دستگاه جوجه کشی اتوماتیک اسکندری ۱۲۶ تایی

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک اسکندری

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک ۱۲۶ تایی اسکندری از جمله دستگاه های جوجه کشی تمام اتوماتیک ایرانی میباشد که با نهایت کیفیت طراحی و تولید شده است ، تولید کننده این دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری میباشد که با نام تجاری سوپر مینیاتور ۱۲۶ این ماشین جوجه کشی صنعتی را تولید کرده است، در ادامه به توضیحات کاملی در مورد این دستگاه جوجه کشی خواهیم پرداخت.

امکان جوجه کشی تمام اتوماتیک

دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی اسکندری را میتوانیم یک دستگاه جوجه کشی فول اتوماتیک بنامیم که تمامی فرایند جوجه کشی را بدون نیاز به دخالت کاربر انجام میدهد. سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک برای افراد تازه کار طراحی شده است تا بتوانند بدون نیاز به دانش جوجه کشی از پرندگان مرغ ، کبک ، غاز ، بلدرچین ، بوقلمون و اردک جوجه کشی نمایند. کاربر با استفاده از دستگاه جوجه کشی  SM126کافی است تا تخم های نطفه دار را درون دستگاه قرار دهد و سپس نوع پرنده را از روی برد با یک دکمه ساده انتخاب نماید به این صورت دیگر نیازی به هیچ تنظیماتی نیست و دستگاه به صورت کاملاً خودکار جوجه کشی از تخم های نطفه را انجام خواهد داد.

امکان جوجه کشی به روش حرفه ای

شاید شما یک شخص حرفه ای در جوجه کشی باشید و دوست نداشته باشید از سیستم انتخاب پرنده استفاده نمایید ، برای شما افراد حرفه ای در جوجه کشی نیز سیستم جوجه کشی حرفه ای تعبیه شده است که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را به شما میدهد چراکه تمامی المان ها را میتوانید به خودتان تنظیم نمایید که در این حالت شما میتوانید از هر پرنده ای با هر نژادی جوجه کشی کنید.

حتماً بخوانید  انواع قرقاول

مجهز به سیستم سخنگو

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک ۱۲۶ عددی مجهز به سیستم راهنمای سخنگو میباشد که در نوع خود بی نظیر میباشد ، این سیستم میتواند در تمامی مرحله های جوجه کشی از ستر تا هچر شما را راهنمایی نماید حتی شما میتوانید استفاده از دستگاه را نیز از سیستم سخنگو به صورت صوتی فرا بگیرید و دیگر نیازی به خواندن دفترچه راهنما هم نخواهید داشت. سیستم سخنگو میتواند شما را از ابتدا تا انتهای جوجه کشی همانند یک استاد کار راهنمایی نماید. حتی در موقعی که شما بخشی از جوجه کشی را با مشکل انجام داده باشید به شما هشدار داده و نحوه رفع آن مشکل را برای شما به صورت صوتی بازگو خواهد کرد.

شانه های همه کاره

در کنار دستگاه جوجه کشی اسکندری شانه های همه کاره ارائه میگردد که به شانه های کره ای نیز شهرت دارند ، این شانه های توانایی جوجه کشی از هر پرنده ای را دارا هستند و فقط کافی است تا آنها را مطابق با ابعاد تخم های نطفه دار تنظیم نمایید. توجه داشته باشید شما میتوانید با استفاده از این شانه ها به راحتی از هر پرنده ای به جز شترمرغ به راحتی جوجه کشی کنید. با بهره گیری از این شانه های همه کاره دیگر نیازی به خرید هیچ شانه دیگری نخواهید داشت.

ستر هچر همزمان

 دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۱۲۶ مجهز به سیستم ستر هچر همزمان میباشد که یکی از قابلیت های بی نظیر یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک به شمار میرود ، افراد میتوانند با بهره گیری از این قابلیت دستگاه به راحتی تخم های نطفه دار را به صورت تازه درون دستگاه قرار دهند ، شما نیز اگر میخواهید هر روز تخم های نطفه دار را به صورت تازه درون دستگاه قرار دهید میتوانید از این سیستم استفاده کنید ، به طور مثال روز اول شما ۱۰ عدد تخم نطفه دار درون دستگاه قرار میدهید ، روز دوم ۱۵ عدد ، روز سوم ۱۰ عدد دیگر و به همین منوال تخم های نطفه دار را به صورت تازه همه روزه درون دستگاه قرار داده و از آنها جوجه کشی کنید.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی مینی کاکس

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی هر دستگاه جوجه کشی نشانه ای از کیفیت آن محصول میباشد ، گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از قدیمی ترین سازندگان دستگاه های جوجه کشی در سطح ایران با شبکه ای گسترده از خدمات پس از فروش در سراسر ایران توانسته تا برای تمامی دستگاه های جوجه کشی خود گارانتی ۱۲ ماهه بدون قید و شرط برای تمامی قطعات و تضمین تولید قطعات یدکی برای ۱۰ سال آینده را ارائه نماید.

درآمد زایی مناسب

شما میتوانید با استفاده از این دستگاه جوجه کشی صنعتی تمام اتوماتیک از هر پرنده ای که بخواهید جوجه کشی نمایید و درآمد مناسبی نیز از این راه داشته باشید همانند بسیاری از افراد که از یک دستگاه جوجه کشی شروع کرده اند و همین الان صاحب یک سالن پرورش طیور هستند.

اطلاعات بیشتر و خرید

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک ۱۲۶ تایی میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید همچنین به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط بوده و دستگاه جوجه کشی مناسب خود را پیدا کنید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: