دستگاه جوجه کشی فاخته

دستگاه جوجه کشی فاخته یا همان طیوران صنعت فاخته یکی از تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران میباشد. این شرکت توانسته دستگاه های جوجه کشی مناسبی را تولید و روانه بازار نماید. 

بیایید بدون مقدمه برویم سراغ اصل مطلب در زیر مزایای دستگاه های جوجه کشی فاخته را درج کرده ایم که میتوانید مطالعه فرمایید :

مزایا دستگاه های جوجه کشی فاخته

  1. بدنه PVC محصول در بین تولید کنندگان ایرانی یک مزیت برای ین محصول محسوب میگردد با نوع PVC مورد استفاده در این محصول از نوع مرغوب نمیباشد اما در مقابل بدنه های فلزی بسیار مقاوم تر و بهتر عمل میکند. بدنه دستگاه خود نوعی عایق در برابر گرما و سرما میباشد.
  2. استفاده از سنسور SHT تولید کارخانه سوئیسی دومین مزیت برتر این محصول نسبت به سایر دستگاه های جوجه کشی موجود در ایران میباشد. سنسور تعبیه شده بر روی محسول بسیار دقیق و. با کیفیت میباشد.
  3. قدرت برد کنترلر در این محصول از میکروکنترلر های بسیار قوی بهره برده است که یک مزیت برای به حداکثر رسیدن دقت و سرعت سنجش دما و رطوبت در این محصول به شمار میرود.
  4. سیستم سخنگو میباشد که در هنگام بروز مشکلات به صورت صوتی به شما یادآور میشود مشکل را و نحوه رفع آن را نیز به شما میگوید.
  5. گروه صنعتی فاخته از نوعی آلیاژ آلومینیوم در ساخت شانه ها و راک خود استفاده کرده است که موجب عدم زنگ زدگی شانه و برد میگردد.