی داخلی ایزی باتور از ABS برای بدنه خودرو آلات تولیدی خویش استعمال نموده است . این فرآورده بدنه به سبب ساز خصوصیت های مختص خویش , شایسته ترین متاع بدنه برای خودرو های جوجه کشی خانگی به شمار می‌رود . بدنه ABS از خویش هیچگونه گاز و حرارتی ساطع نمی کند و همینطور به طور کامل عایق در قبال شکافت عامل ها فرنگی به درون دستگاه هست و یک کدام از کارداران مثبت تاثیر گذار در بازده به حساب میآید .

شانه های دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام :

کتف های دستگاه جوجه کشی محل قرار گیری تخم های نطفه دار در دستگاه می‌باشند و تعیین آن ها متناسب با سایز تخم پرنده ای که از آن جوجه گیری می کنید دوچندان اساسی هست . کتف های این اتومبیل جوجه گیری فرنگی در سه سایز متفاوت برای جوجه آوری از پرنده ها درشت تخم نظیر غاز و اردک , تخم میانگین نظیر مرغ و ریز تخم همانند کبک و بلدرچین پباده سازی گردیده اند که به همراه دستگاه به طور بدون‌پول فرستاده می شود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 672 تایی اسکندری

مال این کتف ها تماما متناسب با نیاز تخم های نطفه دار پباده سازی شده‌است در شرایطی که کتف های بی کیفیت مو جود در بازار باکیفیت ذیل خویش موجب زخم به نطفه و جنین و در فیض کاهش بازده جوجه آوری می گردند .

 

پیروزی دیجیتال دستگاه جوجه کشی آرکام ۵۰تایی :

با اعتنا به این که این دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام برای جوجه آوری از کلیه پرنده ها بخصوص پرنده ها زینتی ( با تخم نطفه دار اصلی و لاکچری ) است , کمپانی آرکام کره با پباده سازی پیروزی دیجیتال این دستگاه و کاربری سهل آن , قابلیت جوجه کشی با خاطر سهل و آسان را برای شما مهیا نموده است .

بر روی مانیتور موفقیت این دستگاه جوجه کشی , پیکربندی همگی المان ها اعم از جايگاه رطوبت , ارتقاء و کاهش مرتبه حرارت , تهیه چرخش تخم ها و… قابل بازدید می‌باشد . همینطور امکانی درین پیروزی قرار داده شده که اشخاص ماهر در میدان جوجه کشی بتوانند به طور دستی المان ها را تهیه و تنظیم کرده و سازه به تجربه فردی خویش جوجه گیری نمایند .

سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی فرنگی ۵۰ تایی :

یکی‌از عارضه ها برتری دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام نسبت به دیگر دستگاه های جوجه آوری , سنسور دیجیتال درنظرگرفته شده در آن است . سنسور یا این که حسگر SHT , ساخت مرز و بوم سوئیس بوده و به باعث سرعت و اعتنا بالای آن در میزان گیری دما و رطوبت پر اسم و رسم هست .

این سنسور کوچکترین تغییرات مرتبط با دما و رطوبت را به موفقیت دستگاه مخابره می کند و حتی‌د‌ر آب و هوای فراوان گرم و یا این که سرد با سنجش دمای محیط , المان های ذی‌ربط را تغییر‌و تحول می‌دهد تا دما و رطوبت باطن دستگاه را نسبت به محیط خارج تهیه و تنظیم کند و قوانینی به طور کامل مساعد برای تخم نطفه دار آماده مینماید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 84 تایی خانگی

قابل ذکر است که صرفا سه کارگاه ( آرکام , اسکندری و ایزی باتور ) در دنیا از این سنسور به کار گیری می کنند . کالیبره نبودن سنسور بعداز چنددفعه جوجه آوری , یکی‌از خلل ها دستگاه های جوجه کشی جان دار در بازار می باشد که‌این اختلال به هیچ وجه در حسگر SHT سوئیسی نیست , زیرا یکبار برای مدام در سوله خالق کالیبره شده‌است و دیگر هیچگاه نیازی به کالیبره ندارد .

بدنه دستگاه جوجه کشی فرنگی آرکام :

بدنه این دستگاه جوجه کشی ۵۰ تایی از کالا ABS بوده که در قبال کارداران ارگانیک و هرگونه ضربه فراوان مقاوم است و قدمت اثرگذار دستگاه را ارتقاء می‌دهد . از طرفی ABS گرید ۱۰۷۳۳ نظیر یک عایق فعالیت کرده و در وضعیت اساسی , با اثبات نگه داشتن دما و رطوبت باطن دستگاه اذن نمیدهد به تخم های نطفه دار درون دستگاه آسیی رسد .

دیدگاه‌تان را بنویسید: