دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی

اگر بخواهم در باره ماشین جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتور صحبت کنم باید بگویم که این دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی با طراحی اصولی  و کیفتی که در تکنولوژی آن بکار رفته برای کسب و کار های کوچک صنعتی بسیار مناسب است چرا که این دستگاه جوجه کشی قدرت این را دارد که بیشتر از ۹۵ درصد تخم های نطفه دار هر پرنده ای از قبیل مرغ، کبک، بوقلمون، بلدرچین، طوطی، طاووس و … را به جوجه تبدیل کند البته به شرطی که دستگاه  در محیط مناسبی قرار گرفته باشد و تخم هایی که در داخل دستگاه می گذارید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی اسکندری

برای اینکه بدنه دستگاه دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نباشد و عمر مفیدی داشته باشد، بدنه آن را از پی وی سی که یک آلیاژ پوششی بسیار قوی است، درست کرده اند چرا که پی وی سی در برابر رطوبت ، گرما و سرما و ضرباتی که ممکن است به دستگاه وارد شود، مقاومت بسیار بالایی دارد به همین دلیل یکی از عوامل مهم در جوجه کشی موفق استفاده از دستگاه هایی که جنس بدنه آنها از پی وی سی تشکیل شده است و ماشین جوجه کشی ۲۵۲  تایی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اندیشه سبز مثل بسیاری از برند های مطرح جهانی همانند جیمز وی  این قابلیت مهم را دارد در حالی که دستگاه هایی که بدنه آنها فلزی و یا از دیگر آلیاژهای غیر استاندارد باشد با گذشت زمان ، به خاطر مجاورت با هوای سرد و گرم و رطوبتی که در داخل دستگاه برای تامین نطفه ها نیاز است خاصیت پوسیدگی و آسیب پذیری پیدا می کند و هرگز نمی تواند انتظارات مصرف کنندگان را برآورد کنند.

برد  JDR900یکی از هوشمند ترین و گران ترین بردهای مطرح در ایران است که در  دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی تعبیه شده است که قابلیت سخنگویی دارد و می تواند به کاربرانی که هیچ تجربه خاصی در جوجه کشی از پرندگان متفاوت ندارند و یا نمی توانند از  ماشین های جوجه کشی استفاده کنند فقط با انتخاب نام پرنده اطلاعات کاملی در اختیار شان بگذارند و آنها را برای رسیدن به جوجه کشی موفق راهنمایی کنند.

دلیل موفقیت دستگاه های جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتوری در بین مصرف کنندگان این است که گروه صنعتی اندیشه سبز ، از حسگرهای دیجیتالی SHT Sensirion ساخت سوئیس  در طراحی و ساخت این دستگاه ها بهره برده است که به عنوان دقیق ترین سنسور در دنیا معروف است به طوری که کمترین خطای آن در تنظیم دما، رطوبت و اکسیژن رسانی برای تخم های نطفه دار به ۰٫۰۰۰۰۱ هم نمی رسد و  تنها یکبار و برای همیشه در کارخانه سنسورین سوئیس کالیبره می شود و مادامی که در دوره های متفاوت از این دستگاه های جوجه کشی استفاده می کنید، نیازی به کالیبره کردن مجدد آنها نخواهد بود در حالی که سایر دستگاه های جوجه کشی که در ایران به فروش می رسد این مزیت را ندارند و در هر دوره از جوجه کشی باید کالیبره شوند.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 48 تایی اسکندری

 

تعداد تخم هایی که می توان در داخل دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتور می توان جا داد:

با دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتور می توان از هر تخم نطفه داری جوجه کشی کرد.

 برای تخم پرنده های ریز جثه مثل بلدرچین، کبک، کبوتر و … ۵۷۲ عدد تخم

تخم پرنده هایی مثل مرغ ، بوقلمون و هر پرنده ای که تخم های متوسطی می گذارد ۲۵۲ عدد

و همه پرندگان درشت تخم به غیر از شتر مرغ ۱۵۰ عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتورکه با سایر دستگاه های موجود در کشور مشترک است عبارتند از :

ابعادی با طول و عرض ۸۱*۶۹ و ارتفاع ۷۱ سانتی متری

ولتاژ برق مصرفی ۲۲۰ ولت شهری است.

دفترچه راهنما برای استفاده از دستگاه و یکسال گارانتی دارد.

 

 

بررسی مزیت های دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی

 1. سیستم راهنمای صوتی

برای اینکه کاربر بتواند تا پایان ایام جوجه کشی با اطلاعات کاملی
از دستگاه استفاده کند، قابلیت سخنگویی  دستگاه با زبان سلیس فارسی به او کمک خواهد کرد تا تمامی مراحل جوجه کشی موفق از قبیل شرایط قرار دادن تخم های نطفه دار در داخل دستگاه، شروع ایام ستر ، روزهای باقی ماند به هچر و … با راهنمایی های قدم به قدم و اصولی سیستم سخنگو،  همانند یک فرد با تجربه پشت سر گذارد و از هر تخم نطفه داری که در داخل دستگاه گذاشته است جوجه کشی کند حتی اگر هیچ دانشی در این باره نداشته باشد.

 1. سیستم ستر – هچر همزمان جوجه کشی

یکی از موارد بسیار مهمی که در ساخت سایر دستگاه های جوجه کشی ایرانی رعایت نشده است طراحی و سازماندهی سیستم ستر و هچر همزمان است که عدم وجود آن در دستگاه جوجه کشی باعث پایین آمدن راندمان جوجه کشی خواهد بود. مادامی که دستگاه جوجه کشی قابلیت تنظیم ستر و هچر همزمان را نداشته باشد و پرورش دهندگان از تخم های نطفه دار کهنه برای جوجه گیری استفاده کنند هرگز جوجه کشی موفقی نخواهند داشت.

 1. سنسور SHT سوئیس
  یک دستگاه جوجه کشی زمانی کارایی موفقی خواهد داشت که تمامی پارامترهای لازم از قبیل دما، رطوبت مورد نیاز را برای رشد تخم های نطفه داری که در داخل دستگاه جا گرفته اند ، تامین کند نه کمتر و نه بیشتر . تحقق این امر زمانی مهیا می شود که دستگاه مجهز به هوشمندترین برد مخابره ایی باشد . سنسور  سوئیسی SHT یکی از پنج حسگر دیجتالی  دقیق و مطرح در جهان است که مهندسین گروه صنعتی اندیشه سبز آن را در طراحی و ساخت دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی تعبیه کرده اند. قدرت اندازه گیری این دستگاه ها آنقدر زیاد است که کوچکترین مشکل دمایی و رطوبتی را به برد دستگاه ها مخابره می کنند و به کمک این سنسورها راندمان جوجه کشی بالای ۹۵ درصد برآورد شده است.
 2. شانه های همه کاره
  با وجود شانه های سایزیک نیاز کاربران برای جوجه گیری از انواع تخم ها با سایز های درشت و کوچک تامین می شود چرا که این شانه ها با سایز های مختلف طراحی شده اند و احتیاجی به خرید شانه های غیر استاندارد دیگر نخواهد بود و به وسیله این شانه های همه کاره می توان از انواع تخم های ریزی مثل بلدرچین و متوسطی چون مرغ و حتی تخم های درشتی مانند غاز جوجه کشی کرد. کمپانی های بزرگی چون ارکام هم برای دستگاه های جوجه کشی خود چنین شانه هایی را طراحی کرده اند .
 3. بدنه از جنس پی وی سی
  گروه صنعتی اندیشه سبز در طراحی و ساخت بدنه تمام دستگاه های جوجه کشی خود از آلیاژ پوششی پی وی سی استفاده کرده است چرا که مقاوت آنها در برابر ضربه های وارده، رطوبت و پتانسیل های دمایی بسیار زیاد است و هیچ وقت قابل مقایسه با سایر آلیاژهای پوششی مانند فلز نخواهد بود. لایه پوششی پی وی سی قابلیت این را دارد تا از هدررفت گرما و انرژی مورد نیاز برای تخم های نطفه دار جلوگیری کند و حتی مصرف برق را برای تامین گرما کاهش می دهد علاوه بر این در هر دوره از جوجه کشی می توان تمام قطعات آن را از بردهای الکتریکی جدا کرد و به راحتی شست و ضدعفونی کرد تا تمام باکتری هایی که ممکن است از طریق تخم های نطفه دار به دستگاه منتقل شده از بین بروند.
حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی مرغ

ارسال به سرتاسر کشور
گروه صنعتی اندیشه سبز با تمام شرکت های حمل و نقل و باربری های کالا رسان، وطن، پیشتاز بندر و مراکز پست ، تی پاکس قرارداد همکاری دارد . هر خریداری می تواند با خیال راحت دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی سوپر مینیاتور را خریداری کند تا بعد از گذشت ۴۸ ساعت کالای مذکور با تضمین سلامت محصول به دست شما مصرف کنندگان عزیز در هر نقطه از شهر و مرز و بوم کشور عزیزمان برسد.

 

 

دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی اسکندری با نام سوپرمینیاتور معرفی بازار گردیده است ، این دستگاه جوجه کشی دارای امکانات عالی برای شما فراهم ساخته است ، تا با استفاده از آن ها به راحتی بتوانید بهترین تجربه جوجه کشی را داشته باشید. از برتری های این ماشین جوجه کشی می توان قابلیت های زیر را نام برد : سیستم راهنمای صوتی ، سیستم ستر هچر همزمان ، بدنه PVC ، سنسور SHT ساخت سوئیس  ، شانه های چند منظوره جوجه کشی

 

سیستم راهنمای صوتی

سیستم راهنمای صوتی که در سوپر مینیاتور ۲۵۲ تایی طراحی شده کاملا بینظیر و انحصاری می باشد. دستگاه جوجه کشی با کمک این سیستم توانایی این را دارد که با کاربر خود ارتباط برقرار کند. به گونه ای سوپرمیناتور درهنگام روشن کردن شروع به صحبت صوتی می کند و کاربرد تمامی المان های موجود روی برد دستگاه را با صدایی کاملا رسا و شیوا بیان می کند. همچنین این سیستم توانایی این را دارد که در شرایط بحرانی ، زمانی که دما و رطوبت دستگاه نامیزان است اطلاع رسانی کند و از آسیب به نطفه ها جلوگیری کند.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی اتوماتیک اسکندری 126 تایی

 

بهره گیری از سیستم ستر – هچر همزمان در دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی

یکی از مزیت های قابل تحصین دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی را می توان سیستم ستر و هچران نامید، شما به کمک این سیستم می توانید از کهنه شدن تخم ها ( گذشتن مدت زمان معین برای جوجه کشی تخم های نطفه دار ) جلوگیری کنید. این بدین منظور است که شما در حالی که دستگاه در حال جوجه کشی از تعداد تخم نطفه دار است این امکان را به کاربر خود می دهدکه در همان روز نیز تخم های نطفه دار تازه را در داخل دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی قرار دهید. ستر به  ۲۰ الی ۲۱ روز اول دوره جوجه کشی می گویند که نطفه در حال شکل گرفتن است و دوره کاملا حساس و مهم جوجه کشی می باشد. دوره هچر به ۳ الی ۴ روز آخر دوره جوجه کشی میگویند در این دوره تمامی نطفه ها داخل تخم شکل گرفته و منتظر خروج از تخم هستند.

 

بدنه PVC

بدنه یک دستگاه جوجه کشی باید دارای قابلیت های خاصی باشد که نبود هر کدام باعث شکست در پروسه جوجه کشی خواهد شد.

قابلیت هایی را که یک بدنه دستگاه جوجه کشی باید داشته باشد بشرط زیر است :

 1. عایق دما
 2. عایق رطوبت
 3. استحکام بالا
 4. ضد زنگ
 5. قابلیت جابجایی
 • سوپرمینیاتور ۲۵۲ تایی اسکندری با رعایت تمامی موارد بالا سعی کرده که یک ماشین جوجه کشی بی نقص روانه بازار کند.

 

سنسور SHT ساخت سوئیس

قابلیت ویژه دیگر این محصول که جزو ضروریات یک دستگاه جوجه کشی میباشد ، سنسور استفاده شده در آن است. این سنسور ساخت سوئیس بوده و قدرت اندازه گیری بسیار دقیق دارد ، که بنا به گفته کارخانه sensirion  ، دقت اندازه گیری این قطعه ۰٫۱ می  باشد ، که در مقابل قطعه های سنجش دما و رطوبت دیگر بازار که میزان دقت ۰٫۵ دارند بسیار دقیق تر و کاربردی تر است. این سنسور بخاطر اینکه یک با در سوئیس کالیبره می شود دیگر نیازی به کالیبراسیون مجدد ندارد .

 

شانه های چند منظوره جوجه کشی

شانه هایی که روی دستگاه جوجه کشی اسکندری طراحی شده بسیار کاربردی می باشد. طرح شانه های موجود روی دستگاه با توجه به استاندارد های عالی اروپا طراحی شده است. شما با استفاده از این شانه ها می توانید از تمامی تخم های نطفه دار خود در سایز های متفاوت جوجه کشی کنید.

 

اطلاعات بیشتر و خرید

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک ۱۲۶ تایی میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید همچنین به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط بوده و دستگاه جوجه کشی مناسب خود را پیدا کنید


 

دیدگاه‌تان را بنویسید: