دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای ۱۲ تایی ایزی باتور ۶

دستگاه جوجه کشی حرفه ای اسکندری ۱۲ تایی که با نام تجاری ایزی باتور ۶ طراحی و تولید شده است را میتوانیم به جرات برتریندستگاه جوجه کشی خانگی حال حاضر ایران بدانیم.

این دستگاه جوجه کشی در ایران به روش کاملاً SMD و رباتیک مونتاژ شده که در اثر این سیستم مونتاژ کاملاً ضد نویز میگردد و با قرار گیری در کنار قطعات الکترونیکی بر خلاف سایر دستگاه های جوجه کشی هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد.

دستگاه جوجه کشی حرفه ای 12 تایی

ایزی باتور ۶ را میتوانیم یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای بدانیم که مخصوص جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران قیمت ساخته شده است. ایزولاسیون دستگاه ۹۹ درصد بوده و سیستم های سیرکولاسیون داخلی و خارجی محصول نیز کاملا اتوماتیک میباشد.

پد سلولوزی برای تامین رطوبت

سیستم تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه به جهت تامین رطوبت از سیستم پد سلولوزی با ساخت نانو و همچنین پمپ آب استفاده مینماید که در حال حاظر بهترین و پیشرفته ترین سیستم رطوبت رسانی محسوب میگردد. از این سیستم در دستگاه جوجه کشی آرکام ساخت کره جنوبی استفاده شده است که یکی از بی نظیرترین دستگاه های جوجه کشی در سطح جهان محسوب میگردد.

چرخش 360 درجه با شانه های همه کاره

سیستم چرخش ۳۶۰ درجه دستگاه جوجه کشی حرفه ای

سیستم چرخش ۳۶۰ درجه تخم های نطفه دار همراه با شانه های همه کاره این توانایی را به کاربر میدهد تا بتواند از هر پرنده ای به راحتی جوجه کشی نماید. قابلیت سایز بندی در شانه های همه کاره امکان جوجه کشی از تخم های نطفه دار در هر سایزی را فراهم آورده است و شما فقط کافی است تا شانه را نسبت به تخم های نطفه داری که در دسترس دارید هماهنگ نمایید.

حتماً بخوانید  دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی مرغ

سیستم چرخش ۳۶۰ درجه که به صورت افقی میباشد تخم ها را دقیقاً مطابق شرایط مرغ مادر مورد چرخش قرار میدهد و تا این لحظه بهترین و جدیدترین سیستم چرخش تخم های نطفه دار محسوب میگردد همچنین تخم های نطفه دار در این حالت امکان تبدیل بیشتری را خواهند داشت.

سنسور دستگاه جوجه کشی حرفه ای

بهره گیری از سنسور سوئیسی در دستگاه جوجه کشی حرفه ای

بهره گیری از دو سنسور به طور همزمان برای سنجش دمای داخل دستگاه و محیط اطراف دستگاه یکی دیگر از قابلیت های ویژه این محصول میباشد.

به دلیل استفاده دستگاه از سیستم کنترل فازی این محصول میتواند به طور همزمان میزان دمای داخل و بیرون دستگاه را رسد نماید و در سریعترین زمان ممکن نسبت به تغییرات دمایی المان های داخلی را تنظیم کند. در این صورت حتی اگر در سردترین مکان هم دستگاه را قرار دهید خواهید دید که محصول تثبیت دمایی خود را از دست نخواهد داد.

جنس بدنه دستگاه جوجه کشی از کریستال نشکن

بدنه دستگاه برای استحکام هرچه بیشتر و البته قابل شستشو بودن از جنس کریستال نشکن و ABS براق ساخته شده است. قیمت فوقانی محصول از کریستال نشکن و قسمت تحتانی محصول از جنس ABS میباشد که عمر مفیدی بالغ بر ۱۵ سال را برای دستگاه رقم زده است.