دستگاه جوجه کشی دیجیتالی کاکس

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس یک کدام از تولیدات اتومات کمپانی کاکس است که در دکان انکوباتور عرضه می گردد . این دستگاه با گنجایش جوجه آوری از ۴۸ عدد تخم نطفه دار مرغ , ۱۲۰ عدد تخم نطفه دار بلدرچین , ۲۰ عدد تخم بوقلمون , ۴۸ عدد تخم کبک و قرقاول و ۲۰ عدد تخم غاز در جور دستگاه های جوجه کشی خانگی قرار گرفته است . کمپانی کاکس این جنس را ۱۲ ماه گارانتی کرده و ۵ سال سرویس ها بعداز فروش ارائه می دهد .
دستگاه جوجه کشی کاکس دیجیتال :

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس با چرخاننده سه قلو یکی دستگاه های جوجه آوری خود کار مو جود در بازار به شمار می رود . این دستگاه با مصرف انرژی باصرفه و بها تحت انتخابی مطلوب برای به کارگیری در منازل است . می‌توانید همگی دستگاه های با گنجایش زیر ( عرضه شده بوسیله موسسات گوناگون ) را در ورقه دستگاه جوجه کشی خانگی ببینید .

سفارش دکان انکوباتور : در‌حالتی که دارایی کافی برای خرید دستگاه اختصاص داده اید , در ورقه دستگاه جوجه کشی فرنگی ورژن اصل رقبای فرنگی را هم ببینید .
مهندسین کاردان کمپانی کاکس ( آفریننده اشکال دستگاه های جوجه کشی در بعدها و گنجایش مختلف ) , تجهیزات ویژه ای را برای دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس پباده سازی کرده اند . همانگونه که می‌دانید بدنه دستگاه یکی ارکان آن به شمار می‌رود . این مجموعه برای بدنه دستگاه های خویش از ABS به کار گیری می کند که امروزه بخش اعظم آفریننده های مطرح عالم ABS را شایسته ترین گزینش برای متاع بدنه خودرو جوجه کشی می دانند .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی اتوماتیک اسکندری 126 تایی

این فرآورده بدنه کاملا حفظ کننده وضعیت جوجه کشی هست به اینصورت که با خصوصیت عایق بودن خویش از شکافت دما و رطوبت فرنگی به درون دستگاه خودداری می نماید و بازدارنده از تولید خلل در فرایند جوجه آوری میشود . همینطور بدنه ABS تماما آنتی باکتری بوده و قارچ و میکروب باطن دستگاه رویش نمی‌کند علاوه بر این شما می‌توانید بعد از هربار جوجه کشی دستگاه خویش را شستشو و ضدعفونی نمایید و از مزایای دیگر آن زیرا ضد زنگ بودن , استحکام و قدمت موءثر طولانی , سبکی و عایق الکتریسیته برخوردار گردید . کمپانی ایزی باتور هم از این متاع برای بدنه تولیدها تولیدی خویش به کار گیری می نماید .

دستگاه جوجه کشی کاکس برای جوجه آوری از گونه های طیوران اعم از مرغ , بلدرچین , کبک , قرقاول و اردک مطلوب هست . این دستگاه مجهز به قطعاتی اعم از ترموستات دیجیتال , رشته ادغام کننده هوا , المنت گرمایی , رطوبت سنج , موتور و کتف چرخاننده و سبد منحصر به فرد هچ می باشد .

اعتنا داشته باشید که‌این دستگاه امکان اتصال به GSM ندارد . سیستم چرخش آن از مدل گهواره ای و مکانیزم تهویه آن با استعمال از توربو حرفه می باشد . وزن این دستگاه هم ۱۲ کیلوگرم هست .

در صورتی گنجایش های بالاتری در جوجه کشی مدنظر شماست می‌توانید در کاغذ خودرو جوجه کشی صنعتی , محصول ها بلدرچین دماوند و خودرو آلات کارگاه اسکندری ( پباده سازی شده مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز جهان ) را ملاحظه کنید .

مال بدنه دستگاه جوجه کشی کاکس :

یکی مزیت های دستگاه جوجه کشی کاکس فرآورده بدنه ABS آن هست . این مال بدنه به باعث خصوصیت های پر رنگ خویش , نگهدارنده پرقدرت جوجه آوری شما هست .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 96 تایی اسکندری

ساختار بدنه ABS قابلیت و امکان شستشوی بدون نقص و ضدعفونی باطن دستگاه را در اختیار یوزرها قرار می‌دهد بدین ترتیب هیچگونه قارچ و باکتری در دستگاه پرورش نمی‌کند و به هیچ وجه در اثر شستشو مبتلا پوسیدگی نمی شود و علاوه بر ظواهر خوشگل , از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است .

بدنه ABS عایق کارکشته در قبال رخنه کارداران فرنگی اعم از دما و رطوبت هست و این خویش دستیابی به بازده بالا در جوجه آوری را به دنبال دارااست .

 

مکانیزم چرخش دستگاه جوجه کشی :

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس مجهز به سیستم چرخش گهواره ای است و تخم ها را به آرامی با زاویه ۴۵ سکو به گردش در میاورد . همان گونه که می دانید گردش درست تخم یکی‌از کارداران اثر گذار در بازده جوجه کشی است . به‌این صورت که زمانی تخم نطفه دار به صدق به گردش درمیاید جنین در اواسط تخم ( یعنی راس قرارگیری مواد غذایی ) قرار گرفته و به خیر و خوبی تغذیه میشود براین اساس جوجه های تندرست تری به توشه میاید .

امروزه موسسه ها به اسم عالم از مکانیزم چرخش ۳۶۰ مرتبه برای دستگاه های جوجه آوری به کارگیری می کنند . طی این مکانیزم تخم نطفه دار در کلیه جهات به چرخش درآمده و بازده زیاد بالاتری به ارمغان میاورد

کتف های دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس :

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس قابلیت و امکان جوجه آوری از طیوران ریزتخم , تخم میانگین و درشت تخم را دارد . کمپانی کاکس همراه با این دستگاه برای شما سه سایز کتف متعدد ارسال می‌کند که متناسب با میزان تخم هر پرنده هست .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 48 تایی اسکندری

ارزش این دستگاه تماما متناسب با خصوصیت های آن بوده و از دستگاه هایی که از کتف های کلیه کاره به کارگیری مینمایند ارزان خیس هست . کتف های همگی کاره با قابلیت و امکان ریسایز شدن برای تخم کلیه طیوران مطلوب هستند همان صرفا با یک کتف جوجه آوری می کنید و نیازی به کتف های گوناگون ندارید .

دیدگاه‌تان را بنویسید: