دستگاه جوجه کشی فاخته M210

دستگاه جوجه کشی فاخته M210 :

اتومبیل جوجه کشی فاخته m210 جان دار در انکوباتور مجهز به سیستم سخنگو برای فعال‌ساز‌ی نخستین می‌باشد به این مضمون‌ که‌این سیستم سخنگو بصورت مرحله به مرحله با گویش پارسی به شما فرآیند درست فعال سازی این اتومبیل جوجه آوری را فراگیری می دهد . این راهنمای صوتی زمان آغاز دوران هچر و همینطور در مواردی که دمای دستگاه تهیه و تنظیم نیست نیز به شما هشدار می‌دهد و همواره امداد می‌نماید که بتوانید با بازده بالا جوجه آوری فرمائید .

بدنه این دستگاه جوجه کشی از فرآورده PVC می باشد که دراین مورد در مقاله شایسته ترین بدنه برای خودرو جوجه کشی بصورت بدون نقص توضیح داده شده‌است . از لحاظ کارشناسان مغازه انکوباتور و هچنین تولیدکنندگان ماهر عرضه خودرو آلات جوجه آوری شایسته ترین گونه بدنه برای خودرو آلات جوجه گیری صنعتی می‌باشد .

زاویه چرخش این دستگاه ۴۵ جايگاه به راست و ۴۵ جايگاه به چپ می باشد که میتوان اذعان کرد در توا‌ن مناسبی است . نمایشگر LCD که نشان دهنده روز های جوجه آوری , دمای و رطوبت محیط و تراز جوجه آوری می‌باشد یکی دیگر ازویژگی های مخصوص دستگاه فاخته نوع M210 به شمار می رود .
از سایر خصوصیت های این دستگاه جوجه کشی میتوان به نور و روشنایی داخلی LED , فناوری تهویه مطلوب , رشته دایم عمل بلبرینگی , یکسال گارانتی و ۵ سال سرویس ها بعد از فروش اشاره نمود که درپی به شرح این مشخصات بصورت جامع و بی نقص خوا‌هیم پرداخت .
ضروری بذکر است که سنسور SHT ساخت سوئیس هم از مزیت های دستگاه جوجه کشی فاخته m210 به حساب می آید . این حسگر دما و رطوبت دوچندان ظریف بوده و مورد استعمال بخش اعظمی از شرکت ها مطرح ساخت دستگاه های جوجه آوری قرار گرفته است .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی اسکندری 168 تایی

مکانیزم تهویه دستگاه هم به طوری است که حرفه درنظرگرفته شده در آن از دسته حرفه چرخش هوای دایم فعالیت بلبرینگی است . طی این سیستم , هوا و رطوبت مازاد زمان ستر و هچر خارج تردشده و میزان رطوبت جان دار در دستگاه در اختیار گرفتن میشود .

این دستگاه قابلیت و امکان جوجه آوری از ۱۲۵ عدد تخم نطفه دار بوقلمون , ۳۲۰ عدد تخم نطفه دار کبک , ۴۸۰ عدد تخم نطفه دار بلدرچین , ۱۲۵ عدد تخم نطفه دار غاز , ۲۱۰ تخم نطفه دار برای جوجه کشی مرغ و ۱۸۰ عدد تخم اردک را برای شما آماده می کند .

برای بازدید خودرو آلات جوجه کشی از جمله دستگاه های جوجه کشی خانگی و خودرو های جوجه آوری صنعتی به ورقه دستگاه جوجه کشی رجوع نمایید .

 

امکان سخنگو دستگاه جوجه کشی فاخته m210 :

کمپانی پرنده ها صنعت فاخته امکانی ویژه برای دستگاه جوجه کشی فاخته M210 پباده سازی کرده که دستگاه با مکانیزم سخنگو صوتی به لهجه پارسی به شما در هنگام فعال‌ساز‌ی اول امداد می نماید علاوه بر این , این مکانیزم توسعه یافته در طول هچر و هچنین در دماهای بالا و ذیل ( که گوناگون با حد نرمال می‌باشند ) با هشدار به موقع بازدارنده از انجام تغییرات نادرست در المان ها میشود .

مکانیزم سخنگو اتومبیل جوجه کشی امکانیست که در جمهوری اسلامی ایران فقط در محصول ها دو سوله ( اسکندری و فاخته ) که عرضه کننده اشکال اتومبیل های جوجه آوری صنعتی می باشند , موجود هست .

بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته m210 :

یک کدام از خصوصیت های اصلی دستگاه جوجه کشی فاخته m210 متاع بدنه آن می‌باشد . کمپانی فاخته از پی او سی برای تولیدها تولیدی خویش به کارگیری می کند که‌این خویش یکی‌از عارضه ها برتری تولید ها این مجموعه نسبت به کارگاه هایی است که از بدنه فلزی برای خودرو جوجه آوری به کارگیری می‌نمایند . بدنه فلزی عایق خیر برای مراقبت از موقعیت جوجه آوری شما نبوده و همینطور با زنگ زدگی و دیگر معایب خویش , از بازده جوجه آوری شما میکاهد .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 84 تایی خانگی

بدین ترتیب اعم از خصوصیت های بدنه PVC دستگاه جوجه کشی فاخته میتوان به عایق بدون نقص در قبال دما , رطوبت و حرارت , قابلیت و امکان شستو بعداز هربار جوجه گیری , زیبایی , استحکام و قدمت اثر گذار طولانی , ضد ضربه بودن و … . اشاره نمود .

سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی فاخته m210 :

سنسور SHT sensirion ساخت سوئیس امروزه کارکشته ترین و با اهمیت ترین ترین سنسور مو جود در عالم است که تعداد معدودی از موسسات ( به باعث بها بالا ) در تولیدها تولیدی خویش از آن به کارگیری می نمایند . این حسگر با وجود لاکچری بودن دوچندان ظریف و کیفیت عالی بوده و در صنعت های طبی و همینطور امکانات نظامی هم کاربرد داراست .

سنسور داخلی دستگاه جوجه کشی فاخته m210 از جور SHT سوئیسی هست . یک کدام از مزایای این مدل سنسور , عدم نیاز آن به کالیبره دوباره به وسیله استفاده کننده به شمار می‌رود درواقع این سنسور یکبار در کارگاه آفریننده کالیبره شده و بعداز چنددفعه جوجه کشی از کالیبره بیرون نمی شود درنتیجه دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون دوباره ندارد .

دیدگاه‌تان را بنویسید: