Skip to main content

دستگاه جوجه کشی چیست و چگونه کار میکند؟

دستگاه جوجه کشی , ماشین جوجه درآوری یا این که انکوباتور به دستگاهی گفته میشود که شرایط ایده آل برای بیرون آمدن جوجه از تخم‌های نطفه دار را آماده می نماید. در جوجه کشی ارگانیک دما , رطوبت و چرخش تخم‌ها بوسیله مرغ مادر برای تخم‌های نطفه دار تأمین می‌گردد . ولی در جوجه درآوری تصنعی دستگاه جوجه کشی این المان‌ها را تأمین و تهیه و تنظیم میکند . در ساخت دستگاه‌های جوجه کشی مدرن از فناوری‌هایی مثل هوش مصنوعی و سنسورهای فوق کلیدی برای ارتقاء بازده جوجه کشی به کارگیری می شود.

وضعیت جوجه کشی تصنعی

مرغ مادر در طول کرچ یا این که خوابیدن بر روی تخم‌های نطفه دار شرایط ایده آل دما , رطوبت و اکسیژن رسانی را تأمین کرده و چرخش تخم‌ها را با به کارگیری از منقار خویش انجام میدهد . دستگاه جوجه کشی یا این که انکوباتور وظیفه تأمین این وضعیت را در جوجه کشی تصنعی و مصنوعی بر عهده دارد .

این وضعیت به شکل زیر می‌باشند :

دما : دمای مناسب برای جوجه کشی اشکال پرنده ها به طور همگانی ۳۷٫۸ درجه سانتی گراد است . دمای بالا یا این که کمتر ازاین مقدار سبب ساز تلف شدن تخم‌های نطفه دار می‌گردد . دستگاه جوجه کشی با به کار گیری از هیتر دمای مناسب درون دستگاه را تأمین می نماید .

رطوبت : رطوبت مناسب برای جوجه کشی در بین ۵۵ تا ۶۵ درصد است .

تهویه هوا و اکسیژن رسانی : اکسیژن مایحتاج برای جنین از روش منافذ روی پوسته وارد تخم شده و گاز کربنیک از آن بیرون می شود . اندازه اکسیژن مطلوب برای جوجه کشی مابین ۱۰ تا ۲۰ درصد است . به ازای یک درصد کاهش در غلظت اکسیژن ۵ درصد از بازده جوجه کشی کاهش میابد . همینطور در حالتی که غلظت گاز کربنیک موجود در هوا به ۵ درصد رسد انجام جوجه کشی امکان‌پذیر نیست و جنین در درون تخم تلف میگردد .

چرخش تخم‌ها : چرخاندن تخم‌ها برای نچسبیدن نطفه به پوسته تخم اضطراری است . در جوجه کشی ارگانیک مرغ مادر معمولاً تخم‌ها را ۶ بار درطول روز با به کارگیری از منقارش می‌چرخاند . دستگاه جوجه کشی هم به همین منوال هر ۴ ساعت یک بار تخم‌ها را به طور بی نقص چرخش می دهد .

سبک‌ها و روش‌ها

دستگاه‌های جوجه‌کشی امروزی الکتریکی توسط المنت‌های حرارتی گرم می شوند . حرارت ساخت شده بوسیله المان‌های حرارتی بطور پیوسته به وسیلهٔ دماپا ( ترموستات ) تنظیم می‌گردد . ماشین‌های جوجه‌کشی را می‌توان در یک خانهٔ مزرعه‌ای با تجهیزات پرورش مرغ استفاده کرد ; یا این که می‌توان آنان را در یک کلاس درس مشترک برای دانش‌آموزان برای مشاهدهٔ درون و تشکیل جوجه در یک تخم مرغ در هنگام هچ آنان برگزار کرد . بعضا از ماشین‌های جوجه‌کشی صنعتی به اندازه‌ای بزرگ می‌باشند که تا ۱۲۴۰۰۰ تخم مرغ را جوجه کشی میکنند . در حالی که بعضی از این ماشین‌های جوجه‌کشی صرفا می توانند تعداد کمی از تخم ها را جوجه کشی نمایند .

ماشین جوجه‌کشی دستگاهی برای حالت محیطی مثل دما و رطوبت میباشد که نیاز به تنظیم دارد . این دستگاه اکثر زمان ها برای پرورش و کشت باکتری , هچ یا این که جوجه‌گیری تصنعی تخم مرغ‌ها یا این که آماده نمودن اوضاع ایده آل برای واکنش‌های شیمیایی یا این که بیولوژیکی به کارگیری می شود . دستگاهی است که نه تنها برای هچ تخم طیوران بلکه برای هچ تخم خزندگان هم به کارگیری میشود .

این دستگاه همینطور اجازه میدهد که جنین باطن تخم مرغ سوای نیاز به حضور مادر برای مهیا کردن گرما پرورش می یابد.

جوجه‌های تخم مرغ‌ها بعد از حدود ۲۱ روز هچ می شوند البته گونه‌هایی دیگر از طیوران می‌باشند که شاید زمان کوتاه‌تر یا این که طولانی تری برای هچ آن ها نیاز باشد . یک دستگاه جوجه‌کشی بایستی حرفه ای باشد که شایسته ترین محیط و وضعیت را برای تخم مرغ به جهت جوجه‌کشی تهیه نماید به دلیل است که این عوامل مثل دما , رطوبت و چرخیدن تخم مرغ‌ها بسیار مهم هستند و می بایست به دقت تنظیم شوند زیرا در واقع این دستگاه نقش مرغ مادر را در وضعیت ارگانیک برای تخم مرغ‌ها بازی می کند . همینطور ماشین جوجه‌کشی با حذف تهدید های خارجی که میتوانند در موقعیت ارگانیک به تخم مرغ‌ها صدمه بزنند قابلیت و امکان ایجاد جوجه از تخم مرغها را مهیا می کند . انگیزه جوجه‌گیری امروزی تولید تعداد متعددی از جوجه‌های یک روزهٔ است . مرحلهٔ معاش جنین از مرغ رابطه مستقیمی با قدرت و مقاومت شخصی جوجه‌ها دارد .

روش‌های جوجه‌کشی

در دستگاه‌های جوجه کشی صنعتی , دو روش معمول استفاده از دستگاه‌های جوجه کشی موجود است . در دستگاه‌های جوجه کشی تک مرحله ای , دستگاه جوجه کشی دربردارنده تخم مرغ‌ها با جنین‌های هم سن هستند. مزیت جوجه‌کشی تک مرحله ای این است که حالت آب و هوایی را می‌توان با توجه به نیازهای جنین رو به رشد تهیه تنظیم کرد . در جوجه‌کش‌های چند مرحله ای , تهیه کننده دربردارنده تخم مرغ‌ها با جنین‌های غیر همسن می باشند که معمولاً مشتمل بر ۶ یا این که ۳ مجموعه سنی می باشد . در نتیجه, حالت آب و هوایی دقیقاً نمی‌تواند با دقت به نیازهای تمام جنین‌های در حالا رشد تهیه شود و بایستی سازگاری به نحوی باشد که بتواند شایسته ترین موقعیت را برای گروه‌های سنی مختلف تامین نماید.

اشکال دستگاه جوجه کشی

گنجایش دستگاه‌های جوجه کشی بر مبنای تعداد تخم مرغ‌هایی که میتوانند در خود جای دهند انتخاب می گردد . امروزه دستگاه‌های جوجه کشی برای جوجه کشی از تعداد کم تا چند صد هزار تخم نطفه دار در ظرفیت‌های مینی , مدیوم و ماکرو ساخته شده و به بازار عرضه میشوند .

دستگاه جوجه کشی مینی یا این که خانگی :

دستگاه جوجه کشی مینی یا این که خانگی به دستگاهی گفته می شود که گنجایش آن کمتر از ۱۵۰ تخم مرغ بوده و بیشتر برای جوجه کشی در خانه و کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد.

دستگاه جوجه کشی مدیوم یا این که نیمه صنعتی :

دستگاه جوجه کشی مدیوم یا این که نیمه صنعتی معمولاً در ظرفیت‌های میان ۱۵۰ تا ۲۰۰۰ تخم مرغ تولید می گردد و برای جوجه کشی در صنعت های کوچک مثل سالن های پرورش پرندگان و مرغداری‌ها کاربرد دارد .

دستگاه جوجه کشی ماکرو یا این که صنعتی :

دستگاه جوجه کشی ماکرو یا این که صنعتی دارنده گنجایش بالای ۲۰۰۰ تخم مرغ است و برای جوجه کشی در ابعاد بیشتر تولید شده اند.


اطلاعات مفیدی در مورد دستگاه های جوجه کشی

در این بخش از سایت اطلاعات بسیار مفیدی از انواع دستگاه های جوجه کشی دریافت خواهید کرد ، اولین موردی که در این راستا بایستی در نظر داشته باشید این است که دستگاه جوجه کشی یک وسیله الکترونیکی میباشد و امکان خطا در آن وجود دارد.

بهترین دستگاه های جوجه کشی امروز در سطح جهان توسط کارخانه آرکام و برین سآ تولید میگردد. دستگاه های جوجه کشی این دو کارخانه شباهت بسیار عجیبی به هم دارند حتی در قطعات مورد استفاده و تکنولوژی کارکرد. برخی ها بر این اعتقادند که هر دو کارخانه محصول Rcom میباشد.

چرا آرکام؟

کارخانه Rcom قبل از اینکه انکوباتور تخم نطفه دار تولید نماید مشغول به تولید انکیباتورهای انسانی بود که نیاز به دقت به مراتب بیشتری نسبت به دستگاه جوجه کشی دارد. بدین صورت میتوان گفت که این سازنده از ابتدا با این نوع سیستم ها کاملاً آشنا بوده است.

دستگاه های جوجه کشی تولیدی آرکام کدامند؟

کارخانه آرکام فقط دستگاه های جوجه کشی خانگی و نیمه صنعتی را تولید مینماید و پا به عرصه دستگاه های جوجه کشی فوق صنعتی باز نکرده است. البته این مورد هم باید بدانیم که شاید آرکام در دستگاه های جوجه کشی کوچک و متوسط برتری داشته باشد اما در دستگاه های جوجه کشی فوق صنعتی که فضای بسیار بزرگی نیاز به تنظیم دما و رطوبت دارد این چنین نخواهد بود

قطعات دستگاه های آرکام چگونه است؟

در ساخت دستگاه های جوجه کشی آرکام سعی بر این بوده تا از بهترین قطعات و با کیفیت ترین قطعات استفاده گردد. بر اساس تجربیات ما تمامی قطعه های مورد استفاده در دستگاه های آرکام جزو بهترین ها بوده اند و همیشه با بروز رسانی قطعات همراه است.

دستگاه های جوجه کشی آرکام در ایران خدمات پس از فروش دارند؟

متاسفانه به دلیل تحریم های انجام شده قطعات محصولات آرکام وارد ایران نمی شود و این کارخانه هیچ واحد خدمات پس از فروشی در کشور ایران ندارد. متافسانه اگر یکی از دستگاه های جوجه کشی این واحد تولیدی را خریداری نمایید بایستی از آن به درستی مراقبت کنید چراکه در صورت خرابی هر یک قطعات ، قطعه جایگزین به سختی یافت میگردد.

دستگاه جوجه کشی برین سآ

دستگاه جوجه کشی برینسآ محصول کشور بریتانیا میباشد ، این کارخانه نیز یکی از برترین ها در سطح جهان در زمینه ساخت دستگاه های جوجه کشی شناخته میشود.

دستگاه های جوجه کشی برینسآ و آرکام شباهت بسیار زیادی به هم دارند به نوعی که اگر یک متخصص در ساخت دستگاه جوجه کشی این دو دستگاه را در کنار هم بگذارد و آنها را مهندسی معکوس نماید به این نتیجه خواهد رسید که سازنده این دو دستگاه یک کارخانه است.

دستگاه برینسآ در ایران خدمات پس از فروشی دارد؟

متاسفانه محصولات برینسآ نیز در ایران هیچ خدمات پس از فروشی ندارند و اگر این محصول را خریداری نمایید تا زمانی که سالم است بسیار عالی کار خواهد کرد اما به محض اینکه دچار خرابی گردد به سختی میتوان قطعه آن را پیدا کرد.

برخی از افراد به دلیل یافت نشدن قطعه دستگاه برین سآ ماه ها منتظر یک قطعه کوچک بوده اند و در نهایت بعد از ماه ها مشکل آنها رفع شده است.

دلیل شباهت دو کارخانه برین سآ و آرکام چیست؟

بسیاری از افراد دلیل این شباهت و همچنین اطلاعات فنی بسیار بسیار نزدیک را در اصل یکی بودن سازندگان هر دو میدانند. یعنی متخصصین این احتمال را میدهند که پست پرده هر دو دستگاه یک کارخانه باشد و این برند ها برای فروش بیشتر صورت گرفته است. اما بایستی این مورد را هم مد نظر قرار دهید که احتمالاً اینگونه نباشد و این دو هیچ ارتباطی با هم نداشته باشند.

برترین تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی در جهان کدامند؟

برترین تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی را در زیر برای شما عزیزان درج کرده ایم که توصیه میکنیم سری به وب سایت رسمی این کارخانه ها بزنید تا با محصولات آنها بیشتر آشنا شوید:

http://www.r-com.co.kr

http://www.brinsea.com

https://www.gqfmfg.com

این ۳ کارخانه که در بالا به آنها اشاره کردیم بهترین ها در این زمینه هستند.

دستگاه جوجه کشی هواباتور آمریکا

دستگاه جوجه کشی هواباتور آمریکا یکی از معروف ترین ها در سطح جهان بوده که هنوز هم به کار تولید دستگاه های جوجه کشی و البته ماشین آلات مزارع پرورش طیور میپردازد.

همانطور که در بالا درج شده است این کارخانه در آمریکا واقع است و به تولید این چنین دستگاه هایی مشغول میباشد. از لحاظ کیفیت متاسفانه امروز دیگر توانایی مقابله با محصولاتی همچون آرکام و برینسآ را ندارد. شاید با خود بگویید چرا؟!

چرا دستگاه جوجه کشی GQF نخریم؟

دلیل این است که کارخانه هواباتور یا همان GQF متاسفانه محصولات خود را بروز رسانی نمینماید و همان دستگاه هایی چندین سال پیش را با همان تکنولوژی قدیمی تولید مینماید که موجب درجا زدن در همان میزان راندمان میشود. این درحالی است که دیگر تولید کنندگان در حال پیشرفت میباشند.

آیا دستگاه های GQF در ایران کاربرد دارد؟

خریداری دستگاه های این کارخانه در ایران به هیچ عنوان توصیه نمیشود چراکه شما میتوانید دستگاه های ایرانی بهتر از هواباتور را نهیه فرمایید و همچنین از لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش نیز اگر محصولات هواباتور آمریکا را خریداری کنید متاسفانه با مشکلات جدی مواجه خواهید شد.

بهترین سازندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران کدامند؟

در زیر لیستی ازقدیمی ترین کارخانه ها و شرکت ها در زمینه تولید و واردات دستگاه های جوجه کشی درج کرده ایم ، ایم لیست را ملاکی بر با کیفیت یا بی کیفیت بودن محصولات آنها قلنداد نکنید زیرا ما فقط سعی بر این داریم تا شما را با این سازندگان آشنا کنیم:

 1. کارخانه ساخت دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز
 2.  کارخانه ساخت دستگاه جوجه کشی اسکندری
 3. کارخانه ساخت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
 4. شرکت واردات دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین
 5. شرکت واردات دستگاه جوجه کشی ایزی جیک

بله ده ها شرکت و کارخانه در ایران وجود دارد که به این کار مشغولند اما ما فقط به چند مورد از آنها اشاره کردیم.

در زیر اطلاعات جامعی را از این تولید کنندگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد

کارخانه اندیشه سبز:

کارخانه اندیشه سبز را میتوانیم قدیمی ترین سازنده دستگاه های جوجه کشی در ایران بدانیم.

این کارخانه توانسته با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی ، دستگاه های جوجه کشی صنعتی و دستگاه های جوجه کشی شترمرغی امروز بهترین ها را ارائه نماید.

شرکت اندیشه سبز در حال حاضر تمامی لوازم مورد نیاز مرغداری ها را تولید مینماید.

از این دست میتوانیم به :

 • انواع قفس
 • انواع دستگاه جوجه کشی
 • انواع مادر مصنوعی
 • انواع دانخوری
 • انواع آبخوری
 • انواع سیستم های مکانیزه مرغداری
 • و…

این کارخانه قدیمی همانطور که متوجه شدید تقریباً هرآنچه برای راه اندازی یک سالن پرورش طیور نیاز دارید را برای شما فراهم خواهد آورد.

کیفیت دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز در چه سطحی است؟

شاید بتوانیم به جرات دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز را پرچمدار ماشین های جوجه کشی در آوری ایرانی بدانیم.

دستگاه های جوجه کشی این کارخانه از تکنولوژی های فوق پیشرفته ای بهره برده است که نهایت راندمان در جوجه کشی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

امروزه کیفیت دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز را با دستگاه های جوجه کشی همانند آرکام و برینسآ و ویکتوریا مقایسه میکنند.

به دلیل اینکه دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز با بهره گیری از مهندسی معکوس طراحی و تولید شده است ، علاوه بر این در کنار طراحی عموم مشکلاتی که در روند کارکرد دستگاه های خارجی نیز وجود داشته دیگر در این محصول وجود ندارد.

در زیر به برخی از قابلیت های ویژه دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز اشاره کرده ایم که میتوانید مطالعه فرمایید.

بهره گیری از ۴ سنسور برای سنجش و تامین دما و رطوبت و دی اکسید کربن

سنسور SHT ساخت سوئیس

سنسور SHT ساخت سوئیس بهترین سنسور در سطح جهان میباشد که از کیفیت فوق العاده ای در سنجش میزان دما و رطوبت برخوردار است ، از این سنسور بیشتر در صنایع نطامی و پزشکی استفاده مینمایند به دلیل دقت فوق العاده آن ، اما اندیشه سبز از این سنسور به عنوان سنسور اصلی محصول استفاده کرده است.

سنسور جایگزین

سنسور دوم محصول همان سنسور جایگزین میباشد که در صورت خرابی سنسور اصلی شروع به کار مینماید. با بهره گیری از این سنسور جایگزین امکان خطا در روند جوجه کشی و تلفات در آن به کمترین میزان خود رسیده است.

سنسور خارجی

این سنسور در قسمت بیرونی دستگاه تعبیه شده است که کار آن سنجش میزان دمای بیرون محصول میباشد. با این کار از امکان اختلافات دمایی ناگهانی و همچنین شوک دمایی در تخم های نطفه دار جلوگیری میشود.

سنسور Co2

این سنسور توانایی سنجش دقیق میزان Co2 داخل کابین را دارد و برای کاهش تلفات در دوران هچ تعبیه شده است. البته متاسفانه این سنسور بر روی دستگاه های اندیشه سبز به صورت راگان ارائه نمیگردد و برای تعبیه کردن آن باید هزینه ای مجزا بپردازید.

گروه صنعتی اسکندری:

گروه صنعتی اسکندری

در سال ۱۳۷۲ گروه صنعتی اسکندری EIG اولین قدم خود را در راستای تولید و ساخت دستگاه های جوجه کشی نهاد تا سیر صعودی عظیمی در تحول این صنعت در داخل کشور ایران شکل بگیرد. گروه صنعتی اسکندری با تولید انکوباتورهای مخصوص جوجه کشی خانگی و صنعتی و تجهیزات صنعت دامی و طیوری فعالیت خود را استارت زد. اکنون با پشتوانه ۲۵ سال سابقه درخشان و فعالیت به شکل حرفه ای در این حوزه، گروه صنعتی اسکندری به یک تولید کننده بی بدیل و پیشرفته در امر تولید ماشین الات جوجه کشی داخل کشور تبدیل شده است. موفقیت های روز افزون و تلاش و همت مهندسان جوان گروه صنعتی اسکندری آن گروه را به یک قدم فراتر و در سطح جهانی به پرچم دار تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی در خاورمیانه تبدیل کرده است. گروه صنعتی EIG با بهره گیری از دانش جدید و علم مدرن امکان جوجه کشی از انواع مختلفی از پرندگان از جمله زینتی و گران قیمت و خزندگان را فراهم کرده است. محصولات این گروه اکنون در سرتاسر ایران و خارج از مرزهای ایران به دست مصرف کنندگان می رسد.

تاریخچه گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری در سال ۱۳۷۲ در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه برای اولین بار درهای صنعت دستگاه های جوجه کشی را در داخل باز گشود. در آن زمان شروع کار از یک کارگاه تولیدی کوچکی شروع شد. با تلاش مستمر و با کمر همتی که مسؤلین این گروه بسته بودند به زودی پیشرفت های روز افزون را برای این گروه به ارمغان آورد. گروه صنعتی اسکندری با ساخت و تولید دستگاه های صنعت مرغداری در کشور اکنون به بزرگترین تولید کننده در این حوزه تبدیل شده است. به کار گیری امکانات و تکنولوژی مدرن باعث شد که محصولات گروه صنعتی اسکندری در داخل و خارج به حرفه ای ترین محصول در زمینه جوجه کشی تبدیل شوند.
مکان فعلی این گروه صنعتی در شهرک صنعتی فاز ۲ ارومیه می باشد. با توسعه بخش های مختلف گروه صنعتی اسکندری، اکنون دارای واحدهای مستقلی برای بخش های کنترل کیفی، واحد تولید، واحد تبلیغات، واحد فروش، بخش تحقیق و توسعه (با بودجه مستقل ) و واحد خدمات پس از فروش است. این گروه با سرمایه گذاری بر روی واردات تجهیزات با کیفیت و استفاده از آنها در ساخت محصولات خود ضمانت کیفیت را برای مشتریانش تضمین کرده است. محصولاتی بسیار باکیفیت که هیچ نمونه داخلی توان رقابت با کیفیت آن را نداشته است.
واحد مرکزی فروش محصولات گروه صنعتی اسکندری واقع در ارومیه جاده تبریز، بزرگراه خاتم الانبیا می باشد و با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سرتاسر ایران محصولات خود را به دست مشتریانش می رساند. این گروه برای مشتریانش در بستر وب نیز امکاناتی فراهم نموده تا علاقه مندان به دستگاه های جوجه کشی و پرورش پرنده بتوانند محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند. پشتیبانی و گارانتی ۱۲ ماه قطعات محصولات به همراه ۱۰ سال خدمات پس از فروش از سایر خدمات گروه صنعتی اسکندری می باشد که برای رضایت مشتریانش در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل گروه صنعتی اسکندری جناب آقای جواد اسکندری حبیب قشلاق می باشند. ایشان به عنوان سهام دار و مدیر عامل مسؤلیت عمده گروه را بر عهده دارند. جناب آقای رضا اسکندری حبیب قشلاق نیز فرزند ایشان می باشند که از سهام داران و عضو هیئت مدیره و مدیریت بازاریابی می باشند که بیش از ۱۰ سال است سابقه فعالیت و مدیریت فروش محصولات گروه صنعتی اسکندری را دارند.

محصولات گروه صنعتی اسکندری:

دستگاه جوجه کشی خانگی:

 • دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ارزان ۱۲ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای
 • دستگاه جوجه کشی ۲۴ تایی آرکام
 • دستگاه جوجه کشی ۳۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی
 • دستگاه جوجه کشی خانگی ۹۶ تایی – ایزی باتور ۲

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی:

 • دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی

دستگاه جوجه کشی صنعتی

 • دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی
 • دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

با خرید از محصولات گروه صنعتی اسکندری ما به شما تضمین خواهیم داد:

 1. محصول خریداری شده از طرف شما بهترین خود در بازار می باشد که قیمت بسیار مناسبی دارد.
 2. محصولات مراحل کنترل کیفی را چندین بار در کارخانه گذرانده اند.
 3. بسته بندی محصول به نحوی است که در صورت حمل هیچ آسیبی به دستگاه نخواهد رسید.
 4. در استفاده از محصولات این گروه شما به حداکثر میزان بازدهی خواهد رسید.
 5. محصول مورد خرید شما تا ۱۲ ماه شامل گارانتی رایگان تعویض قطعه خواهد بود.
 6. ۱۰ سال خدمات پس از فروش، ضمانت تولید قطعه های محصول را برای شما تأمین خواهد کرد.

بلدرچین دماوند

دماوند دماوند

گروه بلدرچین دماوند متشکل از افراد متخصص در حوزه های مختلف علمی بود که در ابتدای سال ۷۴ شروع به پرورش بلدرچین کردند. با گسترش فعالیت این گروه در سال ۸۳ بعد از تحقیق و پژوهش علمی در زمینه پرورش بلدرچین این گروه روش نوینی را کشف کردند. بعد از سال ها آزمایش و بررسی بر روی این روش بالاخره برای اولین بار در سال ۱۳۸۸ در شهر تهران این گروه در راستای تولید تجهیزات تخصصی پرورش بلدرچین، شکل گرفت تا فعالیت خود را به شکل رسمی و حرفه ای در زمینه پرورش بلدرچین آغاز کند.

به دلیل اهمیت و کاربرد پرنده بلدرچین، پرورش بلدرچین به سرعت گسترش یافت. گروه بلدرچین دماوند با هدف استفاده از تکنولوژی و علم روز شروع به طراحی و تولید دستگاه های پرورش بلدرچین نمود. گروه بلدرچین دماوند متشکل از افراد مجرب و با تجربه از اساتید و دانشجویان در حوزه پرورش بلدرچین است که با تحقیق و بررسی مقالات معتبر دنیا درباره پرورش بلدرچین، به تولید علم در صنعت پروروش بلدرچین پرداخته است.

رعایت اصول طراحی ماشین آلات صنعتی در زمینه دستگاه های جوجه کشی، راندمان مناسب، مقاومت دستگاه ها در برابر نوسانات، مصرف مناسب منابع انرژی و خدمات پس از فروش باعث شده این گروه در عرصه تولید دستگاه های جوجه کشی جایگاه ویژه ای داشته باشد.

هم اکنون گروه بلدرچین در برخی از استان ها نماینگی فروش دارد و به مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

گروه بلدرچین دماوند در سیاست کاری خود به جلب رضایت مشتریانش توجه می کند و همیشه آماده نظرات و راهکارهای جدید است.

معرفی افراد گروه بلدرچین دماوند

مدیریت مجموعه بلدرچین دماوند به دست جناب آقای علی گرداد می باشد. جناب آقای احسان مصلحی بجستان نیز مدیر تولید و مسئول فروشگاه اینترنتی می باشند. سرپرست کارخانه نیز به دست جناب آقای حسن مصلحی بجستانی می باشد.

محصولات جوجه کشی گروه بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی خانگی:

 • دستگاه خانگی DQ30-sh 84 تایی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی:

 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک  DQ40-sh 126 تایی
 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک DQ50-sh 210 تایی
 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک  DQ100-sh 420 تایی

دستگاه جوجه کشی صنعتی:

 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک DQ150-sh 588 تایی
 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک DQ170-sh 926 تایی
 • دستگاه جوجه کشی اتوماتیک DQ200-sh 1850تایی

درباره کمپانی brinsea

عشق و علاقه یک مهندس جوان در سال ۱۹۷۶ میلادی در انگلیس باعث شکل گیری کمپانی brinsea شد. شور و شوق مهندس جوان به همراه دانش مهندسی وی سبب شد که این مهندس جوان شروع به تولید یک روش نوین در صنعت جوجه کشی از تخم پرندگان کند. در سال هایی که گذشت موفقیت اختراعات دستگاه های بزرگ در صنعت جوجه کشی از تخم پرندگان مدیون دستگاه های کوچک از قبل ساخته شده بود. این تحول عظیم با معرفی اولین انکوباتور به دنیای صنعت در سال ۲۰۰۳ شروع شد. تمایل این کمپانی به درک مشکل و تجزیه و تحلیل داده های موجود به محرکی تبدیل شد تا این کمپانی انگیزه ای  شکفت انگیز در پی یافتن راه حل های عملی برای حل مشکل داشته باشد. جمله زیبای زیر به تنهایی طرز تفکر و علت موفقیت کمپانی brinsea را بیان میکند.

“ما به دنبال اختراع مجدد چرخ نیستنم اما سعی میکنیم، مطمئن باشیم که چرخ تمام آن چیزی است که مورد نیاز است و ما از چرخ به درستی استفاده می کنیم، صرف نظر از اینکه دیگران آن را به شکل دیگری استفاده می کنند. ما معتقدیم که ایده هایی که به خوبی پیاده سازی شده اند و کار می کنند باز هم قادر به بهبود هستند.، حتی خودمان.”

۴۰ سال فعالیت در حوزه تولید دستگاه های جوجه کشی باعث افزایش چشم گیری در  ساخت کیفیت دستگاه های این کمپانی شده است.

چون سادگی در نحوه استفاده از محصول کلید موفقیت هر محصول است، بنابراین این کمپانی سعی کرده تا حد امکان محصولات خود را به شکل ساده ای طراحی کند. سادگی طراحی کاربر را از نقطه نظر استفاده از محصول گیج نخواهد کرد و هر شخصی می تواند با محصول به راحتی کار کند. عمر طولانی قطعات و بازدهی بالا، عایق بندی خوب، مصرف پایین انرژی ، طراحی دقیق سیستم کنترل جریان هوا و یکنواختی درجه حرارت درون دستگاه، محصولات کمپانی brinsea را به محصولات حرفه ای در صنعت تولید دستگاه های جوجه کشی تبدیل کرده است. داخل انکوباتور ها از پلاستیک بسیار با کیفیتی ساخته شده است. بدنه بیرونی دستگاه های نیز از فولاد ضد زنگ ساخته شده است تا مواد به داخل دستگاه نفوذ نکنند. این بدنه صاف و  بسیار مقاوم می باشد که به راحتی قابل شست و شو است. سیستم محافظ ضد میکروبی biomaster به کار رفته در داخل کابینت های دستگاه جوجه کشی کمپانی brinsea  مانع رشد باکتری های مضر می باشد. هر مرحله از فرایند تولید قطعات محصولات کمپانی brinsea  با استاندارد iso 9002 ارزیابی شده است تا کیفیت محصول را تضمین کند.

محصولات کمپانی brinsea

دستگاه های جوجه کشی خانگی  سری mini/maxi:

 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Mini II  ۷ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Mini II EX  ۷ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Mini II Eco  ۱۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی نیمه اتوماتیک خانگی Maxi II  ۱۴ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Maxi II EX  ۱۴ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Maxi II Eco  ۳۰ تایی

دستگاه های جوجه کشی خانگی سری  Ovation:

 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation 28 تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation Eco 28 تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation EX 28 تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation 56 تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation Eco 56 تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک خانگی Ovation EX 56 تایی

دستگاه های جوجه کشی کابینت دار  سری OVA/Easy:

 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک نیمه صنعتی کابینتیOva easy  ۱۰۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک نیمه صنعتی کابینتیOva easy  ۱۹۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک نیمه صنعتی کابینتیOva easy  ۳۸۰ تایی
 • دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک نیمه صنعتی کابینتیOva easy  ۵۸۰ تایی

از زمان شروع فعالیت کمپانی brinsea  تا به امروز ، این کمپانی تیم خود را بسیار حرفه ای کرده است و به برند محبوب خانواده هایی تبدیل شده است که با محصولات این کمپانی شروع به تجارت و کسب و کار می کنند. محصولات کمپانی brinsea  در امور دامپزشکی نیز استفاده می شوند.

محصولات کمپانی brinsea دارای ۳ سال گارانتی بی قید وشرط هستند. کمپانی brinsea  این امکان را به مشتریان خود می دهد که اگر آنها ایده ای برای بهتر شدن محصولات کمپانی brinsea  داشته باشند، دریغ نکنند و با فرستادن یک ایمیل به این کمپانی نظرات خود را بیان کنند تا کمپانی brinsea، محصولات مطابق با نیاز مشتریانش تولید کند.

در سال ۱۹۹۱ کمپانی Autoelex در کشور کره با این شعار بنا شد، که ما دنیا را به مکانی تبدیل می کنیم تا در آن با تکنولوژی خلاقانه، طبیعت و انسان ها با هم در همکاری و هم زیستی باشند. این کمپانی با گذشت سال ها تغییرات مداوم و نو آوری های تکنولوژی موفق شد به یکی از بزرگترین تولید کننده های انکوباتور های جوجه کشی در دنیا مدرن تبدیل شود. هم اکنون این کمپانی با برند Rcom در سرتاسر دنیا و با بیش از ۵۰ نمایندگی فعال در کشور های مختلف محصولاتش را به دست مشتریانش می رساند. این کمپانی در ساخت محصولاتش از تکنولوژی محسوس و فن اوری معقول بهره گرفته است.
کمپانی Autoelex در شهر گیم هااه (Gimhae) در کشور کره جنوبی واقع می باشد. این کمپانی با اسطوره تاریخی پادشاه Suro شناخته شده است که گفته می شود پادشاه Suro از تخم مرغ متولد شده است. تکنولوژی برتر این کمپانی بر اساس علوم انسان های محلی رقم خورده است که با سعی و تلاش مضاعف به طیبعت عشق می ورزیدند.
کمپانی Autoelex معتقد است “ما که در حال حاضر در پی فراهم آوردن پلی برای زندگی عاشقانه و دوست داشتن آن هستیم. ما امیدواریم که دنیا مکانی زیبا باشد که هر انسان بتواند در آن احساس شادی کند و دیگران را دوست داشته باشد.”

جهانی شدن دستگاه جوجه کشی آرکام

کمپانی Autoelex یک از بزرگترین و شناخته شده ترین کمپانی های فعال در حوزه طراحی و ساخت ماشین آلات مرغداری و انکوباتور های جوجه کشی است که در بیشتر کشور های پیشرفته جهان همچون ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، روسیه، استرلیا و … با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در ۵۴ کشور مختلف به مانند یک خانواده بزرگ در حال خدمات رسانی است.

محصولات کمپانی Autoelex

دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی:
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom mini 03 PX-033 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Pro 10 Plus 10 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Pro PX 10 10 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Eco EX 10 10 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Eco EX 10 Plus 10 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom max 20 MX20 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom max 20 MX-SURO20 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Eco MX-SURO20 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Eco plus MX-SURO20 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Pro PX-20 20 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom max 50 MX-5050 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی خانگی Rcom Pro 50 PX-5050 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی صنعتی Rcom DELUXE MX-190 CD190 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی صنعتی Rcom DELUXE MX-380 CD380 تایی
دستگاه تمام اتوماتیک جوجه کشی صنعتی Rcom DELUXE MX-1000 CD1000 تایی

چشم انداز

کمپانی Autoelex در حال تلاش برای به دست آوردن بهترین کیفیت، به کار گیری فن آوری های مدرن، بازاریابی و قدردانی از مشتریان است. هدف این کمپانی در راستای تبدیل شدن به رهبران این بزینس است و در نظر دارد تا با با ارائه برنامه های آینده نگر ، خودشان را با محیط و جریان سریع سازگار دهند.