دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی ایزی باتور ۱

این دستگاه جوجه کشی از جمله پرفروشترین دستگاه های جوجه کشی بوده است که شاید این فروش را مدیون سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک خود است چراکه کاربر میتواند بدون نیاز به هیچ دانش فنی از پرندگان مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون و قرقاول جوجه کشی نماید. پس در استفاده از این دستگاه دیگر خبری از نگرانی در مورد اینکه شاید نتوانید عملیات جوجه کشی را انجام دهید و از این دست مشکلات خبری نیست زیرا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تخم های نطفه دار را تهیه کرده و درون دستگاه قرار دهید سپس فقط کافی است تا دستگاه را به برق وصل نمایید و با یک دکمه ساده نوع پرنده ای که قصد جوجه کشی دارید را انتخاب نمایید.

علاوه بر اینکه دستگاه دارای سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک میباشد ، از سیستم جوجه کشی دستی نیز بهره برده است تا افراد حرفه ای نیز بتوانند از این دستگاه استفاده کنند ، با استفاده از سیستم جوجه کشی دستی یا حرفه ای شما میتوانید از هر پرنده ای با هر نژادی به راحتی جوجه کشی کنید برای اینکار بایستی میزان دما و رطوبت مورد نیاز آن پرنده را در تنظیمات دستگاه اعمال کنید ، شاید قرار گیری سیستم جوجه کشی اتوماتیک و دستی در کنار هم یکی از دلایل اصلی در فروش بی نظیر این دستگاه بوده است.

مورد دیگری که برتری این دستگاه جوجه کشی را نسبت به دیگر دستگاه های جوجه کشی کاملاً اثبات مینماید نوع شانه های جوجه کشی مورد استفاده هست ، شانه هایی که در این دستگاه تعبیه شده است امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را به شما میدهد و شما میتوانید به راحتی فقط نوع پرنده را انتخاب کرده و درون شانه قرار دهید و دیگر نیازی به خرید شانه اضافی ندارید. همانطور که میدانید دیگر سازندگان دستگاه های جوجه کشی فقط یک نوع شانه در کنار دستگاه ارائه میکنند که شما را مجبور به جوجه کشی از یک پرنده خاص مانند مرغ مینماید در حالی که با استفاده از ایزی باتور ۱ میتوانید بدون محدودیت از هر پرنده ای جوجه کشی کنید.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی تویین کاکس

برتری دیگر این دستگاه جوجه کشی در استفاده از قطعاتی با کیفیت بالا میباشد ، اگر بخواهیم مثالی برای این موضوع بزنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
• سنسور دستگاه به دلیل حساسیت کار دستگاه جوجه کشی و البته حساسیت تخم های نطفه دار به دقت دما و رطوبت بسیار بالایی نیاز دارد به همین دلیل در دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی اسکندری از سنسور سوئیسی SHT استفاده شده است که در نوع خود کم نظیر میباشد ، این سنسور نیازی به کالیبراسیون دوباره ندارد و در سنجش دما و رطوبت تا به امروز بی نظیر عمل کرده است.
• موتور مخصوص جوجه کشی دستگاه های اسکندری بر خلاف دیگر موتورهای تعبیه شده بر روی دستگاه های جوجه کشی مختلف از جنس فولاد آبدیده طراحی و تولید شده است که دارای استحکامی بیشتر از مابقی موتورها را دارد. همچنین برای حرکت بدون ضربه و دائم گیربکس های بیشتری درون موتور تعبیه شده است که امکان شکستگی چرخدنده ها را به صفر رسانده و بر قدرت موتور نیز افزوده است.
• بهره گیری از فن های دائم کار برای کاهش امکان سوختگی فن ها ، این نوع از فن ها به صورت اختصاصی طراحی شده اند تا امکان سوختگی ارمیچر فن را به حداقل خود برسانند ، قابلیت ویژه فن های تعبیه شده بر روی ایزی باتور ۱ امکان چرخش آنها در حالت خلع میباشد که مانع از گرم شدن و سوختگی فن میشود.
ده ها مورد دیگر وجود دارد که میتوان به آنها اشاره کرد ما در بالا فقط به چند مورد از قطعات اشاره کردیم.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 84 تایی خانگی

امکان دیگری که مزیت این دستگاه جوجه کشی نسبت به دیگر دستگاه های جوجه کشی میباشد امکان اتصال به برق اضطراری در این محصول میباشد ، زمانی که شما محصول را خریداری کردید در کنار محصول یک انبر اتصال به باتری ارسال میگردد که شما میتوانید در اوقات قطعی برق به راحتی انبرهای اتصال به باطری ماشین یا هر باطری ۱۲ ولت دیگری وصل کرده و دستگاه را روشن نگه دارید که در این حالت هیچ صدمه ای به تخم های داخل دستگاه وارد نخواهد آمد.

شاید اصلی ترین مزیت هر محصولی در جهان پشتیبانی یا همان گارانتی آن محصول میباشد ، گروه صنعتی اسکندری برای تمامی دستگاه های جوجه کشی خود گارانتی ۱۲ ماهه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله را ارائه نموده است که در طی این ۱۰ سال تضمین تامین قطعات را نیز شما به ارمغان آورده است. گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی فعال در سطح ایران توانسته رضایت مشتریان خود را به نحو احسنت جلب نماید.

کلام آخر اینکه اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی هستید که کاملاً تست شده است و در جوجه کشی از عموم پرندگان راندمانی بالای ۹۰ درصدی را ارائه نموده است میتوانید به ایزی باتور ۱ اعتماد کنید چراکه سالیان سال است این محصول تولید و عرضه میگردد و در مدت این سالیان دراز هنوز هم جزو پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی اسکندری میباشد و این مورد مفهومی غیر از کیفیت ندارد.

برای خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱ میتوانید به وب سایت فروشگاهی ایران جوجه مراجعه فرمایید و یا اینکه با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: