دستگاه جوجه کشی مینی کاکس

دستگاه جوجه کشی مینی کاکس

دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس که با اسم مینی کاکس هم دارای شهرت است توان جوجه آوری از ۱۰ عدد تخم نطفه دار میانگین ( همانند مرغ ) ۱۸ عدد تخم نطفه دار بلدرچین ( همانند بلدرچین ) , ۴ عدد تخم نطفه دار درشت ( همانند غاز ) را دارا است . این اتومبیل جوجه کشی به دلیل ارزان ارزش بودن آن یکی‌از لبریز فروش ترین تولیدات مغازه چیکن هچ و دستگاه جوجه کشی کاکس می‌باشد .
اتومبیل جوجه کشی ۱۰ عددی مینی کاکس بضاعت جوجه آوری از کلیه پرنده ها و ماکیان را دارد و ویژه به کارگیری در منازل و سوئیت ها پباده سازی و ایجاد شده‌است این دسته از دستگاه جوجه کشی کاکس توان کارکرد با باتری خودرو را دارااست و درصورت انقطاع فعلا برق می توانید با امداد باتری خودرو و یا این که موتور سیکلت برای ساعاتی تخم های نطفه دار باطن دستگاه را از خطر نگهداری فرمائید .

شما می‌توانید از دستگاه جوجه کشی مینی کاکس تحت عنوان وسیله ای برای درگیر کردن خردسال ها و نوجوان ها خویش و بدور نگه داشتن آن ها از بازی های رایانه ای و فضای مجازی استعمال فرمائید و یا این که چه بسا با مثال های بزرگتر دستگاه جوجه کشی شیوه درآمد زایی جدا را از به عبارتی ابتدا به خردسالان و نوجوان ها خویش بیاموزید .

این دستگاه جوجه کشی خانگی دارنده المنت سیلیکونی ۱۲ ولتی می باشد . همینطور از گارانتی ۱۲ ماهه و سرویس ها بعد از فروش ۵ ساله منفعت مند بوده و مصرف انرژی پاره ای داراست .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی اسکندری 168 تایی

بهتر است بدانید که‌این نوع از دستگاه جوجه کشی کاکس در بازار با اسم دستگاه جوجه کشی جنسیس هم شناخته میشود خصوصیت های این اتومبیل جوجه کشی کوچک و سبک عبارتند از سیستم ستر و هچر , امکان جوجه کشی از همه پرنده ها , مصرف انرژی ذیل , زاویه چرخش بصورت گهواره ای و ۴۵ سکو , کتف های بی آلایش برای هر پرنده , نورگیری روشن و روشن و . . .

اعتنا داشته باشید که پیشین از خرید این اتومبیل جوجه کشی ورقه انتقاد و بررسی دستگاه جوجه کشی کاکس را مطالعه کرده و داده ها کاملی درباره با سازنده این متاع به دست آورید . شما می‌توانید در وبسایت چیکن هچ دیگر تولیدها خانگی این دکان را هم بررسی فرمایید .

قابلیت و امکان اتصال به باتری ماشین و موتور سیکلت :

دستگاه جوجه کشی کاکس به دلیل پباده سازی صحیح و اصولی آن بضاعت و توان فعالیت کرد با باتری ماشین و یا این که موتورسیکلت را داراست و شما می‌توانید در صورت نیاز دستگاه جوجه کشی خانگی کوچک خویش را به باتری وسیله نقلیه متصل کرده و تخم های نطفه دار درون دستگاه جوجه کشی مینی کاکس را در موقعیت حتمی و قطعی برق از خطر نجات دهید . قابل ذکر است که‌این دستگاه کوچک و ارزان بها , فراوان کم مصرف هم می‌باشد .
کتف های دستگاه جوجه کشی کاکس | مینی کاکس :

کتف های دستگاه جوجه کشی کاکس گونه جنسیس , از مدل کتف های معمولی هر پرنده متناسب با میزان آن تخم می‌باشد در بنا شده در در‌این مدل اتومبیل جوجه آوری شما با سه سایز متعدد کتف ( برای پرندگانی ریز تخم , درشت تخم و تخم میانگین ) روبه رو می‌شوید . این دسته کتف ها به راحتی دراختیار بوده و در صورت نیاز می‌توانید آن‌ها را خریداری نمایید .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 2016 تایی اسکندری

استفاده از این جور کتف بجای کتف های کلیه کاره کره ای ( که لاکچری می باشند ) باعث صرفه جویی در هزینه ها شده و در واقع یک کدام از سیاست های کمپانی کاکس خودرو به حساب می‌آید .
بدنه دستگاه جوجه کشی کاکس | مینی کاکس :

بدنه دستگاه جوجه کشی جنسیس از متاع ABS بوده و نسبتا مقاوم است , هر چند که ABS مصرف شده در‌این دستگاه از کیفیت و ضخامت کافی برخوردار نمی باشد البته خوبتر از سایر متاع های بدنه برای اتومبیل جوجه کشی است چون هیچگونه گازی از خویش ساطع نکرده و سبب ساز خفگی تخم های نطفه دار درون دستگاه نمی شود . نصیب بالایی این ورژن دستگاه جوجه کشی کاکس شیشه ای و روشن می باشد که‌این فرمان باعث دوری از بازو مسدود شدن بیش تر از حد درب دستگاه شده و تخم های نطفه دار درون دستگاه را از خطر شک وتردید دمایی مراقبت می‌کند .

میزان چرخش تخم های نطفه دار :

همان گونه که می دانید مرغ مامان در طبیعت تخم های نطفه دار را بصورت همیشگی به چرخش در آورد . دستگاه جوجه کشی کاکس جور مینی هم دارنده چرخش گهواره ای می‌باشد و بصورت آرام و پیوسته تخم های درون دستگاه جوجه کشی را میچرخاند . با این تفاوت که مرغ مامان ۳۶۰ مرتبه تخم های نطفه دار را به تکان در می‌آورد ولی در مینی کاکس این چرخش بصورت ۴۵ رتبه ای مشابه سازی شده‌است چون با دقت به دسته کتف و راک این دستگاه جوجه کشی کاکس چرخشی بیشتر از زاویه ۴۵ رتبه ممکن نمی‌باشد . قابل ذکر است که بها این دستگاه جوجه کشی به طور کامل متناسب با تجهیزات پباده سازی شده برای آن می باشد .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی آرکام 168 تایی

دیدگاه‌تان را بنویسید: