دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس

دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس

دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس یکی‌از تولیدها خانگی عرضه شده بوسیله کمپانی کاکس اتومبیل می‌باشد که به سبب ساز بها ذیل آن در جور دستگاه های جوجه کشی ارزان قرار گرفته است . با این دستگاه می‌توانید از ۴۲ عدد تخم نطفه دار مرغ جوجه آوری فرمایید . مغازه چیکن هچ به انتقاد و بررسی بدون نقص این دستگاه پرداخته و به شما یاری می نماید با داده ها جامع , شایسته ترین دستگاه جوجه کشی را برای فن خویش گزینش فرمائید

دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس با چرخاننده هواباتوری یک کدام از دستگاه های جوجه کشی خانگی کمپانی کاکس هست . این دستگاه فراوان سبک و کم حجم بوده و با بها زیر خویش , مطلوب برای جوجه آوری در منازل می‌باشد . گنجایش این دستگاه برای تخم نطفه دار مرغ ۴۲ عدد , تخم نطفه دار بوقلمون ۲۰ عدد , تخم نطفه دار بلدرچین ۱۲۰ عدد , تخم نطفه دار کبک و قرقاول ۴۲ عدد و تخم نطفه دار غاز ۲۰ عدد می باشد .

شما می‌توانید برای کسب داده ها بیشتر در رابطه دستگاه های خانگی تولید ها کمپانی ایزی باتور و همینطور خودرو آلات جوجه آوری فرنگی را ببینید . همینطور در‌حالتی که دستگاهی کیفیت بالا برای مصارف صنعتی خویش نیاز دارید , همه تولیدها چیکن هچ را در ورقه دستگاه جوجه کشی بازدید کنید .
دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس دستگاهی خانگی با فرآورده بدنه ABS و چرخاننده هواباتوری هست . از خصوصیت های این دستگاه میتوان به قابلیت و امکان فعالیت با باتری اتومبیل , شیشه از متاع اکرولیک , ترموستات و رطوبت سنج دیجیتال , سیستم تهویه و حرفه از گونه دایم عمل و … . اشاره نمود . همینطور این دستگاه جوجه کشی کاکس مجهز به آلارم هشدار دهنده است که زمانی دما و رطوبت از جايگاه استاندارد بیرون میشود با هشدار به موقع بازدارنده از زخم به تخم های نطفه دار و افت بازده شود . \

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی دیجیتالی کاکس

باید اعتنا داشته باشید که حرفه دایم عمل این دستگاه برای انجام فعالیت تهویه هوای درون دستگاه را به خارج ساماندهی می نماید در صورتی هوای محیط نوسان متعددی داشته باشید پیکربندی دستگاه با ایراد مواجه خواهد شد . کمپانی کاکس اتومبیل همراه دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس سه سایز کتف برای مرغ , بلدرچین و غاز , سبد هچر , رابط باتری و دفترچه راهنمای فرآورده را ارسال می‌نماید .

اضطراری بذکر است که با دقت به مهم بودن قطعات این مال , در حالتی‌که که چسب پلمپ ترموستات شکسته شود و یا این که هرگونه جابجایی در قطعات دستگاه انجام گیرد , گارانتی آن فسخ بوده و مشتمل بر سرویس ها بعداز فروش نمی باشد .

 

سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس :

همانگونه که می‌دانید در حین یک مراحل جوجه کشی برنده علاوه بر دما و رطوبت , تهویه و تامین اکسیژن در فرآیند جوجه کشی برای رویش و تکامل جنین هم از کارداران تاثیرگذار می‌باشد . کار تهویه در دستگاه جوجه کشی طی سه سطح انجام می گیرد ( تامین اکسیژن به میزان کافی , گردش هوا درون دستگاه , دفع گاز دی اکسید کربن مازاد از محیط )

جنین در روزهای اولیه به اکسیژن کمتری نیاز دارااست و به مرور زمان طی پرورش و تکامل نیاز بیشتری به آن پیدا می‌کند . براین اساس برای داشتن جوجه های تندرست فعالیت تهویه دستگاه می بایست به صدق انجام پذیرد .

دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس دارنده شبکه های تهویه جداازهم برای خروج گاز مونواکسید کربن می باشد . رشته های ادغام کننده هوا در‌این دستگاه اعم از حرفه های دایم فعالیت هستند و دائما هوای مازاد را از روش شکاف های تهویه به خارج ساماندهی می کنند .

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 672 تایی اسکندری

 

شانه های دستگاه جوجه کشی کاکس :

شانه های دستگاه جوجه کشی نقش مهمی در دستیابی به بازده بالا ایفا مینمایند . وظیفه این کتف ها حفظ درست تخم ها در اتومبیل جوجه کشی می‌باشد و در‌صورتی‌که که از کتف های نامطلوب استعمال شود بازده جوجه آوری به شدت افت خواهد کرد . کتف های ارزان ارزش در حین جوجه کشی از خویش گاز ساطع کرده و سبب ساز خفگی جنین در درون تخم می‌شوند .

مال کتف های دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس از پلی اتیلن می باشد . در صورت پیشنهاد این دستگاه با چرخاننده هواباتوری سه دسته کتف متفاوت برای شما ارسال میشود .

امروزه دستگاه های جوجه آوری توسعه یافته مجهز به کتف های کلیه کاره می‌باشند . این کتف های کره ای از مال ABS صنعتی بوده و هیچگونه گازی از خویش ساطع نمی کنند و همان طور که از نام آن ها پیداست با امکان تغییر تحول سایز قابل به کارگیری برای تخم کلیه پرنده ها و ماکیان هستند و دیگر نیازی به یک‌سری کتف ندارید .

 

جنس بدنه دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس :

بدنه اتومبیل جوجه کشی یکی‌از قطعات کلیدی دستگاه است که اهمیت فراوان بالایی در نگهداری از موقعیت جوجه آوری و دستیابی به بازده های بالا داراست . متاع بدنه دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس از ABS بوده و علاوه بر ظواهر قشنگ و سبکی , از استحکام بالا و قدمت موثر طولانی برخوردار می‌باشد .

بیشتر موسسه ها مطرح در مسئله ساخت اتومبیل آلات جوجه کشی از ABS برای بدنه دستگاه جوجه کشی خانگی استعمال می کنند . این فرآورده بدنه عایق دما و رطوبت بوده و بازدارنده از شکافت دست اندرکاران فرنگی به درون دستگاه و تولید خلل در پروسه جوجه آوری میشود . همان طور که می‌دانید خصوصیت عایق بودن بدنه دستگاه رابطه بی واسطه با کاهش مصرف انرژی داراست .

حتماً بخوانید  معرفی نژاد بلدرچین گامبلی

دیدگاه‌تان را بنویسید: