دستگاه جوجه کشی فاخته M126

دستگاه جوجه کشی فاخته M126

دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 اعم از دستگاه های جوجه کشی صنعتی عرضه شده در این سایت هست که بوسیله مجموعه فاخته پباده سازی و ایجاد شده‌است . این اتومبیل جوجه آوری با خصوصیت های پررنگ خویش اعم از مال بدنه pvc , موفقیت هوشمند , سیستم سخنگو , مکانیزم چرخش خودکار و … امتیاز قابل قبولی فی مابین رقبا کسب نموده است همینطور یک‌سال گارانتی و ۵ سال سرویس ها پس فروش برای این اتومبیل جوجه کشی ارائه شده است .

 

دستگاه جوجه کشی فاخته M126 :

دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 پباده سازی شده به وسیله تیم فاخته در نوع خودرو های جوجه کشی صنعتی قرار گرفته و قابلیت و امکان جوجه آوری از ۱۲۶ عدد تخم نطفه دار مرغ , ۱۹۲ عدد تخم نطفه دار کبک , ۲۸۸ عدد تخم نطفه دار بلدرچین , ۱۰۸ عدد تخم نطفه دار اردک و ۷۵ عدد تخم نطفه دار غاز و بوقلمون را دارد .

سفارش ویژه وب سایت انکوباتور به شما مقایسه این مال با دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی پباده سازی شده بوسیله مجموعه صنعتی اسکندری می باشد . همینطور شما می توانید اعم از دیگر اتومبیل های جوجه کشی صنعتی جانور در انکوباتور دستگاه جوجه آوری دماوند را بازدید فرمائید . در شرایطی‌که که دستگاهی برای جوجه آوری در خانه نیاز دارید ورقه دستگاه جوجه آوری خانگی دربرگیرنده دستگاه های شرکت ها متعدد اعم از ایزی باتور , دستگاه اصل آرکام و تولیدها کمپانی کاکس می‌باشد .

دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 تجهیزات ویژه ای برای جوجه آوری در مقیاس صنعتی آماده نموده است . این دستگاه مجهز به سیستم سخنگو , مکانیزم چرخش خود کار , حرفه دایم فعالیت , پیروزی هوشمند و … . هست که تمامی نقش به سزایی در دستیابی به بازده بالا ایفا می‌کنند .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی اتوماتیک اسکندری 126 تایی

مانطور که می دانید دما و رطوبت دو استدلال کلیدی در زمان جوجه کشی می باشند که تضاد و مغایرت چه بسا یک دهم مرتبه با مقادیر ما یحتاج , زخم به تخم های نطفه دار و افت شدید بازده را درپی خواهد داشت از این رو دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 مجهز به سنسور در اختیار گرفتن دما با توجه یک دهم مرتبه و کنترلر رطوبت می باشد . سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 با بیرون سازی رطوبت مازاد در طول ستر و هچر و همینطور حرفه دایم فعالیت برای چرخش هوا داخل دستگاه به نیکی کار کرده و حالت مساعد برای تخم نطفه دار را آماده مینماید .

یکی‌از خصوصیت های پررنگ این دستگاه جوجه آوری صنعتی سیستم سخنگوی درنظرگرفته شده در آن است . این مکانیزم توسعه یافته در حین فرایند جوجه کشی شمارا ملازمت کرده و بازدارنده از خطاهای احتمالی میشود . این سیستم در حین فعال سازی دستگاه , اعلام زمان هچر , هشدار در دماهای بالا و یا این که تحت زیان آور برای تخم نطفه دار و همینطور در مواردی که مخزن آب خالی می باشد فعال بوده و آگهی می‌نماید .

همان طور که در صدر اشاره شد بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 از کالا pvc می باشد . این کالا بدنه امروزه شایسته ترین گزینش برای بدنه خودرو آلات صنعتی است . پی او سی به باعث خصوصیت عایق بودن خویش از شکافت هرگونه دلیل فرنگی اعم از دما و رطوبت به باطن دستگاه و ساخت ایراد در فرآیند جوجه کشی دوری می‌کند . رخنه دما و رطوبت محیط و یا این که خروج آن ها از دستگاه , تهیه و تنظیم المان ها را سخت خواهد کرد و در سود وضعیت متعادلی برای جوجه آوری نخواهید داشت . پی او سی همینطور علیرغم سبک بودن , بدنه ای سفت و مقاوم در قبال ضربه می باشد و قدمت موثر دستگاه شما‌را ارتقا می دهد .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 24 تایی

سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 :

سنسور دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 اعم از قطعات کلیدی آن به شمار می‌رود کوچکترین خطایی در کارایی آن و سنجش غلط دما و رطوبت موجب اعمال پیکربندی خطا و نقص‌ در جوجه کشی میشود . این خودرو جوجه کشی مجهز به سنسور دما با اعتنا یک دهم جايگاه و کنترلر رطوبت می‌باشد .

واجب بذکر است که کمپانی فاخته از سنسور sht sensirion برای دستگاه های جوجه کشی خویش به کارگیری می‌کند . امروزه سنسور sht شایسته ترین و ظریف ترین جور سنسور برایماشین آلات جوجه کشی هست که عدم نیاز به کالیبره بعداز چنددفعه جوجه کشی مهم ترین مزیت آن به شمار می رود چون این سنسور یکبار در کمپانی آفریننده کالیبره شده و دیگر نیاز به کالیبراسیون دوباره ندارد .

چرخش دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 :

دستگاه جوجه کشی فاخته m – 126 مجهز به سیستم چرخش خود کار هست . طی این مکانیزم در طول های مشخصی تخم ها به چرخش درآمده و با تغذیه مطلوب جنین , جوجه تندرست تری به توشه می‌آید . کمپانی فاخته بعضی برای چرخاننده از جک به جای موتور الکتریکی به کارگیری می نماید که‌این منجر میشود اقتدار تحمل چرخاننده بالا رفته و مبتلا زخم و یا این که شکستگی نشود .

این چرخش اتومات در طول ستر آغاز به عمل کرده و در هچر متوقف میشود . برای تماشا دیگر تولید ها صنعتی این موسسه ورقه دستگاه جوجه کشی فاخته را مراعات کنید .

دیدگاه‌تان را بنویسید: