دستگاه جوجه کشی صنعتی ۲۱۰ عددی بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی صنعتی ۲۱۰ عددی مخصوص گونه های مختلف پرنده ها

دستگاه جوجه کشی صنعتی : در سال ۱۳۹۲ با تغییر و تحول در پیاده سازی سیستم کنترلر ( نسل نو plc – dqi ) این دستگاه توانست بیشترین طرفدار خانگی را به خویش اختصاص دهد , عمده خریداران این دستگاه کارآفرینان شهری و روستایی می‌باشند که جهت کارآفرینی اعضای خانواده در پروسه ابتدایی عمل میباشند . استفاده سهل و آسان و دور از هرگونه پیچیدگی در نصب سیستم کنترلر هوشمند , موجب شده تا اشخاص ناآشنا با تکنولوژی روز بتوانند به راحتی با این فرآورده کارکنند . چرخ های روان و گردان که در پایین دستگاه به طور ثابت درنظرگرفته شده حمل و نقل دستگاه را راحت کرده است.

بررسی دستگاه جوجه کشی خانگی

باصرف نظر از تمام مزیت های این دستگاه نمی‌توان از بازده بالای جوجه درآوری و مصرف کم انرژی این دستگاه دیده پوشی کرد نکته ای که هر کارآفرین و مالک کسب و کاری را مشتاق به تنظیم این دستگاه می کند ، میانگین بازده این دستگاه در صورت رعایت نکات جوجه کشی حدود ۹۰ درصد هست . ، این دستگاه گنجایش جایگذاری ۲۱۰ تخم مرغ یا این که اردک , ۴۸۰ تخم بلدرچین , ۳۲۰ تخم کبک , ۱۲۵ تخم بوقلمون , ۷۵ تخم غاز و ۸ تخم شتر مرغ را دارا است همینطور شما میتوانید از این دستگاه به طور ستر و هچر هم‌زمان استفاده فرمایید . جوجه کشی در تمام دستگاه های تولیدی بلدرچین دماوند چه بسا با یک تخم پرنده نیز قابلیت پذیر بوده و محدودیتی ندارد .

لطفا برای کسب داده ها فنی ظریف این دستگاه بخش خصوصیات فنی را مطالعه کنید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی هواباتور Hovabator GQF 1500

گارانتی و سرویس ها بعد از فروش دستگاه جوجه کشی خانگی

در هنگام انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی به گارانتی آن توجه فرمایید . هنگام خرید دستگاه جوجه کشی به قطعات الکترونیکی آن دقت اضطراری را داشته باشید . گارانتی یا این که ضمانت دستگاه جوجه کشی مرتبط با سیستم کنترلر و سنسور دما و سنسور رطوبت می‌باشد . و می بایست دقت داشته باشید گارانتی بی قید و شرط باشد . در سرویس های بعد از فروش نیز می بایست توجه فرمائید که بعضی از مشتریان متاسفانه به تعریف‌و‌تمجید پوچ بعضی از تولیدکنندگان و یا این که فروشنده ها اکتفا کرده و خرید دستگاه جوجه کشی را انجام می دهند و در غایت ضرروزیان هنگفتی در گارانتی و سرویس ها بعد از فروش مارک خریداری شده را به دوش می کشند .

خصوصیت های دستگاه جوجه کشی خانگی :

مصرف انرژی کم

بازده جوجه درآوری بالا

پباده سازی ساده و زیبا

بدنه ی مقاوم

سیستم کنترلر هوشمند

سنسور های ظریف و حرفه ای

استفاده از قطعات با کیفیت خوب و مناسب

امکان کنترل دستگاه با تلفن گوشی ( INCU – GSM )

دارنده دو نوع سیستم چرخش اتومات

رنگ بدنه کوره ای و الکترو استاتیک

درب مگنتی با شیشه دوجداره

گردش راک در تمام دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند به طور موتور گیربکس آهسته و تمام خودکار است که با استانداردهای جوجه کشی برای تکان راک دستگاههای جوجه کشی برابری می‌کند در‌این روش تکان راک قابل رویت کرد با چشم نیست و باعث بالا رفتن بازده جوجه کشی میگردد همینطور قابلیت و امکان گردش یکباره و با سرعت آهسته به نحوی که با دیده بتوان تکان راک را مراعات کرد در دستگاه های بلدرچین دماوند موجود است . درب دستگاه شیشه دوجداره با نوارگسکت دو مگنته میباشد . به عنوان درب دستگاه بلدرچین دماوند از درب های دوجداره مگنت دار که در سراسر جهان جهت مصارف فریزر و یخچال فریزر های صنعتی کاربرد دارااست به کارگیری می کند . فن های دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند منحصر سیرکوله هوای داخلی بوده و اصلا از فن های آشپزخانه ای یا این که فن های تهویه جهت میکس هوای درون استفاده نمیکند . فن های تهویه تنها جهت تهویه هوا پیاده سازی گردیده اند و استفاده نا بجا از آن‌ها موجب تفاوت دمایی در نقاط متعدد دستگاه می شود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی فاخته M168

دیدگاه‌تان را بنویسید: