دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی

دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی یکی دیگر از محصولات شرکت اندیشه سبز است که با  ابعادی بزرگتر از نسل های قبلی خود ظرفیت جابجایی ۵۰۴ تخم متوسط را از پرندگانی چون مرغ و بوقلمون و غیره دارد البته این مقدار قابل افزایش خواهد بود، چیزی در حدود ۱۱۵۲ عدد، مادامی که اندازه تخم های شما مثل تخم بلدرچین ریز باشد و  اگر بزرگتر  از اندازه تخم متوسط باشد مثل تخم غاز، در این حالت ظرفیت جابجایی کمتر می شود و می توان تا ۳۰۰ عدد تخم درشت را برای جوجه گیری در داخل شانه های همه کاره جابجا کرد.

بدون شک بازده بالای دستگاه در جوجه گیری از انواع پرندگان آن را به یک محصول پرطرفدار در بین مصرف کنندگان تبدیل کرده است و از آنجایی که بسیاری از استانداردهای جهانی، در بهینه سازی طراحی و تولید این دستگاه جوجه کشی رعایت شده است،  رقابت بسیار تنگاتنگی با محصولات شرکت های بزرگی چون ارکام دارد. با استفاده از این دستگاه هر پرورش دهنده ایی می تواند در محیط های خانگی و درسوله های صنعتی کوچک، از انواع پرندگان زینتی و اهلی جوجه کشی کند و اگر شرایط محیطی که دستگاه را در آن جاسازی کرده است، پارامترهای لازم برای اکسیژی گیری و دما و رطوبت داشته باشد همچنین تخم های که برای جوجه گیری تهیه کرده ، از کیفت مطلوبی برخوردار باشد می توان گفت که پرورش دهنده، نزدیک به ۱۰۰ درصد شانس این را دارد که از همه تخم های نطفه دار داخل دستگاه جوجه گیری کند.  وجود حسگرهای دیجیتالی هوشمند SHT  ساخت  کشورسوئیس ، شانه های همه کاره  و جنس بدنه پی وی سی که قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن دارد و بسیاری از موارد دیگر باعث بالا رفتن راندمان جوجه کشی شده و آن را در میان سایر رقبای خود به یک دستگاه حرفه ایی بی بدیل تبدیل کرده است.در غیر این صورت اتلاف انرژی و هدر رفت گرما، عدم تشخیص دما و رطوبت مورد نیاز برای تخم های نطفه دار و شانه های غیر استاندارد باعث از دست دادن حتی سرمایه های اولیه خواهد شدو میزان علاقه و انگیزه هر فردی با گذشت زمان و تجربه های ناموفق  بخاطر استفاده از دستگاه های غیر حرفه ایی تحلیل خواهد رفت.
ناگفته نماند که سنسور SHT  برای اولین و آخرین بار در کارخانه مادر ( سنسوزین سوئیس) کالیبره می شود و در هر دوره از جوجه گیری نیاز به کالیبره مجدد دستگاه نیست. همچنین با استفاده از شانه های همه کاره، دیگر نیاز به خرید شانه با تخم های بزرگ و کوچک نیست چرا که اندازه شانه ها برای سایز هر نوع تخمی قابل اندازه گیری است.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتوربه چه صورت است؟

وجود شانه های همه کاره با قابلیت تغییر سایز باعث شده تا از این دستگاه از تخم های ریزی پرندگانی چون بلدرچین، کبک به تعداد ۱۱۵۲ عدد

از تخم های پرندگانی چون مرغ و بو قلمون که اندازه های متوسطی دارند ۵۰۴ تخم

 از تخم پرندگانی چون غاز و اردک تا ۳۰۰ عدد تخم را در داخل دستگاه جابه جا کرد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتور عبارتند از:

برق مصرفی ۲۲۰ ولتی که معادل ولتاژ مصارف خانگی است.

گارانتی یک ساله

و دفترچه راهنمای آموزشی برای راه اندازی و استفاده از دستگاه جزو ویژگی های عمومی این ماشین جوجه کشی با سایر دستگاه های موجود در دنیاست.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی 84 تایی خانگی

 

 

خصوصیات و ویژگی های که دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۵۰۴ دارد عبارتند از:

 

 • مجهز به سیستم ستر و هچر همزمان
 • مجهز به سنسور هوشمند SHT
 • مجهز به سنسور محیطی
 • مجهز به سیستم سخنگو
 • مجهز به شانه های سایزیک و همه کاره
 • و درب و بدنه دستگاه که از پی وی سی ساخته شده است.

 

که در ادامه به شرح تمام این ویژگی ها خواهیم پرداخت. نا گفته نماند که دستگاه، ابعادی با طول و عرض ۹۹*۸۶ و ارتفاع ۸۱ سانتی متری دارد

سیستم ستر و هچر همزمان : در واقع یکی از مزیت های مهم دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور است که کاربر با استفاده از آن می تواند، هر روز تخم های نطفه دار تازه ایی را، وارد دستگاه کند و عملیات جوجه کشی ( ستر و هچر) به صورت همزمان بر روی تخم های تازه وارد اعمال می شود بدون اینکه اختلالی در ستر و یا هچ سایر تخم ها که از چندین روز قبل وارد دستگاه شده ایجاد شود.

 

سنسور SHT : که در واقع یکی از دقیق ترین سنسورهای موجود در جهان است و از آن برای ساخت تجهیزات پزشکی و نظامی استفاده می شود، گروه صنعتی اندیشه سبز در طراحی و ساخت دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی از آن بهره گرفته است. مزیتی که این حسگر دیجیتالی دارد این است که کوچکترین اشکال وارده در فرایند جوجه کشی را به برد اصلی دستگاه مخابره می کند و در کمترین زمان ممکن آن را رفع خواهد کرد که بالاترین میزان جوجه گیری از تخم های نطفه دار در گرو وجود این سنسور دیجتالی ساخت کشور سوئیس است.همچنین حسگر دیجیتالی SHT تنها یکبار در کاراخانه سنسورین سوئیس کالیبره می شود و مادامی که از دستگاه استفاده می کنید نیازی به کالیبره کردن مجدد آن وجود نخواهد داشت. 

 

سنسور محیطی: با استفاده از این سنسور می توانید میزان دما و رطوبتی که در دستگاه در آن قرار دارد به راحتی  اندازه گیری شود. بدون شک وجود سنسور محیطی برای جوجه کشی از تخم های نطفه دار در بالاترین تعداد تاثیر بسزایی دارد.

 

سیستم سخنگو : وجود راهنمای صوتی تعبیه شده در دستگاه زمانی احساس می شود که کاربر برای اولین بار از دستگاه استفاده می کند و یا هیچ دانش و تجربه ایی برای جوجه کشی از انواع پرنده ها ندارد. گروه اندیشه سبز  با طراحی سیستم صوتی با زبان فارسی خیال هر کاربری را برای جوجه کشی موفق راحت تر کرده است چرا که با روشن شدن دستگاه تمامی مراحل جوجه کشی و نحوه استفاده از تمامی دکمه ها به کمک راهنمای صوتی به صورت ساده و کاملا دقیق بازگو خواهد شد .

شانه های همه کاره : خوشبختانه تمامی دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز من جمله دستگاه ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتور به شانه های سایزیک مجهز شده است. با کمک این شانه ها می توانید هر تخم نطفه داری را با هر سایز و اندازه ایی در آنها جاسازی کنید چرا که این شانه ها قابلیت تغییر سایز به اندازه های درشت، کوچک و متوسط تخم ها را دارند و نیاز مصرف کننده را برای داشتن انواع شانه ها با سایز های مختلف برآورد می کنند.

 

درب و بدنه پی وی سی : اگر شما یک دستگاه جوجه کشی داشته باشید که از بدنه فلزی یا سایر الیاژهای پوششی ساخته شده باشد، مطمئن باشید با گذشت زمان متوجه ضررهای ناشی از وجود این بدنه ها خواهید شد. به چند دلیل موجه بسنده می کنم:

 1. بدنه های فلزی با گذشت زمان و به خاطر وجود دما و رطوبتی که برای تخم های نطفه دار ضروری است دچار پوسیدگی و زنگ ضدگی خواهند شد.
 2. زمانی که برق قطع شود در کمترین زمان ممکن گرمای داخل دستگاه که برای تخم های نطفه دار لازم است از بین خواهد رفت.
 3. مصرف انرژی برق برای تامین دمای مورد نیاز در این نوع دستگاه ها بسیار زیاد است و مقرون به صرفه نیست.
حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 1008 عددی

در حالی که دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتور بر خلاف برخی از دستگاه های جوجه کشی موجود در ایران از بدنه ای با آلیاژ پوششی پی وی سی بهره گرفته است که نه تنها دچار پوسیدگی نخواهد بود بلکه ضد ضربه است و از رنگ کوره ایی برای پوشش بدنه آن استفاده کرده اند که خاصیت ضد زنگ و ضد خش بودن را داراست. علاوه بر این تمام قطعات دستگاه به راحتی قابل جداسازی هستند و می توانید در پایان دوره های جوجه کشی آنها را از بردهای الکتریکی جدا کرده، شسته و ضد عفونی کنید.

جنس شیشه بکار رفته در درب این دستگاه هم از پلی کربنات است که به هیچ عنوان اجازه ورود نورهای مضر آفتاب را به داخل دستگاه نمی دهد و در برابر هر ضربه های وارده مقاومت بسیار بالاتری دارد.


دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی که یکی از ماشین های جوجه کشی  ساخت گروه صنعتی  اسکندری می باشد جزو دستگاه های صنعتی و بزرگ جوجه کشی حساب می شود. دستگاه های جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری جزو دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور به حساب می آید. با توجه به گفته ی گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی ۵۰۴ تایی دارای مزیت های زیادی هستند که در زیر برای شما بررسی خواهیم کرد.

از برتری های دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری می توان موارد زیر را نام برد :

 • سیستم سخنگو
 • سیستم انتخاب پرنده
 • سنسور SHT ساخت سوئیس
 • سیستم ستر هچر همزمان
 • سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت
 • سیستم اعلام خطر
 • تنظیم دما با درب باز
 • بدنه تمام  PVC
 • بروز رسانی نرم افزاری
 • کنترل از راه دور
 • روزشمار دیجیتال
 • شانه های همه کاره
 • وزن محصول   ۶۴ کیلوگرم
 • ارتفاع محصول۸۱ سانتی متر
 • طول محصول   ۹۹ سانتی متر
 • عرض محصول ۸۶ سانتی متر

 

ظرفیت قرار گیری تخم در داخل ماشین جوجه کشی ۵۰۴ تایی

بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۱۱۵۲ عدد

غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۳۰۰ عدد

دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف را دارد.

مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۵۰۴ عدد

 

سیستم سخنگو دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی  اسکندری

سیستم سخنگو بودن دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی به این شکل کار می کند که کاملا یک همراه با تجربه نزد شما می  باشد. این سیستم از زمان روشن شدن دستگاه جوجه کشی تا اتمام دوره هچر کاملا فعال بوده و شما را از رویداد های داخل ماشین جوجه کشی آگاه می سازد. سخنگو بودن این دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی برای افراد تازه کار و حتی ماهر بسیار مفید بوده و امر جوجه کشی را برای آن ها بسیار آسان می نماید.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 2016 تایی اسکندری

 

سیستم انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی  اسکندری

سیستم انتخاب پرنده که در ستگاه های جوجه کشی ۵۰۴ تایی طراحی شده است. از نظر ما و بسیاری از مصرف کنندگان بسیار جالب و  کارا می باشد سیستم انتخاب پرنده به کاربر این امکان را می دهد که از ۶ پرنده متفاوت امکان جوجه کشی اتوماتیک را داشته باشد. این پرندگان شامل : مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک ، بوقلمون و کبک می باشد. برای کنترل دستگاه یک جعبه کنترل در بالای دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی قرار گرفته است. شما با استفاده از سیستم انتخاب پرنده این امکان را خواهید داشت که با قرار دادن تخم های نطفه دار در داخل ماشین جوجه کشی و انتخاب نوع  پرنده مورد نظر از جعبه کنترلی که در بالای دستگاه قرار گرفته خواهید توانست که یک تجربه ی شیرین جوجه کشی را داشته باشید.

 

سیستم ستر هچر همزمان دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی

سیستم ستر و هچر یکی از مهم ترین بخش های دستگاه جوجه کشی اسکندری می باشد که هر فردی که وارد این عرصه می شود باید دانش کافی از ستر و هچر را داشته باشد. افرادی که در این مورد دانش کافی ندارند ، توصیه می کنم که مقاله ” ستر و هچر چیست؟ ” را بخوانید. یکی از دغدغه های اصلی پرورش دهنگان طیور این است که تخم های نطفه دار را نمی شود بیشتر از چند روزدر حالت عادی نگه داشت پرورش دهنگان طیور نمی توانند برای جوجه کشی از تخم های نطفه داری که در طول روز های متفاوت بدست می آیند از دستگاه جوجه کشی استفاده کنند. دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری با استفاده از تکنولوژی ستر و هچر همزمان مشکل خراب شدن تخم های نطفه دار را نیز رفع کرده است. کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری امکان کنترل از راه دور برای خیلی از افراد پر اهمیت می باشد. مدت زمان جوجه کشی که ممکن است طولانی باشد البته بستگی به پرنده ای دارد که از آن جوجه کشی می کنیم کاربر با استفاده از  سیستم کنترل از راه دور به کاربران امکان این را می دهد که از وقت خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و تنها با داشتن یک لپتاپ یا گوشی دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تای خود را کنترل کنند.

 

سیستم هوشمند کنترل دمای دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی با بهره بردن از فن آوری هوشمند کنترل دمای دستگاه جوجه کشی امکان استفاده در همه ی شرایط  آب و هوایی را دارد. دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی دارای دو سنسور در داخل و خارج دستگاه می باشد. سنسور استفاده شده در داخل دستگاه از نوع سنسور های sht سوئیسی می باشد که قدرت اندازه گیری بالایی دارد. سنسور دیگر نیز در خارج ماشین جوجه کشی قرار گرفته است. وجود این دو سنسور در یک ماشین جوجه کشی باعث می شود دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی دما و رطوبت داخلی خود را با دما خارج از دستگاه تنظیم کند.

 

اخذ مشاوره رایگان

شما برای تصمیم گیری بهتر برای خرید این محصول می توانید با مشاوران زبده ما در ارتباط باشید

و به صورت کاملا رایگان در خرید دستگاه های جوجه کشی مشاوره بگیرید.

شماره تماس : ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰

دیدگاهتان را بنویسید