دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری که با نام تجاری ایزی باتور ۲ تولید شده است یکی دیگر از پرفروشترین دستگاه های جوجه کشی در بازار ایران میباشد ، این دستگاه جوجه کشی توانسته است با امکانات کم نظیری که دارد خود را در بین بهترین دسگاه های جوجه کشی خاورمیانه جای دهد که در ادامه به چند نمونه از این قابلیت ها اشاره خواهیم کرد.

شاید یکی از اصلی ترین دلایلی که بسیاری از افراد علاقه خاصی به این دستگاه جوجه کشی دارند سیستم انتخاب پرنده آن است زیرا تمامی تنظیمات را به صورت خودکار برای شما انجام میدهد و دیگر نیازی نیست شما هیچ تنظیماتی بر روی دستگاه اعمال کنید. کارکرد سیستم انتخاب پرنده قابلیت جوجه کشی تمام اتوماتیک از پرنده های مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک ، بوقلمون ، کبک و قرقاول را دارا است که برای جوجه کشی از این پرنده ها فقط کافی است تا تخم نطفه دار مربوط به آن پرنده را خریداری کرده و درون دستگاه قرار دهید سپس میتوانید با یک دکمه پرنده مورد نظر خود را انتخاب کنید و در انتها جوجه های تبدیل شده را تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که سیستم جوجه کشی اتوماتیک دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی اسکندری تمامی اعمال جوجه کشی اعم از تنظیم دما ، تنظیم رطوبت ، تامین دما ، تامین رطوبت ، اکسیژن رسانی و… را کاملاً خودکار انجام خواهد داد و آن دسته از افرادی که تجربه جوجه کشی قبلی را ندارند میتوانند بدون هیچگونه نگرانی با این دستگاه جوجه کشی از پرندگان مذکور جوجه کشی نمایند.
نکته دیگری که مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است سیستم جوجه کشی حرفه ای محصول میباشد که در کنار سیستم جوجه کشی اتوماتیک دستگاه یک محصول تمام عیار را تشکیل داده است ، شما میتوانید با استفاده از این دستگاه جوجه کشی از هر پرنده ای با هر نژادی جوجه کشی کنید چراکه تمامی موارد مورد نیاز پرنده را در سیستم جوجه کشی دستی میتوانید به دلخواه تنظیم کنید. پس افرادی که میخواهند به صورت حرفه ای جوجه کشی کنند نیز میتواننند از این محصول استفاده نمایند.
برترین بعدی این محصول نسبت به دیگر دستگاه های جوجه کشی قطعات مورد استفاده در آن میباشد که بسیار با کیفیت و البته با دوام میباشند ، اگر بخواهیم مثال هایی برای این موضوع بیان کنیم میتوانیم به سنسور مورد استفاده در دستگاه اشاره کنیم که از نوع SHT ساخت سوئیس میباشد ، این سنسور بدون نیاز به کالیبراسیون قادر است سالیان سال برای شما کارکرده و به صورت دقیق میزان دما و رطوبت را اندازه گیری نماید توجه داشته باشید که فقط تعدادی از دستگاه های جوجه کشی از این سنسور استفاده کرده اند که تمامی آنها جزو سرشناس ترین سازندگان در این زمینه میباشند.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی صنعتی 1008 عددی

موتور مورد استفاده در دستگاه ایزی باتور ۲ تفاوت های بسیاری با دیگر موتورهای موجود در بازار دارد ، موتور جوجه کشی ایزی باتور ۲ مخصوص جوجه کشی بهینه شده است به این صورت که تعداد چرخدنده های استفاده شده درون موتور افزایش یافته است و جنس چرخدنده ها از نوع فولاد آبدیده طراحی و تولید شده است که موجبمیگردد تا حرکت دائم و آرامی را داشته باشد ، همچنین جنس مورد استفاده در موتور باعث شده است تا امکان شکستگی چرخدنده ها به کمترین میزان خود برسد.

سیستم ستر هچر همزمان را میتوانیم برترین مزیت دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی اسکندری بدانیم که حالت ستر و هچر را با تکنولوژی خاصی در کنار هم به صورت همزمان پدید آورده است و شما میتوانید از این سنسور در مواقعی استفاده کنید که میخواهید هر روز تعدادی تخم درون دستگاه قرار دهید ، به طور مثال روز اول ۱۰ عدد تخم درون دستگاه قرار میدهد و روز دوم نیز تعدادی به جمع آنها می افزایید و به این صورت هر روز تعدادی تخم درون دستگاه قرار میدهید ، بسیاری از دستگاه های جوجه کشی فاقد این سیستم جوجه کشی هستند که در آن دستگاه های جوجه کشی بایستی ابتدا تمامی تخم های نطفه دار را اماده کنید و به صورت یکباره درون دستگاه قرار دهید که در این ماقع اکثر تعداد زیادی از تخم ها بازدهی کافی را نخواهند داشت زیرا چند روز بیرون از دستگاه مانده اند و دیگر جنین داخل آنها قدرت کافی را نخواهد داشت اما در دستکاه ۹۶ تایی اسکندری شما میتوانید هر روز تخم های نطفه دار تازه را درون دستگاه قرار داده و از آنها جوجه کشی کنید.

حتماً بخوانید  نحوه کشتار بلدرچین

نکته دیگر در ایزی باتور ۲ امکان اتصال آن به باطری ماشین و یا هر باطری ۱۲ ولت دیگری است که میتواند تا ۳۰ ساعت بدون نیاز به برق به کارکرد خود ادامه دهد. در کنار دستگاه انبر های مخصوص اتصال به باطری نیز به رایگان داده خواهد شد که در مواقع قطعی برق فقط کافی است تا باطری را به دستگاه متصل کنید.

یکی دیکر از مزیت های این دستگاه گارانتی و خدمات پس از فروش آن میباشد که دارای ۳۶۵ روز گارانتی بدون قید و شرط برای تمامی قطعات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به معنی تظمین تامین قطعات است. گروه صنعتی اسکندری دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی فعال در سطح ایران هست که آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

ده ها مزیت دیگر در این دستگاه موجود میباشد که ما فقط به چند نمونه از آنها اشاره کردیم ، به طور کلی ما میتوانیم این تظمین را به شما بدهیم که ایزی باتور ۲ یکی از برترین ها در سطح خاور میانه میباشد که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را به شما میدهد تا بتوانید لذت جوجه کشی را همراه خانواده خود تجربه کنید.

 

برای خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱ میتوانید به وب سایت فروشگاهی ایران جوجه مراجعه فرمایید و یا اینکه با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: