دستگاه جوجه کشی تویین کاکس

دستگاه جوجه کشی تویین کاکس اعم از تولیدها لبریز فروش کمپانی کاکس به شمار می رود . این دستگاه به منجر به کارگیری از بخارساز اولتراسونیک برای مکانیزم تهویه , شایسته ترین روش تامین رطوبت تخم های نطفه دار را دارااست . گنجایش این دستگاه جوجه کشی خانگی برای تخم نطفه دار مرغ ۹۶ عدد است . کمپانی کاکس خودرو این فرآورده را ۱۲ ماه گارانتی کرده و ۵ سال سرویس ها بعداز فروش ارائه می‌دهد .

دستگاه جوجه کشی کاکس ۹۶ تایی :

دستگاه جوجه کشی تویین کاکس قابلیت جوجه آوری از همه پرنده ها اعم از مرغ , بلدرچین , کبک , غاز و … را دارد . با این دستگاه شما می‌توانید از ۹۶ عدد تخم نطفه دار مرغ , ۹۶ عدد تخم قرقاول , ۴۰ عدد تخم بوقلمون , ۲۴۰ عدد تخم کبک و ۲۴۰ عدد تخم بلدرچین جوجه کشی نمایید . کمپانی کاکس این دستگاه را در دو جور ( با چرخاننده هواباتوری و با چرخاننده یونیورسال ) عرضه می‌کند .

در صورتی‌که گنجایش های تحت تری در مقیاس خانگی مدنظر دارید , پیشین از خرید دستگاه جوجه کشی تویین کاکس می توانید کاغذ دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ( واحد تولیدی برگزیده در خاورمیانه ) را ببینید . همینطور مغازه چیکن هچ عرضه کننده گونه های دستگاه جوجه کشی صنعتی و خودرو آلات جوجه کشی فرنگی قابلیت بررسی ظریف و مقایسه دستگاه موسسات متفاوت پیشین از خرید را برای شما مهیا نموده است .

دستگاه جوجه کشی تویین کاکس یکی‌از دستگاه های جوجه کشی خانگی هست که اعم از امکان های آن میتوان به شبکه تهویه گاز مونواکسید کربن , تامین رطوبت با بخارساز اولتراسونیک , قابل اتصال به باتری خودرو در حالت لازم ( مثل قطعی برق ) و قابلیت و امکان به کار گیری از دو گونه چرخاننده گوناگون اشاره نمود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی فاخته M210

شما می‌توانید این ورژن از دستگاه جوجه کشی کاکس را در صورت رغبت با چرخاننده هواباتوری یا این که یونیورسال توصیه دهید . کتف های این دو گونه چرخاننده متعدد با یکدیگر است به این ترتیب گنجایش های متفاوتی از جوجه کشی را در اختیار شما قرار میدهند . ( در جدول گنجایش به هر دو مورد اشاره خوا هیم کرد ) . اعتنا داشته باشید که در صورت پیشنهاد با چرخاننده هواباتور مبلغ ۷۵ هزار تومان بر بها دستگاه افزوده میشود و در کنار دستگاه جوجه کشی تویین کاکس سه جور ترنر برای مرغ , غاز و بلدرچین فرستاده میشود .

امروزه به کارگیری از چند دسته کتف برای تخم های متفاوت چندان متعارف نیست و دستگاه های توسعه یافته از کتف های سایزیک کره ای ( کتف های همگی کاره ) به کارگیری می نمایند که با امکان تغییر تحول سایز برای هر گونه تخم پرنده قابل به کارگیری می‌باشد . تحت عنوان مثال می توانید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور را ببینید . همینطور چنانچه گنجایش های فراتر برای جوجه آوری نیاز دارید , شرکتهای دماوند بلدرچین , فاخته و تیم صنعتی اسکندری گونه های خودرو آلات صنعتی را پباده سازی و ایجاد می کنند .

اعم از خصوصیت های دستگاه جوجه کشی تویین کاکس محصول بدنه ABS , سنسور NTC , کنترلر دما و رطوبت , رشته دایم عمل و قابل بده بستان از دسته توربو حرفه , چرخش گهواره ای , المنت سیلیکونی ۱۲ ولت نسوز و … . می‌باشند .

اتصال به باتری در دستگاه جوجه کشی :

یکی‌از تجهیزات اثر گذار دستگاه جوجه کشی تویین کاکس قابلیت اتصال آن به باتری و ادامه عمل در موقعیت ضروری نظیر مواقع قطعی برق می باشد . همانگونه که می دانید کوچکترین اختلالی در پروسه جوجه کشی سبب افت بازده جوجه آوری میشود . این امکان به شما این قابلیت را می دهد که برای ساعاتی دستگاه با اتصال به باتری ماشین و یا این که موتورسیکلت موقعیت داخلی را مراقبت کرده و فارغ از خاموشی به عمل ادامه دهد براین اساس آسیبی به تخم های نطفه دار شما وارد نمی شود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 24 تایی

این قابلیت پباده سازی شده برای دستگاه های کمپانی کاکس خودرو میان سرزمین هایی مثل عراق و افغانستان که با باتری دستگاه عمل می نمایند , محبوبیت متعددی پیدا نموده است .

جنس بدنه دستگاه جوجه کشی کاکس :

بدنه دستگاه جوجه کشی تویین کاکس از محصول ABS می‌باشد که به دلیل مزایای بخش اعظمی که داراست یک کدام از خصوصیت های پررنگ این دستگاه جوجه کشی خانگی به حساب می‌آید . این محصول بدنه از استحکام و مقاومت بالایی شامل است و سبب ارتقاء ارتفاع قدمت دستگاه شما میشود . علاوه بر این تماما عایق در قبال رطوبت و دما می باشد و از شکافت هرگونه دست اندرکاران فرنگی به باطن دستگاه پرهیز می کند .

امروزه همگی موسسه ها مطرح سازنده دستگاه جوجه کشی خانگی اعم از کارگاه ایزی باتور از ABS گرید ۱۰۷۳۳ برای بدنه محصول ها خویش به کار گیری می نمایند .

شانه های دستگاه جوجه کشی تویین کاکس :

شرکت کاکس برای دستگاه جوجه کشی تویین کاکس کتف های هواباتوری و کتف های یونیورسال را ارائه کرده اند . در کتف های یونیورسال شما قابلیت و امکان جوجه آوری از ۹۶ عدد تخم نطفه دار هر پرنده را دارید و این اندازه در کتف های هواباتوری متغیر می باشد . برای پیشنهاد کتف های هواباتوری ۷۵ هزار تومان بر مبلغ دستگاه جوجه کشی تویین کاکس افزوده خواهد شد و سه سایز گوناگون کتف برای مرغ , بلدرچین و غاز برای شما ارسال میشود .

این کتف ها از کالا پلی اتیلن بوده و فاقد امکان تغییر و تحول سایز می‌باشند و صرفا برای تخم های متناسب با سایز کتف کاربرد دارا‌هستند . ( برای هر سایز تخم نطفه دار , بایستی کتف های جدا تنظیم فرمائید ) ولی کمپانی هایی مثل ایزی باتور با تجهیز تولید ها خویش به بروزترین تجهیزات , شایسته ترین دستگاه جوجه کشی خانگی مطابق با تکنولوژی روز عالم را وارد میکنند .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی فاخته M168

سنسور و گردش راک دستگاه جوجه کشی کاکس :

طبق گفته کمپانی کاکس خودرو , سنسور دستگاه جوجه کشی تویین کاکس دوتا از مدل NTC می باشد . این سنسورها با قابلیت و امکان محاسبه دمای خیس و کم آب این قابلیت و امکان را به دستگاه میدهند که میزان رطوبت را تقریب زده و بعد پیکربندی ضروری را اعمال فرمائید . بایستی دقت داشته باشید که‌این گونه سنسور بعد از چند بار جوجه کشی از کالیبره بیرون میشود و سبب نقص‌ در وضعیت جوجه آوری میشود به این ترتیب بایستی نسبت به کالیبره به موقع آن ظریف باشید .

قابل ذکر است که چرخش راک دستگاه جوجه کشی تویین کاکس یک بدور در ۲۴۰ دقیقه می باشد .

دیدگاه‌تان را بنویسید: