دستگاه جوجه کشی فاخته M168

دستگاه جوجه کشی فاخته M168

دستگاه جوجه کشی فاخته m168 یکی‌از دستگاه های جوجه کشی صنعتی عرضه شده در انکوباتور می‌باشد که بوسیله مجموعه پرنده ها صنعت فاخته پباده سازی و ساخت شده‌است . اعم از خصوصیت های پر رنگ این خودرو جوجه کشی میتوان به مال بدنه pvc و سنسور SHT ساخت سوئیس اشاره نمود . این خودرو جوجه آوری صنعتی قابلیت و امکان جوجه گیری از ۱۶۸ عدد تخم نطفه دار مرغ را برای شما مهیا می‌کند . .

 

دستگاه جوجه کشی فاخته M168 :

دستگاه جوجه کشی فاخته m168 اعم از خودرو آلات جوجه آوری صنعتی با بازده قابل پذیرش و گنجایش بالا هست . این دستگاه قابلیت و امکان جوجه آوری از ۱۶۸ عدد تخم نطفه دار مرغ , ۲۵۶ عدد تخم نطفه دار کبک , ۳۸۴ عدد تخم نطفه دار بلدرچین , ۱۴۴ عدد تخم نطفه دار اردک و ۱۰۰ عدد تخم نطفه دار غاز و بوقلمون را دارد . همینطور ۱سال گارانتی و ۵ سال سرویس ها بعداز فروش بوسیله کمپانی فاخته برای این اتومبیل جوجه کشی ارائه شده است .

شما می توانید قبلی از خرید این دستگاه کلیه دستگاه های جوجه آوری صنعتی عرضه شده در انکوباتور اعم از محصول ها کارگاه اسکندری , کمپانی کاکس و بلدرچین دماوند را در ورقه دستگاه جوجه کشی صنعتی مراعات نمائید .
دستگاه جوجه کشی فاخته m168 با مال بدنه pvc یکی دستگاه های جوجه کشی مطرح برای جوجه آوری در مقیاس صنعتی به شمار می‌رود . اعم از خصوصیت های این اتومبیل جوجه کشی صنعتی میتوان به سنسور sht ساخت سوئیس , موفقیت هوشمند , مکانیزم چرخش خود کار , حرفه چرخش هوای دایم فعالیت , نمایشگر ( نشان دهنده دما و رطوبت محیط ) و … . اشاره نمود .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی دیجیتالی کاکس

شرکت فاخته با پباده سازی سیستم سخنگو برای دستگاه جوجه کشی فاخته m168 قابلیت و امکان ویژه ای برای یوزرها آماده کرده نموده است . این مکانیزم به گویش پارسی روان در زمان جوجه آوری شمارا ملازمت کرده و از خطاها احتمالی گشوده میدارد . مکانیزم سخنگو این دستگاه به طوری طرح ریزی شده‌است که در اولِ فعال سازی دستگاه , به هنگام ارتقاء و یا این که کاهش دما به طور غیرطبیعی , در طول هچر و همینطور موقع خالی بودن مخزن آب به طور صوتی شما‌را پند مینماید .

همان طور که می دانید امروزه پی او سی شایسته ترین فرآورده بدنه برای دستگاه های جوجه آوری صنعتی هست . متاع بدنه pvc علاوه بر ظواهر خوشگل و سبکی فراوان مقاوم بوده و منجر ارتقاء قدمت اثر گذار دستگاه جوجه کشی فاخته m168 شده‌است . همینطور پی او سی با خصوصیت عایق بودن خویش از شکافت هرگونه دما , رطوبت و حرارت محیطی دوری کرده و با استوار نگه داشتن موقعیت باطن دستگاه موجب ارتقاء بازده جوجه آوری میشود .

سنسور SHT ساخت سوئیس هم اعم از خصوصیت های دارای اهمیت دستگاه جوجه کشی فاخته m168 می‌باشد . این سنسور ظریف ترین و کیفیت خوب ترین سنسور جانور در بازار جهانی بوده و تعداد معدودی از موسسات کارکشته به به کار گیری از آن ( با اعتنا به لوکس بودن ) می‌باشند . مهم ترین مزیت این سنسور عدم نیاز به کالیبره در دفعات مکرر جوجه کشی می‌باشد .

کمپانی فاخته این دستگاه را یکسال گارانتی کرده و ۵ سال سرویس ها بعداز فروش ارائه می دهد . برای بازدید کلیه محصول ها عرضه شده در انکوباتور به کاغذ دستگاه جوجه کشی مراجعه‌نمایید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی ۲۱۰ عددی بلدرچین دماوند

سنسور دستگاه جوجه کشی فاخته m168 :

با اعتنا به اهمیت دما و رطوبت در زمان جوجه کشی , کوچکترین اختلالی درین دو ادله , افت بازده را در‌پی خواهد داشت به این ترتیب به کار گیری از سنسور ظریف و کیفیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار‌است . مجموعه فاخته از سنسور SHT ساخت سوئیس برای دستگاه جوجه کشی فاخته m168 استعمال کرده که لاکچری ترین سنسور جانور در بازار جهانی می‌باشد .

این سنسور میزان دما و رطوبت را با اعتنا بالا میزان گیری کرده و به پیروزی دستگاه مخابره می‌کند . امروزه کلیه موسسات مطرح دنیا در میدان ساخت دستگاه جوجه کشی اعم از پیترسام , ویکتوریا , برینسا , تیم صنعتی اسکندری و … . اتومبیل آلات جوجه آوری خویش را بدین سنسور مجهز ساخته اند .

مکانیزم چرخش دستگاه جوجه کشی فاخته m168 :

پباده سازی درست مکانیزم چرخش در اتومبیل جوجه کشی به منجر مشابه سازی وضعیت جوجه آوری درون دستگاه به جوجه کشی مرغ مامان در طبیعت دوچندان دارای اهمیت هست . زاویه چرخش مطلوب منجر گرم شدن یکنواخت تخم نطفه دار میشود علاوه بر این جنین همواره در میانه تخم قرار گرفته و به خیر تغذیه شود .

دستگاه جوجه کشی فاخته m168 مجهز به چرخش اتومات می باشد و در حین های حتمی با چرخش تخم ها بازده بهتری رقم می‌زند . اعتنا داشته باشید که چرخش تخم در‌این دستگاه به طور ۴۵ مرتبه به راست و ۴۵ مرتبه به چپ ( یعنی با زاویه ۹۰ سکو ) هست .

کالا بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته m168 :

مجموعه پرندگان صنعت فاخته از pvc برای محصول بدنه خودرو آلات تولیدی خویش استعمال نموده است . این کالا بدنه به جهت ایزولاسیون بالا به طور کامل آنتی باکتری بوده و از آنجائیکه به شما قابلیت شستشو بعد از هربار جوجه کشی را می‌دهد , محیط جوجه آوری را از هرگونه آلودگی و میکروب پاکیزه نگه می دارد .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 2016 تایی اسکندری

بدنه پی او سی برخلاف بدنه های فلزی به طور کامل عایق بوده و از هرگونه اتلاف انرژی خودداری می‌کند .
شما می‌توانید دیگر تولیدات این موسسه را در برگه دستگاه جوجه کشی فاخته مراعات فرمائید .

دیدگاه‌تان را بنویسید: