دستگاه جوجه کشی فاخته m1008

دستگاه جوجه کشی فاخته m1008

دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 یکی‌از تولیدات تولیدی کمپانی فاخته هست که با گنجایش بالای خویش در گونه خودرو های جوجه کشی صنعتی قرار گرفته است . این دستگاه گنجایش جوجه آوری از ۱۰۰۸ عدد تخم مرغ , ۸۶۴ عدد تخم اردک , ۶۰۰ عدد تخم غاز و بوقلمون , ۱۵۳۶ عدد تخم کبک و ۲۳۰۴ عدد تخم بلدرچین را دارد . در پی به بررسی کلیه خصوصیت های آن می پردازیم .

 

دستگاه جوجه کشی فاخته M1008 :

دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 در جور اتومبیل جوجه کشی صنعتی قرار گرفته و قابلیت و امکان جوجه آوری از ۱۰۰۸ عدد تخم نطفه دار مرغ , ۶۰۰ عدد تخم نطفه دار غاز و بوقلمون , ۸۶۴ عدد تخم نطفه دار اردک , ۱۵۳۶ عدد تخم نطفه دار کبک و ۲۳۰۴ عدد تخم نطفه دار بلدرچین را برای شما آماده می‌نماید . تیم پرندگان صنعت فاخته ۱۲ ماه گارانتی و ۵ سال تضمین سرویس ها بعد از فروش برای این دستگاه جوجه کشی ارائه نموده است .

پیشنهاد ما به شما این است که گذشته از خرید مال , اشکال اتومبیل های جوجه آوری صنعتی جانور در چیکن هچ اعم از محصولات کارگاه اسکندری , کمپانی کاکس خودرو و دماوند بلدرچین را هم بازدید فرمایید . همینطور در صورتی نیاز به دستگاهی برای به کارگیری در مصارف خانگی دارید به ورقه دستگاه جوجه کشی خانگی مراجعه‌نمایید .

دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 اصلی ترین خودرو جوجه آوری صنعتی کمپانی فاخته می باشد که با گنجایش بالای خویش قابلیت و امکان جوجه آوری از ۱۰۰۸ عدد تخم مرغ را برای شما مهیا می‌نماید . با دقت به گنجایش بالا و هزینه ای که برای تخم های نطفه دار پرداخت می کنید کیفیت و بازده جوجه آوری با این دستگاه جوجه کشی مضاعف اصلی می‌باشد . برای درایت بیشتر شما و یاری در تصمیم گیری خوبتر چیکن هچ در یک مقاله دستگاه های جوجه کشی فاخته را بررسی کرده و به عیب گیری آنان پرداخته است .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی هواباتور Hovabator GQF 1500

مهم‌ترین مزیت این اتومبیل جوجه کشی سود مندی از قطعات با کیفیتی همچون بدنه pvc , سنسور sht ساخت سوئیس , فلزات فعالیت شده داخلی از آلومینیم سپید و استیل و … . هست . محصول بدنه پی او سی با خصوصیت عایق بودن خویش بازدارنده از هدر رفتن انرژی دستگاه شده و مصرف آن را تحت می‌آورد از طرفی هم با دوری از رخنه و یا این که خروج دما و رطوبت و به سبب ساز آن اعمال پیکربندی دقیقتر , بازده دستگاه را ارتقاء می دهد .
استعمال از سنسور sht ساخت سوئیس برای سنجش دما و رطوبت سبب شده محصول ها تولیدی مجموعه فاخته از نگاه کارشناسان , نسب به دستگاه هایی که مجهز به سنسور ntc می‌باشند امتیازی فراتر کسب نمایند . این سنسور امروزه ظریف ترین و لاکچری ترین سنسور جان دار در بازار جهانی است و به وسیله سوله sensirion عرضه می‌شود . ضروری بذکر است که سنسور sht یکبار در کارگاه خالق کالیبره شده و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون ندارد و این هم مهم‌ترین مزیت این سنسور نسبت به ntc به شمار می‌رود .

از گزاره دیگر خصوصیت های دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 میتوان به نمایشگر درنظرگرفته شده روی موفقیت دستگاه , مکانیزم چرخش خودکار با زاویه ۹۰ سکو , سیستم هوشمند سخنگو و هشدار دهی در مواقع حتمی , مصرف ذیل انرژی به دلیل استعمال از بدنه عایق , به کارگیری از رشته تهویه دایم فعالیت بلبرینگی و … . اشاره نمود .

چرخش دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 :

مجموعه فاخته امکانی را برای دستگاه جوجه کشی m1008 آماده کرده که در بازه زمانی های وقتی مشخصی تخم ها را با زاویه ۹۰ سکو به گردش درآورد . این چرخش به طور ۴۵ رتبه به راست و ۴۵ مرتبه به چپ می‌باشد و یک کدام از کارداران تاثیرگذار در بازده به شمار می‌رود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی دیجیتالی کاکس

چرخش تخم منجر میشود تا گرما به طور یکنواخت به همگی نواحی تخم رسیده و مراحل جوجه آوری درون دستگاه به جوجه کشی مرغ مامان در طبیعت مشابه سازی شود . اگر چه مرغ مامان با زاویه ۳۶۰ سکو و در تمام جهات تخم خویش را به گردش در می‌آورد البته چرخش ۹۰ مرتبه هم تاثیر مناسبی در بازده داراست .

کالا بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 :

یک کدام از مزایای دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 مال بدنه پی او سی آن است . کمپانی فاخته با به کار گیری از pvc در بدنه کلیه تولیدها خویش , از حیث یوزرها و کارشناسان امتیازی فراتر نسبت به کمپانی هایی که از بدنه فلزی برای اتومبیل جوجه کشی استعمال می نمایند , کسب نموده است .

بدنه pvc در قبال دما , رطوبت و حرارت به طور کامل عایق می باشد و همینطور از شکافت میکروب ها و آلودگی ها دوری می نماید . همان محصول بدنه پی او سی مثل یک حفظ کننده از حالت جوجه کشی شما نگهداری می کند .

سنسور دستگاه جوجه کشی فاخته m1008 :

خصوصیت پر رنگ دستگاه جوجه کشی فاخته منفعت مندی آن از سنسور سوئیسی هست . سنسور SHT ساخت سوئیس ظریف ترین و گران‌قیمت سنسور مو جود در بازار جهانی می‌باشد و با اعتنا بالای خویش در سنجش دما و رطوبت احتمال نادرست در میزان گیری و ارسال داده ها غلط به موفقیت دستگاه را به دستکم می رساند .

حتمی بذکر است که در کشور ایران تنها دو کمپانی فاخته و تیم صنعتی اسکندری تولیدها خویش را مجهز به‌این سنسور لاکچری کرده اند . برای تماشا دستگاه جوجه کشی اسکندری کلیک نمائید همینطور می‌توانید دیگر تولیدات این مجموعه را در ورقه خودرو های جوجه کشی فاخته مراعات نمائید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 1008 عددی

دیدگاه‌تان را بنویسید: